Poznajcie najlepsze blogi – rodzinne podróże

To oni inspirują Was i nas ciekawymi wpisami. To od nich dowiadujemy się gdzie warto pojechać, co ze sobą zabrać i jak zorganizować daleki wyjazd na własną rękę. Udowadniają również, że wcale nie musicie przebywać tysięcy kilometrów, aby spędzić doskonały czas z rodziną odkrywają niezwykłe miejsca tuż za rogiem.  Doskonale się nazwzajem uzupełniają. Kim są? To autorzy niezwykłych wpisów dla czytelników Dzieckowpodrozy.pl, to blogerzy, którzy poświęcają swój czas, aby inspirować nas wszystkich, nie oczekując przy tym profitów! To rodziny, którym chcemy podziękować, bo wiemy, że sporo z Was - czytelników zaplanowało podróże zgodnie z ich wskazówkami.

Przedstawiamy Wam 6 najlepszych blogów dotyczących podróży z dziećmi - piszących regularnie dla Was na Dzieckowpodrozy.pl:

Globtroterek.com

ciekawe blogi o podróżach z dzieckiem Polska Europa

Trzyosobowa rodzinka w składzie : mama, tata i Globtroterek. To oni zabiorą Was do najbardziej ekstremalnych parków rozrywki i podpowiedzą, jak najlepiej przygotować się do wizyty w każdym z nich. Wspólnie z Globtroterkiem odkryjecie miasta w Polsce i Europie zwiedzając je w formie gry miejskiej. Tu nie ma czasu na nudę, zawsze coś się dzieje. Ich Niezbędniki poszukiwaczy przygód są doskonałym sposobem na rodzinne zdobywanie wiedzy przez zabawę i zwiedzanie. Są prawdziwymi ekspertami od wypoczynku na kempingach. Ostatnie wakacje...bagatela 3 miesięczne spędzili podróżując po całej Europie, pokonując ponad 20 000 km, testując dziesiątki kempingów i kempingowych opcji zakwaterowania. Koniecznie dodajcie ich bloga do ulubionych!

Dotychczas napisali dla Was:

Tędy i Owędy

blogi o podróżach z dzieckiem najlepsze opinie ranking

Tędy i owędy - Patrycja, Adam i Amelka. To prawdziwi pasjonaci rodzinnych podróży. Kończąc jedną wyprawę, już planują kolejną. Każdą wolną chwilę wykorzystują na rodzinne podróże. Weekendowe wypady po Polsce, krótkie wakacje w Europie czy dłuższe wyprawy na inne kontynety - nic nie jest im obce. Pomorze, Podlasie, Warmia i Mazury, Włochy, Niemcy, Malta, Anglia, ale też Kenia, Tajlandia czy Stany Zjednoczone - to tylko zajawka miejsc, które odwiedzili i dzielą się z Wami spostrzeżeniami na blogu. Nie będą Wam udowadniać, że można podróżować "za złotówkę", ale chętnie dzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi organizacji podróży. Wszyscy troje robią niezwykłe zdjęcia - nawet tylko dla nich warto odwiedzać ich bloga regularnie.

Dotychczas napisali dla Was:

Trzy Włóczykije

Trzy Włóczykije - czyli mama, tata i ich mały (już nie tak bardzo mały) pępek świata! Ich teksty nas uzależniają. Ich miłość to góry - te niższe i wyższe - bez wyjątków. Tratwą, rowerem, pieszo - nie ważne jak, ważne że razem i w kolejne niezwykłe miejsce. Za każdym razem udowadniają nam, że Polska zachwyca. To oni podpowiedzą Wam jak zwiedzić Polskę wschodnią, gdzie wybrać sie na trekking w Pieninach, czy jak "ogranąć" Góry Izerskie - 2 kraje, 2 szczyty w 1 dzień. Nie stronią też od wyjazdów za granicę. Z nimi zaplanujecie wyjazd do Pragi, Liberca czy przeprowadzą Was przez urokliwą Szwajcarię Sasją w Niemczech. Jak większość podróżujących rodzin lubią od czasu do czasu odwiedzić typo familijne atrakcje jak parki rozrywki czy aquaparki. Bloga traktują jako najlepszą pamiątkę z podróży, który ma na zawsze zatrzymać ich wspomnienia z podróży.

Dotychczas napisali dla Was:

Wszędobylscy

podróże z dziećmi blog polska rankingPodróżująca rodzinka 2+1. Czyli Ania, Adrian oraz Alicja. Ich teksty cieszą się sporą popularnością. Nic w tym dziwnego - bywają w miejscach, które są popularne pośród Was - czytelników Dzieckowpodrozy.pl. Cypr, Malta, Kampania, Neapol, Londyn, ale także sporo miejsc i atrakcji w Polsce. Piszą bardzo praktycznie, w zasadzie przedstawiając gotowy plan na rodzinne wakacje czy weekendy z założeniem "jak to zrobić, żeby nie zbankrutować". Sporo wiedzą o tanim lataniu, dlatego koniecznie powinniście dodać ich bloga do ulubionych. Jeśli chcecie ich spotkać "na żywo" obserwujcie ich bloga i fanpage - tam też informacje o ich prezentacjach podczas spotkań podróżniczych.

Dotychczas napisali dla Was:

Planet Kiwi - Szymon Radzimierski

najlepsze blogi rodzinne podróże ranking Kiedy napisał do nas pierwszy raz ponad 2 lata temu byliśmy w szoku. Szymon Radzimierski! Odwiedził kilkakrotnie więcej krajów niż ma lat, a do tego opisuje jeszcze wszystkie podróże na blogu...w dwóch językach! Jak sam pisze "czasem było lajtowo, a czasem hardcorowo". Słowo "pisze" jest jak najbardziej uzasadnione. Już ponad rok temu premierę miała pierwsza książka Szymona "Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo". Pomyślicie niemożliwe, dziesięciolatek pisze książki? A jednak...i to jeszcze nie wszystko! Ostatnio poza podróżami spełnia się również jako aktor na planie filmu Rock'n'roll Eddie. Trzymamy mocno kciuki za Szymona, jego marzenia i plany - jeśli utrzyma takie tempo ich realiazcji, aż ciężko pomyśleć co będzie realizował mając lat dwadzieścia, trzydzieści, czterdzieści... Keep Calm and Travel Szymon ;-)

Dotychczas napisał dla Was:

Podróże Hani

podroze hani blogi podróże z dzieckiem

O tym, że podróżowanie to największa życiowa przygoda pisze Basia, autorka bloga Podróże Hani. Jednak od założenia bloga wiele się zmieniło. Do małej Hani w 2013 r. dołączył Hubert, a całkiem niedawno, 13 czerwca 2017 r. Antoś. Nie dziwcie się więc, że ostatnio trochę mniej u nas tekstów autorstwa Basi. Jednak nie oznacza to że, mając trójkę dzieci nie spędza aktywnie czasu. Wręcz przeciwnie. Kilkumiesięczny Antoś podróżuje już jak równy z równym ze starszym rodzeństwem. Zdecydowanym "konikiem" Basi jest Śląskie. Jej autorski przewodnik "Dzieci odkrywają Śląskie" zdobył uznanie wielu rodziców.

Dotychczas napisali dla Was: