Rodzinne niedziele Stena Line z dzieckiem – opinia

atrakcje dla dzieci pomorskie

Akademia piratów, doskonalenie zdolności cyrkowych, gry i zabawy – tyle atrakcji czeka na dzieci podczas wyjątkowego rejsu Stena Line “Rodzinne niedziele”.

Z Gdyni wypływamy promem w niedzielny poranek, przed nami 24-godzinny rejs do Szwecji i z powrotem. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji: zaczynamy od pirackich harców, podczas których gramy na instrumentach, szkolimy się w żonglowaniu piłkami, malujemy buzie, pokonujemy tor przeszkód i bierzemy udział w quizie. Każdy, kto wykonał wszystkie zadania otrzymywał drobny upominek oraz dyplom.

Rejs dla dzieci Stena Line

rejs z dzieckiem pomorskie opinie

atrakcje dla dzieci rejs Stena Line

Po przerwie obiadowej siadamy do rodzinnego bingo - ile emocji może towarzyszyć skreślaniu liczb w kwadratach dowie się ten, kto choć raz zagra w tą grę. Potem szkolimy się w sztuczkach cyrkowych - kręceniu obręczami i talerzami, jeżdżeniu na monocyklu, żonglowaniu. Entuzjazm wśród dzieci i dorosłych wzbudza też pokaz magii. Chwila wytchnienia i czas na seans filmowy, a po kolacji - dyskoteka dla najmłodszych. Mnóstwo świetnej zabawy! A podczas całego rejsu dzieci mogą również szaleć w małpim gaju, szukać skarbów z mapą czy wypożyczyć grę planszową.

atrakcje dla dzieci pomorskie

rejs promem Stena Line Gdynia

rodzinne atrakcje rejs pomorskie

Dorośli też nie będą się nudzić, bo skorzystać mogą ze strefy SPA lub zrelaksować się na pokładzie.

atrakcje dla dzieci prom Stena Line

rejs do Szwecji rodzinne atrakcje

Wybierz się ze Stena Line na Rodzinne Niedziele. Świetna zabawa gwarantowana!

atrakcje dla dzieci pomorskie

Autor tekstu: Anna Żuchlińska - prowadząca bloga Wszedobylscy.com. Ekipa Wszędobylskich, czyli Ania, Adrian i Alicja. Podróżują czasem we dwoje, czasem we troje. Głównie tanio i kiedy tylko mogą. Teraz odkrywają świat na nowo oczami dziecka.

Tekst powstał w ramach współpracy "Blogerzy z Dzieckowpodrozy.pl"