Ośrodek Wypoczynkowy Camping Tumiany

Chcąc odpocząć od codziennego pędu i wypocząć na łonie natury coraz częściej na weekendy czy rodzinne wakacje wybieramy miejsca, które są nieco oddalone od wielkich miast. Pragniemy spokoju i ciszy, a jednocześnie zależy nam na fajnych atrakcjach dla dzieci. Czy takie miejsca istnieją? Oczywiście! Jednym z nich jest Ośrodek Wypoczynkowy – Camping Tumiany.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

rodzinne noclegi na Mazurach camping z dzieckiem atrakcje opinie

Camping Tumiany – rodzinne atrakcje

Ośrodek wypoczynkowy Camping Tumiany – położony jest na uroczej Warmii i oddalony od Olsztyna o zaledwie 25 km. W otoczeniu dwóch jezior i malowniczych lasów mamy możliwość zaznania tak upragnionego przez nas i w pełni zasłużonego wypoczynku na łonie natury, a jednocześnie nie musimy martwić się o atrakcje dla naszych dzieci. Do naszej dyspozycji są zarówno domki i apartamenty w domkach, jak i tradycyjne przyczepy campingowe. Na terenie ośrodka znajdziemy również restaurację „Z Widokiem” (rozpościera się z niej przepiękny widok na jezioro Pisz), gdzie czeka na nas przepyszne, regionalne jedzenie. Na terenie campingu jest też punkt gastronomiczny serwujący gofry, lody i fast foody. Dodatkowym autem ośrodka jest fakt, że na jego terenie możemy bezpłatnie korzystać z WiFi, a dzieci do trzeciego roku życia – o ile nie potrzebują dodatkowego łóżka – mają zapewniony bezpłatny nocleg.

mazury atrakcje dla dzieci rodzinny camping tumiany opinie

Czy wakacje na Warmii w otoczeniu jezior i lasu muszą być nudne? Oczywiście, że nie! Już na samym terenie ośrodka czeka na nas sporo rodzinnych atrakcji. Na dzieci czekają tutaj aż dwa, świetnie wyposażone place zabaw, gdzie mogą bawić się bez końca. Możemy pójść na spacer, lub podziwiać okoliczne widoki z mola widokowego.

Świetną rodzinną atrakcją jest także możliwość pływania rowerkiem wodnym czy wybrania się na spływ kajakowy. Na molo możemy łowić ryby (wbrew pozorom to świetna atrakcja dla dzieci!), wypłynąć w rejs łodzią czy wybrać się na rodzinną wycieczkę wypożyczonym rowerem.

Fanom aktywności fizycznej z pewnością przypadną również do gustu: kort tenisowy boisko do siatkówki plażowej. Możemy również wziąć udział w zajęciach fitness, a z racji tego, że na terenie ośrodka znajduje się piękna i piaszczysta plaża – dzieci mogą do woli budować zamki z piasku i kąpać się w ciepłych wodach jeziora.

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

camping gdzie z dzieckiem mazury atrakcje rodzinne opinie

Lokalizacja: