Dzieckowpodrozy.pl Magazyn Nowoczesnych Rodziców

to blog i magazyn dostępne na wielu platformach, dzięki czemu jest właśnie tam, gdzie są jego czytelnicy i autorzy, czyli aktywni rodzice, dla których podróże z dziećmi to fascynująca przygoda odkrywania świata.

Magazynów o podróżach jest wiele, jednak Dzieckowpodrozy.pl jako pierwszy koncentruje się wyłącznie na potrzebach rodzin. To tu znajdziesz inspiracje na podróże małe i duże, ciekawe wywiady, porady, ciekawostki, zniżki, konkursy....

Poza treściami redakcyjnymi, z dumą prezentujemy listę blogów, których autorzy regularnie publikują treści na Dzieckowpodrozy.pl
O podróżach z dziećmi piszą dla nas blogerzy!

Wy również możecie stać się częścią Dzieckowpodrozy.pl – dzięki stałej seksji „Wasze podróże” możecie podzielić się doświadczeniem i zainspirować naszych czytelników do rodzinnego odkrywania niezwykłych miejsc. Wasza praca zostanie wynagrodzona – raz w miesiącu wybieramy 3 autorów dla których przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Więcej o "Waszych Podróżach".

Prowadzisz bloga? Piszesz o podróżach z dziećmi? Chcesz zainspirować innych rodziców swoją historią? Zapraszamy do współpracy!  Z przyjemnością napiszemy o Twoim blogu rekomendując go naszym czytelnikom. Przeczytaj zaproszenie do współpracy.

Dlaczego działamy mobilnie? Bo tak jest najskuteczniej – jesteśmy dostępni przez stronę internetową, na tabletach, smartfonach, łącząc przyzwyczajenie i komfort czytania tradycyjnego magazynu, z aktualnymi trendami i przyzwyczajeniami do używania urządzeń mobilnych prawie 24h/dobę. Nasz e-Magazyn dociera do minimum 40 000 odbiorców, a miesięcznie odwiedza nas ponad 170 000 użytkowników, którzy generują prawie 360 000 odsłon.

Statystyki  - styczeń-sierpień 2017
ponad 2 000 000 użytkowników!

staty-dzieckowpodrozy-2017n

Cieszymy się że cytują i zapraszają nas inne media
(przykład: Pytanie na Śniadanie TVP2)

majówka tvp

Być może nie brylujemy ilością fanów profilu Dzieckowpodrozy.pl na Facebooku, jednak Ci którzy są z nami, bardzo chętnie dzielą się i promują nasze posty. Zerknijcie na zasięg, który osiągamy w niecały miesiąc:

zasieg-dzieckowpodrozy-facebook

Zainteresowany reklamą lub współpracą promocyjną?
- zapraszamy do działu: REKLAMA

Kontakt:

redakcja(@)dzieckowpodrozy.pl 

Wojciech Kreft
tel. 501 100 560 

Właściciel i Administrator serwisu:

Gdańsk Travel Agnieszka Kreft
ul. Łąkowa 5
84-120 Władysławowo
info@gdansktravel.pl

 

2 comments

Leave Comment
    • admin
      Author

      Oczywiście – promocja jest nadal aktualna. Dla 2 dzieci należy wydrukować 2 kupony i okazać je przy zakupie 2 biletów dla osób dorosłych w kasie LEGOLAND Billund

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Subscribe to our newsletter