Dzieckowpodrozy.pl Magazyn Nowoczesnych Rodziców

to blog i magazyn reklamowy dostępne na wielu platformach, dzięki czemu jest właśnie tam, gdzie są jego czytelnicy i autorzy, czyli aktywni rodzice, dla których podróże z dziećmi to fascynująca przygoda odkrywania świata.

Magazynów o podróżach jest wiele, jednak Dzieckowpodrozy.pl jako pierwszy koncentruje się wyłącznie na potrzebach rodzin. To tu znajdziesz inspiracje na podróże małe i duże, ciekawe wywiady, porady, ciekawostki, zniżki, konkursy....

Poza treściami redakcyjnymi, z dumą prezentujemy listę blogów, których autorzy regularnie publikują treści na Dzieckowpodrozy.pl O podróżach z dziećmi piszą dla nas blogerzy!

Wy również możecie stać się częścią Dzieckowpodrozy.pl – dzięki stałej sekcji „Wasze podróże” możecie podzielić się doświadczeniem i zainspirować naszych czytelników do rodzinnego odkrywania niezwykłych miejsc. Cyklicznie organizujemy konkursy na najciekawsze relacje z podróży. Więcej o "Waszych Podróżach".

Prowadzisz bloga? Piszesz o podróżach z dziećmi? Chcesz zainspirować innych rodziców swoją historią? Zapraszamy do współpracy!  Z przyjemnością napiszemy o Twoim blogu rekomendując go naszym czytelnikom. Przeczytaj zaproszenie do współpracy.

Dlaczego działamy mobilnie? Bo tak jest najskuteczniej – jesteśmy dostępni przez stronę internetową, na tabletach, smartfonach, łącząc przyzwyczajenie i komfort czytania tradycyjnego magazynu, z aktualnymi trendami i przyzwyczajeniami do używania urządzeń mobilnych prawie 24h/dobę. Miesięcznie odwiedza nas obecnie to nawet 450 000 użytkowników, którzy generują ponad 1 000 000 odsłon.

Statystyki  - styczeń-grudzień 2021 ponad 4 020 777 użytkowników i  7 218 233 odsłon!

statystyki dzieckowpodrozy 2019

Cieszymy się że cytują i zapraszają nas inne media (przykład: Pytanie na Śniadanie TVP2) majówka tvp

Być może nie brylujemy ilością fanów profilu Dzieckowpodrozy.pl na Facebooku, jednak Ci którzy są z nami, bardzo chętnie dzielą się i promują nasze posty. Zerknijcie na zasięg, który osiągamy w niecały miesiąc:

zasieg-dzieckowpodrozy-facebook

Zainteresowany reklamą lub współpracą promocyjną? - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu redakcja@dzieckowpodrozy.pl Zawsze przygotowujemy ofertę szytą na miarę.

Wybrane marki z którymi współpracowaliśmy:

visit Dubai   Finnair Helsinki travel with kids blog magazine  

Kontakt:

redakcja(@)dzieckowpodrozy.pl 

Wojciech Kreft tel. 501 100 560 

Właściciel i Administrator serwisu:

Travel&Media Wojciech Kreft ul. Łąkowa 5 84-120 Władysławowo redakcja@dzieckowpodrozy.pl

   

3 comments

Leave Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1