Hotel Żubrówka**** Białowieża

wczasy z dzieckiem Białowieża Hotel Żubrówka opinie

W jednym z najcenniejszych przyrodniczo regionów Europy działa doskonale współgrający z otaczającą go naturą Hotel Żubrówka. Tutaj każda rodzina znajdzie idealne warunki do wypoczynku.

Na skraju Białowieży i tuż przy Białowieskim Parku Narodowym – taka lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz pozwala na wyjątkowy kontakt z przyrodą. Puszcza Białowieska, w której znajdują się jedne z ostatnich fragmentów pierwotnego lasu, a także największe skupisko żubrów na świecie, została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

Hotel Żubrówka wykorzystał to niesamowite położenie, tworząc obiekt harmonijnie wpisujący się w otoczenie. Przy jego budowie użyto tradycyjnych ekologicznych materiałów, jak cegła, drewno i kamień. Wewnątrz zastosowano także elementy kute. Wszystko to nawiązuje do regionalnego, typowego dla Podlasia stylu i daje poczucie kameralnej atmosfery. Jednocześnie pokoje są nowocześnie urządzone i wyposażone w klimatyzację, a część z nich także przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Rodzice powinni docenić także elektroniczny system otwierania drzwi i włączania oświetlenia, dzięki któremu ich dzieci będą bezpieczne. Można także wynająć 1 z 6 luksusowych apartamentów.

rodzinne noclegi Białowieża hotel żubrówka opinie

Przy hotelu działa regionalna Restauracja Żubrówka z 3 salami i kącikiem zabaw dla dzieci. Poza tym goście mogą wybrać się do kawiarni lub do klubu nocnego „Carski Buduar”. Hotel dysponuje też 4 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 470 m2, mogącymi pomieścić 500 osób.

Hotel Żubrówka Białowieża wakacje z dzieckiem opinie

Atrakcje

Sama możliwość poznawania przyrody Białowieskiego Parku Narodowego stanowi nie lada atrakcję. Czyste powietrze, kilometry malowniczych tras pieszych i rowerowych, Rezerwat Pokazowy Żubrów, Muzeum Przyrodniczo-Leśne czy Park Pałacowy z przełomu XIX i XX wieku to tylko niektóre atuty tego miejsca. Jest tu także 7 tras nordic walking o długości blisko 100 km, a kijki można wypożyczyć w hotelu. Organizowane są też wycieczki po puszczy pojazdami elektrycznymi, loty balonem i zwiedzanie białoruskiej części w ramach ruchu bezwizowego.

hotel przyjazny rodzinie Żubrówka Białowieża opnie

Na terenie kompleksu hotelowego również przygotowano wiele miejsc do rekreacji. Są tu korty tenisowe, boisko do siatkówki plażowej, 18-dołkowe pole do minigolfa, plaża i plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, drabinkami, zjeżdżalniami, piaskownicą czy kolejką tyrolską. W hotelu znajduje się też pokój zabaw.

wczasy z dzieckiem Białowieża Hotel Żubrówka atrakcje

Spa i baseny

Goście Hotelu Żubrówka mogą korzystać także z kompleksu basenowego, w którego skład wchodzi basen rekreacyjny z przeciwfalą i hydromasażem, brodzik dla dzieci, pieczara wodna, 3 sauny (sucha, parowa i infrared), 2 wanny jacuzzi, a w okresie letnim także taras do opalania. Doskonałym uzupełnieniem oferty jest hotelowe centrum spa & wellness z 8 gabinetami zabiegowymi, pokojem relaksacyjnym oraz grotą solną. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu oraz produktów marki Pevonia Botnica wykonywane są tu masaże, zabiegi pielęgnacyjne i hydroterapia.

rodzinne noclegi atrakcje hotel żubrówka Białowieża

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeWspaniała lokalizacja, nastawienie na naturę i szeroka oferta rekreacyjna powodują, że Hotel Żubrówka w Białowieży w pełni zasłużenie otrzymuje  rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Hotel Żubrówka ****

ul. Pałacowa 6,

17-230 Białowieża

www.hotel-zubrowka.pl