Hotel Szlak Bursztynowy**** Jarosławiec

Hotel Szlak Bursztynowy Jarosławiec opinie gdzie z dzieckiem nad morze

Hotel Szlak Bursztynowy to jeden z najlepiej ocenianych obiektów nad polskim morzem. Zapewnia idealne warunki do spokojnego wypoczynku, co szczególnie powinny docenić rodziny z dziećmi.

Szlak Bursztynowy Hotel Jarosławiec opinie zdjęcia

Jarosławiec to niewielki nadmorski kurort, który oferuje kameralną atmosferę, wspaniałe plaże i bliskość przyrody. Można tu znaleźć także kilka ciekawych atrakcji, jak latarnia morska z 1829 roku. Tuż obok niej i zaledwie 150 m od plaży znajduje się butikowy Hotel Szlak Bursztynowy, który gwarantuje wysoki standard i specjalne udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

plaże Jarosławiec Hotel Szlak Bursztynowy opinie z dzieckiemJarosławiec noclegi z dzieckiem nad morzem

W Hotelu Szlak Bursztynowy zamiast na ilość stawia się na jakość i indywidualny charakter. Gościom proponuje się pokoje z widokiem na morze, latarnię lub wewnętrzne patio, w tym przestronne rodzinne apartamenty przeznaczone nawet dla 5 osób. Urządzone są w 3 różnych stylach: Superior to gratka dla miłośników wątków marynistycznych, Biznes spodoba się entuzjastom surowych wnętrz, a Premium Chic to wystrój z użyciem najwyższej jakości drewna i skóry. Każdy pokój posiada łazienkę, klimatyzację, telewizor z kanałami kablowymi, zestaw do parzenia kawy i herbaty.

pokoje Hotel Szlak Bursztynowy Jarosławiec opinie 2023 pokoje rodzinne Szlak Bursztynowy opinie zdjęcia wakacje z dzieckiem Jarosławiec

Atrakcje dla dzieci

Rodzice mogą nieodpłatnie wypożyczyć odpowiednie dla maluchów łóżeczko, podgrzewacz do butelek, przewijak, nawilżacz powietrza czy inne pomocne sprzęty. Natomiast szef kuchni przygotował specjalne menu dla dzieci. Goście mają do wyboru nowoczesną restaurację Morskie Opowieści, restaurację Regionalną z efektowną wyspą Live Kitchen oraz Lobby Bar.

  Morskie Opowieści hotel z wyżywieniem restauracja Jarosławiec Szlak Bursztynowy opinie wakacje z dzieckiemSzlak Bursztynowy Jarosławiec noclegi z dziećmi opinie

Aby umilić czas najmłodszym gościom Szlak Bursztynowy udostępnia kolorową salę zabaw Bajkową Krainę wyposażoną w zabawki edukacyjne. Na miejscu prowadzone są zabawy i animacje. Można również korzystać z Pokoju Gier z konsolą Playstation i wypożyczyć różne gry planszowe.

pokój zabaw dla dzieci Hotel Szlak Bursztynowy Jarosławiec opinie zdjęcia

atrakcje dla dzieci Szlak Bursztynowy Jarosławiec gdzie z dzieckiem hotelsala zabaw dla dzieci Jarosławiec Hotel z atrakcjami Szlak Bursztynowy

Do dyspozycji gości jest też YASUMI Spa oferujące całą gamę masaży, zabiegów kosmetycznych i relaksujących, a także rytuały, w tym również dla dzieci.

Kolejnym miejscem relaksu jest strefa wellness mieszcząca  się w drewnianej dominancie hotelu z panoramicznym widokiem na 200-letnią latarnię morską.. Znajdziemy tam saunę fińską i bursztynową, beczkę do schładzania, strefę cardio, tężnię solną, strefę wypoczynku, tepidarium w podgrzewanymi leżankami i zewnętrzną strefę wypoczynku na tarasie.

spa Hotel Szlak Bursztynowy Jarosławiec opinie zdjęcia wakacje z dzieckiem

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeBiorąc pod uwagę wspaniałe położenie i liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi przyznajemy Hotelowi Szlak Bursztynowy rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Hotel Szlak Bursztynowy

Luxury Boutique & Amber Spa

ul. Nadmorska 1

76-107Jarosławiec

www.szlakbursztynowy.pl

1 comment

Leave Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *