DzieckowPodrozy.pl to nowoczesny magazyn, dostępny na wielu platformach, dzięki czemu jest właśnie tam, gdzie są jego czytelnicy, czyli aktywni rodzice, dla których podróże z dziećmi to fascynująca przygoda odkrywania. Magazynów o podróżach jest wiele, jednak Dzieckowpodrozy.pl jako pierwszy koncentruje się wyłącznie na potrzebach rodzin tworząc angażujące treści współtworzone przez wielu rodziców. 

Stronę Dzieckowpodrozy.pl odwiedza miesięcznie co najmniej:

200 000 użytkowników generując ponad 400 000 odsłon
zobacz statystyki ze styczeń-czerwiec 2017:
dzieckowpodrozy-statystyki-2017-pol-roku

Dlaczego działamy mobilnie? Bo tak jest najskuteczniej – zarówno portal jak i Magazyn Dzieckowpodrozy.pl jest dostępny przez stronę internetową, na tabletach, smartfonach, łącząc przyzwyczajenie i komfort czytania tradycyjnego magazynu, z aktualnymi trendami i przyzwyczajeniami do używania urządzeń mobilnych prawie 24h/dobę. Tylko dzięki wyborze takiej formy dystrybucji możemy dotrzeć do kilkudziesięciu tysięcy rodzin, a żywotność magazynu jest znacznie dłuższa niż wersji papierowej. Pomimo, iż naszych głównym kanałem dystrybucji pozostanie Internet, cały czas przygotowujemy się do rozszerzenia dystrybucji o magazyn w wersji papierowej.

Nasz e-Magazyn dociera do minimum:
50 000 odbiorców

Zapraszamy do współpracy szczególnie atrakcje, miejscowości,obiekty noclegowe oraz wszystkie inne firmy kierujące swoje produkty do aktywnych rodziców. Wspólnie z naszym działem reklamowym przygotujemy ofertę szytą na miarę, nie ograniczając się wyłącznie do treadycyjnych form promocji. Recenzje, relacje, testy, konkursy - nic nie jest nam obce. 

Możliwości Reklamy Online:
artykuł sponsorowany – z gwarancją 2 tygodni obecności na stronie głównej -  *zastrzegamy weryfikację tematyki i ewentualną odmowę publikacji

- banner reklamowy 300x250 px - ROS – emisja z każdą odsłoną portalu 

- banner reklamowy 750 x200 px 

Kontakt: redakcja@dzieckowpodrozy.pl 

Poza standardowymi propozycjami reklamowymi zapraszamy do kontaktu w zakresie content marketingu - poszukujemy Partnerów do przygotowywanych przewodników, to doskonała okazja do promocji wśród atrakcyjnej grupy docelowej - szczegóły przesyłane indywidualnie.


Zapraszamy również do współpracy w zakresie testowania i recenzji produktów i usług mogących zainteresować naszych czytelników. 

Dzieckowpodrozy.pl współpraca

 

Subscribe to our newsletter