Primavera Conference & SPA Jastrzębia Góra

Wybierając się na wakacje z dziećmi szukamy miejsca, które przede wszystkim oferuje dla nich pełen atrakcji odpoczynek. Takim miejscem jest Primavera Conference & SPA w Jastrzębiej Górze. To miejsce, w którym rodziny z dziećmi czują się wyjątkowo i komfortowo.

Primavera to obiekt wielokrotnie nagradzany m.in.  Holiday Check Award 2014 w kategorii najlepszy hotel rodzinny. Kapituła Hotelu Przyjaznego rodzinie przyznała Primaverze najwyższą ocenę (5 gwiazdek) na najbardziej przyjazny rodzinie hotel. Ale to co najważniejsze, to nagroda przyznana przez rodziców w głosowaniu internetowym na najlepszy hotel dla rodzin. Primavera Conference & SPA otrzymała również certyfikat KID ZONE przyznawany pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka, a także nagrodę Best For Children przyznaną przez magazyn Zdrowie Dziecka. Jest to hotel rekomendowany przez Gufika, serwis Okiem Mamy, teraz także przez Dzieckowpodrozy.pl  Jeśli Wam jeszcze mało - sprawdźcie sami dlaczego warto wybrać ten hotel.

Lokalizacja sprawia, że zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku nad morzem, jak i szukający spokoju oraz wytchnienia od codzienności, znajdą tu coś dla siebie.

Sprawdź aktualną ofertę Primavera Conference & SPA

Park Wodny

Primavera to także niesamowity Park Wodny, jedyny takim na całym Półwyspie Helskim. Główne atrakcje Parku to: 3 baseny kryte, w tym brodzik dla najmłodszych gości ze zjeżdżalniami i zabawkami wodnymi, basen relaksacyjny oraz basen do aqua aerobicu. Ale to nie koniec - zjeżdżania Anakonda, rwącą rzeka, bicze wodne, jacuzzi, łaźnia turecka, sauna sucha to kolejne atuty Parku Wodnego, a co najważniejsze wszystkie te przyjemności dla gości Primavera Conference & SPA są udostępnione bezpłatnie.

Jastrzębia Góra Primavera opinie hotel Dobra zabawa Kolejną oferowaną atrakcją jest PLAYLAND o powierzchni 250m2, w którym dzieci odnajdą mnóstwo edukacyjnych zabawek, klocki lego a także baseny z piłeczkami. Grupa animatorów w ciągu dnia, 6 dni w tygodniu, przez cały rok, dba o dobrą zabawę najmłodszych gości, a wieczorem zaprasza na Kids Party z atrakcją wieczoru maskotką obiektu motylkiem PRIMUSIEM. Podczas, gdy rodzice relaksują się w Centrum SPA, dzieci mogą bawić się w mini-przedszkolu pod opieką wykwalifikowanej opieki. Na starsze dzieci czeka salon gier, a w nim. cymbergaje, bilard, piłkarzyki, symulatory samochodowe, teken i wiele innych. Dzieci mogą także, uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych, które oprócz wiedzy praktycznej dostarczają mnóstwo świetnej zabawy. Hotel Primavera opinie dla dzieci atrakcje animacje

Z myślą o maluchach Dodatkowo w recepcji obiektu dostępna jest biblioteka malucha, w której znajdują się najbardziej popularne pozycje wśród literatury dziecięcej. Nie brakuje także gier planszowych, karcianych czy edukacyjnych do wypożyczenia. W salach restauracyjnych i w kawiarni znajdują się kąciki zabaw dla maluchów. Dostępne są specjalne krzesełka, sztućce czy talerzyki dla dzieci. Menu w formie bufetu zostało przygotowane tak, aby nawet najmłodszy gość znalazł coś dla siebie.

Dodatkowo w Primavera Conference & SPA zostało przygotowane MINI ZOO, zewnętrzny basen ze zjeżdżalniami oraz drewniane place zabaw, wyposażone między innymi w siatkę wspinaczkową – linearium. Chętni mogą także skorzystać z prywatnych lekcji pływania. W pokojach z myślą o maluchach, znajduje się mnóstwo praktycznych dodatków min. nakładka na sedes, mata antypoślizgowa, podnóżek, zatyczki do kontaktów, a w recepcji można wypożyczyć czajnik, podgrzewacz do butelek albo nianię elektryczną.

 

Niezwykłe zabiegi Atutem Primavery jest Centrum SPA & Wellness z 13 gabinetami zabiegowymi i bardzo bogatą ofertą rytuałów zabiegowych, masaży z całego świata a także zabiegów intensywnie wyszczuplających. Tylko tutaj skorzystać można z zajęć Zumby, Zumby Aqua, Aqua aerobicu, TBC, siłowni, kortu tenisowego, a także rowerów górskich czy boisk sportowych. Dni tematyczne – dzień Hawajski i Meksykański – z tematycznym menu, dekoracjami, zabawą i nauką tańców Hula i Salsy w Night Clubie to tylko kilka z atrakcji oferowanych przez Primavera w ofertach specjalnych.

Bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych, możliwość korzystania z Parku Wodnego, bliskość morza, sprawią iż urlop spędzony w Primavera Conference & SPA okaże się wyborem trafionym w DZIESIĄTKĘ! 

                                                                                                                                                        Obiekt rekomendowany przez Dzieckowpodrozy.pl

Primavera Conference & SPARekomendacja Dzieckowpodrozy.pl - hotele i noclegi przyjazne dla dzieci ul. Rozewska 40/42 84-104 Jastrzębia Góra Recepcja: +48 (58) 774 45 42 wew. 1