>>> Wygraj rodzinne weekendy nad morzem i tablety! <<<

Konkurs - Wakacje z dzieckiem nad morzem

Lego Przygoda- film online

Nadeszła gratka dla miłośników Lego! Tym razem nie chodzi o nową serię klocków, ani też o kolejną familijną grę (przed Świętami premierę miała najciekawsza z serii: Lego Marvel Super Heroses). Tym razem na ekranach kin zobaczycie pierwszy pełnometrażowy film kinowy 3D z bohaterami znanych serii klocków LEGO.  My byliśmy i widzieliśmy – nasza opinia i recenzja poniżej!

Zobacz film online – po polsku już wkrótce – zapowiedź Lego Przygoda:

O czym będzie film Lego Przygoda? Zobaczycie w nim przygodę jednego z ludzików Lego – Emmeta. Ta na pozór zwyczajna minifigurka staje się najważniejszą osobą, która może uratować świat. Emmet staje się członkiem zespołu superbohaterów (Batman i inni). Wspólnie mają do wykonania mnóstwo zadań i misji o wyjątkowym niebezpieczeństwie – wszystko po to, aby powstrzymać złego tyrana. W filmie zobaczycie wiele ze znanych budowli z Waszych ulubionych serii klocków. 

Film LEGO Przygoda online Oczywiście jak na światowy koncern przystało, film nie pozostanie bez gadżetów. W ślad za debiutem kinowym przyjdzie debiut nowej serii klocków – seria Lego Movie jest już dostępna w Stanach Zjednoczonych. 

Premiera filmu w kinach już 7 lutego 2014. To doskonały pomysł na rodzinną rozrywkę w ferie zimowe.

Nasza opinia:  widzieliśmy film w wersji 3D – świetnie zrobiony, całość wygląda bardzo realistycznie, a klocki i ludziki Lego są w 100 % autentyczne, film nie sprawia wrażenia jednej wielkiej animacji. Ciekawie rozwija się również akcja, która w pewnym momencie wkracza w świat rzeczywisty. Gorąco polecamy na rodzinną rozrywkę, która spodoba się nie tylko dzieciakom.

Pamiętajcie: nie szukajcie filmu na chomikuj – masz doskonałą okazję spędzić na rodzinnym seansie – jesteśmy przekonani, iż Przygoda LEGO spodoba się również rodzicom.

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 3.6/5 (5 votes cast)
Lego Przygoda- film online, 3.6 out of 5 based on 5 ratings

Kategorie:: Polecane artykuły

Tags:

RSSKomentarze i Opinie (0)

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • Polecamy:
    Witamy w nowej odsłonie Dzieckowpodrozy.pl Już wkrótce nowe artykuły, atrakcyjne konkursy, wiele opinii rodziców, które mają stać się okazją do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń dotyczących wczasów z dziećmi i miejsc wartych polecenia dla całych rodzin!

    Zapraszamy do współpracy z dzieckowpodrozy.pl - prowadzisz ciekawego bloga-chętnie o tym napiszemy! Oferujesz ciekawe atrakcje dla dzieci - możesz zdobyć bezpłatną rekomendację i promocję na naszych stronach! Zapraszamy również hotele i inne noclegi przyjazne dzieciom do promocji na Dzieckowpodrozy.pl