Największa w Europie Wystawa Budowli z Klocków LEGO® – INWAZJA GIGANTÓW

Stół najwieksza wystawa klocków lego lublin atrakcje opinie
Budowle z klocków LEGO® często zaskakują nas swoją kreatywnością i nieraz tym, jak bywają wymyślne i co za tym idzie gigantyczne. Jeżeli i wy możecie nazywać się fanami takich konstrukcji, to na pewno zainteresuje was największa w Europie wystawa budowli z klocków lego, która już niedługo odbędzie się w Skende Shopping w Lublinie! Koniecznie musicie odwiedzić to miejsce!

Skende Shopping-Wystawa Budowli z Klocków LEGO®

Międzynarodowa Wystawa Budowli z Klocków LEGO, która jak już wspomnieliśmy, odbędzie się w Lublinie w terminie 6.06 - 30.08.2020 roku i będzie przebiegała pod hasłem “Inwazja Gigantów”. Gwarantujemy wam, że hasło to wcale nie jest puste i na miejscu czekać na was będą naprawdę ciekawe i bezprecedensowe eksponaty! Kolos Rodyjski najwieksza wystawa klocków lego lublin atrakcje opinie Co jednak znajdziecie na miejscu? Otóż będą to zróżnicowane modele, które zachwycać będą swoim rozmiarem, ale też będą gigantyczne w znaczeniu symbolicznym. Na miejscu czekać będą na was “zabawkowe” eksponaty wykonane w skali 1:1, a ich przedmiotem będą przeróżne postaci ze świata sportu, nauki, kultury, filmu i bajek! Nie zabraknie tu jednak również replik budowli, które, mimo że nie będą tak duże, jak ich prawdziwe odpowiedniki, lecz na pewno będą równie szczegółowe i precyzyjnie wykonane! Pozwólcie, że powiemy wam o kilku eksponatach, które obejrzycie w Lublinie! Batmobil najwieksza wystawa klocków lego lublin atrakcje opinie
 • Aż 7-metrowa rekonstrukcja Batmobilu, zbudowana aż z 900000 klocków wraz z repliką postaci Batmana w skali 1:1
 • 5-metrowa replika Placu Świętego Piotra wykonana z 500000 klocków — cały ten kompleks został także wzbogacony o Bazylikę i Kolumnadę
 • Katedra Notre Dame, której replika została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa!
 • Galeria Gwiazd i Legend Muzyki: to tutaj znajdziecie postaci takie jak Grzegorz Markowski, Krzysztof Zalewski, Freddie Mercury lub Elvis Presley!
 • Anna i Robert Lewandowscy w skali 1:1, przestawieni nie w strojach sportowych..., lecz w eleganckich kreacjach!
 • Postaci z książek i filmów o Harrym Potterze
 • Tomasz Gollob i jego motocykl zbudowani z 170000 klocków
 • i wiele innych!
Postać insporowana Harrym Potterem najwieksza wystawa klocków lego lublin atrakcje opinie Minionki najwieksza wystawa klocków lego lublin atrakcje opinie   Jeżeli chodzi o inne budowle, to na wystawie znajdziecie między innymi:  
 • starożytne siedem cudów świata jak np. (Piramida Cheopsa, Kolos Rodyjski, Posąg Zeusa),
 • nowe cuda świata — np. Wielki Mur Chiński, Posąg Chrystusa z Rio de Janeiro, czy Machu Picchu
 • świat bajek, gdzie czekają na was klockowe rekonstrukcje postaci z bajek takich jak: Flintstonowie, Toy Story, SpongeBob, Cars, Kicia Rożek, Smurfy, Żółwie Ninja, Minionki i hit wystawy — ogromna makieta wzorowana na bohaterach bajki „Król Lew”!
 • Zmysły — modele ukazujące budowę narządów człowiekaUcho najwieksza wystawa klocków lego lublin atrakcje opinie Na miejscu czeka też na was Strefa Gier, która pokazuje świat inspirowany grami komputerowymi i planszówkami uwielbianymi przez dzieci. Wasze pociechy lubią grać w Minecraft, czy też w Fortnite? A może bliższe jest im Monopoly? Niezależnie od preferencji, każdy znajdzie tu coś dla siebie! Minecraft najwieksza wystawa klocków lego lublin atrakcje opinie

Wystawa klocków - Skende Shopping -FUN PARK Strefa zabawy klockami

Na terenie wystawy, specjalnie dla dzieci swoje miejsce znajdzie także Strefa Zabawy Funpark, o powierzchni — bagatela - 500 metrów kwadratowych! Nie zabraknie tu atrakcji związanych z klockami LEGO, miastem znanym z kolekcji LEGO City, ale też przestrzeni przeznaczonej do tworzenia własnych konstrukcji z kolorowych klocków! Niech wyobraźnia poniesie was do budowania niezwykłych modeli! Poza wystawą klocków LEGO koniecznie musicie też sprawdzić inne atrakcje, takie jak 3D Trick Gallery, czyli największą w Polsce kolekcję obrazów w trójwymiarze oraz największą galerię “selfies”. Kupując bilet COMBO, możecie obejrzeć obie wystawy w promocyjnej cenie! 3D Trick Gallery najwieksza wystawa klocków lego lublin atrakcje opinie Sama ekspozycja będzie w 100% premierowa, co oznacza, że prezentowane konstrukcję jeszcze nigdy nie były prezentowane szerokiej publiczności w tej części naszego kraju! Wizyta w Lublinie może więc być czymś naprawdę niezwykłym dla każdego członka rodziny! Bilety możecie kupić w linku poniżej!

Sprawdź również: >Lublin - atrakcje dla dzieci<

Dojazd do Międzynarodowa Wystawa Budowli z Klocków LEGO Lublin