Magra Holiday Club Dębina

domki z basenem nad morzem dla dzieci atrakcje 1

Przepiękna spokojna okolica, plaże i masa atrakcji. Wakacyjny resort Magra Holiday Club w Dębinie oferuje świetne warunki dla rodzin.

Położona między Ustką i Rowami malownicza wieś Dębina to doskonała lokalizacja dla rodzinnego ośrodka wypoczynkowego. To miejsce jeszcze nie w pełni zagospodarowane turystycznie, dlatego na oddalonej o 700 m plaży nie powinno być tłoczno. Magra Holiday Club ma charakter resortu, typowego dla zagranicznych kurortów w cieplejszych krajach i jest to jedyny tego typu obiekt w okolicy.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

ośrodek wypoczynkowy Dębina opinie

Ośrodek dysponuje 240 miejscami w domkach wolnostojących dostępnych od czerwca do września. Goście mają do wyboru pokoje z łazienką i aneksem kuchennym, 2-pokojowe domki oraz przestronne bungalowy dla 4-8 osób. Domki przeznaczone dla więcej niż 4 osób wyposażone są w pralkę. Wszystkie domki posiadają tarasy. Cena za nocleg obejmuje też wyżywienie w postaci 3 posiłków dziennie oraz miejsce parkingowe. Można zabrać ze sobą na wakacje zwierzęta za darmo.

domki Magra Holiday Club opinie atrakcje dla dzieci

W Magra Holiday Club zadbano o potrzeby najmłodszych. Bezpłatnie można tu wypożyczyć łóżeczko i wanienkę. Jadalnia wyposażona jest w krzesełka, śliniaczki i zastawę odpowiednią dla małych dzieci. Jest tu też ogólnodostępna mikrofalówka i podgrzewacz. Obok znajduje się sala zabaw, w której niecierpliwe maluchy mogą się czymś zająć. Po uprzednim kontakcie można zamówić specjalną dietę na czas pobytu. Jest też bezpłatna pralnia ze stanowiskiem do prasowania. Dzieci do lat 2 mogą przebywać na terenie ośrodka za darmo.

domki z basenem nad morzem opinie Dębina Magra

Podgrzewany basen i inne atrakcje

Zarówno dzieci, jak i ich rodzice będą się świetnie bawić podczas wakacji w Magra Holiday Club. Poza plażą i morzem oraz wspaniałym klifowym wybrzeżem, na terenie ośrodka można korzystać z wielu rozrywek i aktywności. Znajdują się tu dwa odkryte podgrzewane baseny – większy i mniejszy, przeznaczony dla dzieci. Tuż obok mieści się kawiarnia. Jest tu również grill bar, sala telewizyjna, sala klubowa ze stołem do bilardu i świetlica. Poza tym działają tu 2 place zabaw i bezpłatna wypożyczalnia rowerów. Codziennie organizowane są zajęcia sportowe, gry i zabawy dla dzieci, odbywają się także animacje i pokazy artystyczne. Dyskoteki, bale, konkursy, warsztaty plastyczne czy taneczne – tutaj dzieciaki na pewno nie będą się nudzić. Organizowane są lekcje pływania i jazdy na rowerze. Można także zapisać się na masaż, również dla noworodków! Ciekawostką są też ćwiczenia dla mam z najmłodszymi pociechami w ramach zajęć Mama & Baby.

domki z basenem i atrakcjami dla dzieci nad morzem Dębina Rowy Ustka

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeZa wspaniałą atmosferę i świetne warunki dla rodzin z dziećmi obiekt Magra Holiday Club otrzymuje rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Magra Holiday Club

Dębina koło Rowów

ul. Willowa 1

76–211 Objazda

www.magraclub.pl

2 comments

Leave Comment