Magra Holiday Club Dębina

domki z basenem nad morzem dla dzieci atrakcje 1

Przepiękna spokojna okolica, plaże i masa atrakcji. Wakacyjny resort Magra Holiday Club w Dębinie oferuje świetne warunki dla rodzin.

dębina nad morzem Bałtyk Magrda Holiday opinie atrakcje dla dzieci - wakacje 2022

Położona między Poddąbiem i Rowami nadmorska wieś Dębina to doskonała lokalizacja dla rodzinnego ośrodka wypoczynkowego. Stylizowane domki z tarasami i ogródkami w otulinie lasu, liczne piesze ścieżki i trasy rowerowe, jak również niezatłoczona plaża to niewątpliwe atuty tej miejscówki. Magra Holiday Club ze swoją formułą zorganizowanej animacji i rekreacji (Nordic Walking, Aqua Aerobic, Junior Gym) , pozwala na zasłużony odpoczynek rodzicom i zapewnia prawdziwą frajdę dzieciom. Bardzo dobre wyżywienie soft all inclusive: obfite śniadania w postaci bufetu, lunch pakiety na plażę, domowe obiady i biesiady kolacyjne - kuchnia polska, włoska, grecka, meksykańska i azjatycka, pyszna pizza z pieca i polskie ryby na wiele sposobów, dużo regionalnych produktów, woda, soki, kawa i herbata to niewątpliwie kolejny plus kompleksu.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

 

W Magra Holiday Club zadbano z należytą starannością o potrzeby najmłodszych. Nieodpłatnie można tu wypożyczyć akcesoria dla maluchów (łóżeczko, wanienkę itp.), a jadalnia wyposażona jest w krzesełka, śliniaczki i bezpieczną zastawę odpowiednią dla małych dzieci. Jest tu też ogólnodostępna mikrofalówka i podgrzewacz oraz salka zabaw, która często okazuje się niezastąpiona przed lub po podaniu posiłku najmłodszym wczasowiczom. Na terenie ośrodka znajduje się również nieodpłatna pralnia ze stanowiskiem do prasowania, przewijak i przestrzeń sensoryczna dla najmłodszych: ,,Magragaskar”. Dzieci, które nie ukończyły 2 lat przebywają w Magra Holiday Club nieodpłatnie . Rodzice bliźniaków płacą tylko za jedno z bliźniąt.

domki nad morzem z basenem dla dzieci opinie gdzie 1

ośrodek wypoczynkowy Dębina opinie

domki Magra Holiday Club opinie atrakcje dla dzieci Magra Dębina opinie wakacje z dzieckiem domki z atrakcjami animacjami

W Magra Holiday Club zadbano o potrzeby najmłodszych. Bezpłatnie można tu wypożyczyć łóżeczko i wanienkę. Jadalnia wyposażona jest w krzesełka, śliniaczki i zastawę odpowiednią dla małych dzieci. Jest tu też ogólnodostępna mikrofalówka i podgrzewacz. Obok znajduje się sala zabaw, w której niecierpliwe maluchy mogą się czymś zająć. Po uprzednim kontakcie można zamówić specjalną dietę na czas pobytu. Jest też bezpłatna pralnia ze stanowiskiem do prasowania. Dzieci do lat 2 mogą przebywać na terenie ośrodka za darmo.

domki z basenem nad morzem opinie Dębina Magra

Podgrzewany basen i inne atrakcje

Dwa podgrzewane baseny zewnętrzne, dwa place zabaw, świetlica animacyjna, gdzie codziennie odbywają się zajęcia dla dzieci, a nawet przedstawienia Teatrów Lalek, sala klubowa z bilardem i piłkarzykami to świetna propozycja na wypoczynek z dziećmi. W ośrodku można zapisać pociechy na indywidualne lekcje pływania oraz jazdy na rowerze. Tutaj można też nauczyć się gry w badmintona i poznać podstawy tenisa stołowego. Dorośli mogą natomiast zażyć relaksu w pokoju masażu, a kawiarnia przy basenie kusi pyszną kawą barraquito i orzeźwiającym mango lassi.

Magra Holiday Club to świetna propozycja na rodzinne wakacje nad polskim morzem, gdzie nawet w czasie niepogody dzieci się nie nudzą.

domki z basenem i atrakcjami dla dzieci nad morzem Dębina Rowy Ustka domki nad morzem z basenami i wyżywieniem Dębina opinie wakacje z animacjami domki nad morzem Bałtyk Dębina

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeZa wspaniałą atmosferę i świetne warunki dla rodzin z dziećmi obiekt Magra Holiday Club otrzymuje rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Magra Holiday Club

Dębina koło Rowów

ul. Willowa 1

76–211 Objazda

tel. 509 822 337;  517 537 118

www.magraclub.pl

1 comment

Leave Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *