,Zróbmy coś czadowego”! Kultowe minifigurki LEGO® na stoku!

LEGO figurki na stoku Białka Tatrzańska atrakcje1
,Zróbmy coś czadowego” już tej zimy wspólnie z marką LEGO®! Kultowe minifigurki o ogromnych rozmiarach goszczą w te ferie w górach. Szczególnie dla fanów klocków LEGO to atrakcja, jakiej jeszcze nie było! Ferie zimowe to czas, kiedy dzieci mogą oderwać się od nauki i na dwa tygodnie skupić na swoich pasjach i ulubionych rozrywkach. Cześć z nich przeniesie się do świata gier oraz zabawek, pozostali wyjadą na rodzinne wycieczki. A gdyby białe szaleństwo można było połączyć z zabawą klockami LEGO®? To jest możliwe!LEGO Białka Tatrzańska zróbmy coś czadowego w górach wystawa   Najnowsza kampania LEGO City pod hasłem „Zróbmy coś czadowego!” zaprasza dzieci do tworzenia nowych i pełnych akcji historii. Marka LEGO z tej okazji prezentuje odświeżone ponadczasowe zestawy: LEGO® City Akcja strażacka i policyjny pościg (60319), LEGO® City Szpital (60330) oraz LEGO® City Posterunek policji (60316). Zestawy te i pochodzące z nich minifigurki kojarzą się z akcją, tempem i przygodą, doskonale więc wpisują się w dynamiczne otoczenie stoku narciarskiego w czasie zimowych ferii. Już od teraz (01.02.2022 r.) mieszkańcy i turyści w Białce Tatrzańskiej mają niezwykłą okazję, by się o tym przekonać.     Do 160-centymetrowych „minifigurek” z kultowych zestawów LEGO City, ulokowanych w kilku miejscach na terenie stoku Kotelnica Białczańska, można swobodnie podejść i zrobić sobie zdjęcie. Dzięki nim dzieci mogą uwolnić wodze fantazji i ożywić ulubione postaci z serialu LEGO City Adventures. Fanów straży pożarnej z pewnością zachwyci dzielna strażaczka w trakcie akcji ratowniczej. LEGO wielkie minifigurki w górach Białka Tatrzańska atrakcje zima Młodzi adepci jazdy na nartach będą bacznie obserwowani przez policjanta, który mierzy prędkość. Uważajcie, by nie przekroczyć dozwolonej prędkości! Z kolei dzieci marzące o wyprawie z kosmos, będą mogły wraz z astronautą wystartować w kosmiczną przygodę na szczyt kolejki. Wszystkie „minifigurki” umieszczono w nieoczywistych miejscach, pełnych dynamizmu, pobudzających dziecięcą wyobraźnię, zachęcających do działania oraz tworzenia najróżniejszych, niestworzonych scenariuszy zabawy. Dzięki temu dzieci mogą wraz z marką LEGO przenieść się w zupełnie inny wymiar zabawy na śniegu z pomocą swojej wyobraźni. Instalację z dużymi „minifigurkami” można podziwiać do 27 lutego.  
- Wspieranie dzieci w rozwoju ich zainteresowań i nauka poprzez zabawę to misja Grupy LEGO. Dzięki akcji ,,Zróbmy coś czadowego” i białczańskim instalacjom chcemy zaprosić najmłodszych w podróż, w której będą przekraczać granice między trzema światami – tym realnym, swoją wyobraźnią i rzeczywistością wirtualną. A wszystko to w ciekawej, angażującej formie, pośród dynamicznie zmieniających się warunków i rozwijających wyzwań. W te ferie Białka Tatrzańska to dla wszystkich fanów klocków LEGO obowiązkowy punkt na mapie Polski – mówi Anna Pietrzak, Brand Manager w LEGO Polska.
LEGO® City poprzez swoją akcję zachęca, by (nie tylko) tej zimy aktywnie podążać za marzeniami i realizować je od najmłodszych lat. Rozwijając kreatywność i ciekawość świata, dzieci, niezależnie od wieku, budują w sobie siłę i zdobywają nowe umiejętności. LEGO_Zróbmy coś czadowego_pict.3 Gotowi na górską wyprawę do świata LEGO? Widzimy się w Białce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *