Tunel Aerodynamiczny – Symulator Skoku ze spadochronem w Prądkach

bydgoszcz atrakcje tunel aerodynamiczny
Zapewne duża część z Was ma ochotę czasami wyrwać się z codziennego trybu życia i zrobić coś prawdziwie szalonego. Nie szukajcie już dalej, lecz udajcie się na jedyny w swoim rodzaju symulator skoku ze spadochronem. To prawdziwy zastrzyk adrenaliny! Jak wygląda taki symulator i czy można tam udać się wraz ze swoim dzieckiem? Sprawdźmy to!

Symulator skoku ze spadochronem, o którym dziś mowa, zlokalizowany jest w miejscowości Prądki, położonej zaledwie 15 kilometrów od Bydgoszczy. W miejscu nazwanym adekwatnie do rozrywek w nim obecnych — DlaExtremalnych — możemy bawić się w prawdziwych skoczków ze spadochronem… jednak bez konieczności wyskakiwania z lecącego setki metrów nad ziemią samolotu!

Jak działa tunel aerodynamiczny?

Cała ta zabawa możliwa jest dzięki zastosowaniu tunelu aerodynamicznego, symulującego naturalne warunki lotu. Dzięki doświadczeniu i poradom instruktorów poznamy tam wszelkie tajniki tego, jak zachowywać się podczas “spadania” i jak przejąć całkowitą kontrolę nad naszym ciałem! Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, a z pomocą siły mięśni będziemy potrafili przemieszczać się w każdym wybranym przez nas kierunku! Taka aktywność fizyczna naprawdę potrafi dać się we znaki, jednak gwarantujemy wam — po jednej wizycie wrócicie po więcej!

bydgoszcz atrakcje symulator skok spadochron

Symulator skoku ze spadochronem dla dzieci

Najlepszą dla rodziców kwestią dotyczącą korzystania z tego tunelu aerodynamicznego jest to, że jest to rozrywka dla osób w każdym wieku, stąd też nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy odwiedzili to miejsce wraz z naszymi pociechami. 

dziecko tunel aerodynamiczny atrakcje

Specjalnie dla młodszych z adeptów latania, DlaExtremalnych stworzyło pakiety “Starter Junior” oraz “Starter Junior Pro”. Pierwszy z nich obejmuje 2-minutową symulację lotu wraz ze szkoleniem teoretycznym, udostępnieniem niezbędnego ekwipunku oraz stałą opieką instruktora podczas trwania całego lotu. Natomiast pakiet “Starter Junior Pro” zawiera w sobie ten sam zestaw udogodnień, z tym że zabawa trwa aż 4 minuty! Tak długa symulacja spadania potrafi wyzwolić naprawdę dużo emocji i zapewnić wrażenia na długi czas! Minimalny wiek uczestnika tunelu aerodynamicznego w Prądkach to 4 lata

Ceny za wejście:

1 lot w tunelu: 100 zł 

Starter dla osoby dorosłej (2 loty): 159 – 189 zł

Starter dla osoby dorosłej (4 loty): 259 – 289 zł

Starter dla osoby dorosłej (6 lotów): 369 – 419 zł

Starter Junior: 129 – 159 zł

Starter Junior Pro: 229 – 249 zł

Starter Pro 16 lotów + film: 799 zł

Trening dla osoby początkującej 12 lotów + film: 660 zł

Zobacz koniecznie VIDEO jak skaczą dzieci:
Tunel Aerodynamiczny Warszawa-skoki z dzieckiem!

Zanim zaczniemy zabawę w tunelu aerodynamicznym…

Aby rozpocząć zabawę w symulatorze skoku, ze spadochronem konieczne jest przejście specjalnego szkolenia z teorii latania. Pozwoli nam ono na naukę tego, jak szybować w powietrzu i czego możemy oczekiwać po wejściu do tunelu aerodynamicznego. Po jego zakończeniu otrzymujemy specjalny kombinezon, wraz z kaskiem oraz goglami ochronnymi i… rozpoczynamy symulację swobodnego spadania i poczujemy się zupełnie tak, jakbyśmy właśnie wyskoczyli z lecącego samolotu! Dobra zabawa i nieznane wcześniej przeżycia gwarantowane!

tunel aerodynamiczny bydgoszcz atrakcje dzieci

Co jeszcze czeka na nas oprócz tunelu aerodynamicznego?

To jednak nie wszystko, co oferuje nam wizyta w Prądkach w DlaExtremalnych. Jeżeli tunel aerodynamiczny nie zapewni wam odpowiednich wrażeń — nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z innych atrakcji! Co jeszcze na was czeka? Otóż lepiej zapnijcie pasy, bo jest tego co nie miara! Możemy poczuć się niczym dużych rozmiarów kamień i wystrzelić się z ludzkiej procy, zeskoczyć na wielką dmuchaną poduszkę Bloob, czy też udać się na parascending niczym lądujący spadochroniarz. Inne dostępne na terenie kompleksu rozrywki to paintball i strzelnica. Jeżeli jednak poczujecie, że potrzebujecie spokoju, to swobodnie możecie udać się na spływ kajakowy czy wędkowanie!

Sprawdź także: Bydgoszcz – najlepsze sale zabaw dla dzieci