Bydgoszcz – najlepsze sale zabaw dla dzieci

Kids Play-atrakcje

Bydgoszcz obfituje w wiele miejsc, w których dzieci mogą się wybawić. Prezentujemy Wam pięć najciekawszych miejsc.

Niesprzyjające warunki pogodowe nie muszą oznaczać dla dziecka nudnego dnia w domu. Wtedy kryte place zabaw są najlepszymi miejscami do zapewnienia pociechom rozrywki. Tam mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanego personelu oraz wiele nowoczesnych atrakcji.

Bydgoszcz – polecane sale zabaw dla dzieci

Figlowisko

Na ponad 200 m2 powierzchni dzieci będą miały okazję do korzystania z różnorodnych atrakcji. Tutaj panuje bajkowa sceneria dżungli, gdzie  króluje Lemur „Figiel”. Innymi atrakcjami są m.in.: trzy- poziomowa konstrukcja z czterema zjeżdżalniami, basen z piłkami, czy labirynty. Na całym terenie znajdują się elementy, które kształtują wytrzymałość, siłę i wiele innych cech sprawnościowych dzieci. Dla najmłodszych jest specjalnie przygotowana „Strefa Malucha”. Tam pociechy mają do dyspozycji wielkie pluszaki, basen z piłeczkami, mini ściankę wspinaczkową czy małą zjeżdżalnie.

CH FOCUS MALL

UL JAGIELLOŃSKA 39-47

85-097 Bydgoszcz

Zobacz:

->Muzeum Mydła i Historii Brudu Bydgoszcz<-

 Figlowisko sala zabaw dla dzieci Bydgoszcz

Family Park   

W obiekcie o powierzchni ponad 4000 m2 znajdują się sale dla najmłodszych. Tam dzieci pod opieką animatorów będą mogły korzystać z takich atrakcji jak: trampoliny, samochodziki akumulatorowe, czy ścianka wspinaczkowa. Innymi ciekawymi miejscami są: scena, dżungla przeszkód czy tęczowa zjeżdżalnia. W obiekcie znajduje się też kręgielnia. Ona jest doskonała do rodzinnych rywalizacji.

CENTRUM ZABAW

RODZINNYCH FAMILY PARK

  1. Fordońska 246

85-766 Bydgoszcz

gdzie z dzieckiem Bydgoszcz rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Złoty Smoczek: Centrum Zabaw i Edukacji

W tej sali, dzieci będą mogły bawić się na wielu znakomitych atrakcjach. W tym parku zabaw znajduje się konstrukcja ze zjeżdżalniami i przeszkodami, baseny z kulkami, boisko do piłki nożnej, statek piracki, strefa dla najmłodszych. Oprócz tego dzieci mogą uczestniczyć w wielu dodatkowych zajęciach oraz warsztatach.

Bydgoskie Centrum Finansowe „Drukarnia”

  1. Jagiellońska 1

Złoty Smoczek

Park 17

To wyjątkowy park zabaw na mapie Bydgoszczy. Tutaj znajduje się : park trampolin, trzypoziomowy małpi gaj, zjeżdżalnie, baseny z gąbkami i kulkami, ścianka wspinaczkowa, laserowy labirynt, laserowy paintball i wiele innych atrakcji. To wszystko znajduje się na  3000 m2.

Centrum Zabaw i Trampolin

  1. Jana Chodkiewicza 17

Bydgoszcz 85-065

gdzie z dzieckiem bydgoszcz sala zabaw opinie

gdzie z dzieckiem bydgoszcz sala zabaw opinie

Pikobelo

Ciekawym miejscem na mapie Bydgoszczy jest sala zabaw Pikobelo. Na dzieciaki czeka tam piętrowy małpi gaj, basen z kulkami i zjeżdżalnie. Nie brakuje trampolin, kolorowych jeździków i ogromnej, dmuchanej zjeżdżalni. Funfloor (magiczny dywan), ścienne moduły z grami i gry interaktywne z pewnością spotkają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających pociech.

Pikobelo

ul. Fordońska 46/G

85-719 Bydgoszcz

gdzie z dzieckiem bydgoszcz sala zabaw opinie

ROBOproject

Jeśli jeszcze nie odwiedziliście tego miejsca z dziećmi – koniecznie dodajcie je do listy, jest tego naprawdę warte! Szczególnie, jeśli Wasze dzieci lubią budować z klocków czy projektować. W tym miejscu połączono informatykę, robotykę, elektronikę i mechanikę w taki sposób, aby rozbudzić ciekawość każdego dziecka! Które z nich nie chciałoby w przyszłości budować robotów? W ofercie zajęć znajdziemy między innymi: druk 3D, matematykę z Lego czy robotykę.

Roboproject

ul. Jagiellońska 70

gdzie z dzieckiem bydgoszcz sala zabaw opinie