Reda i Rumia – atrakcje dla dzieci

Rumia wieża widokowa Góra markowca atrakcje bilety cena
Reda i Rumia to dynamicznie rozwijające się miasta, nic więc dziwnego, że to tu mieszka coraz więcej młodych rodzin. My sprawdzamy, jakie atrakcje mają do zaoferowania dla rodzin z dziećmi.

Rumia z dzieckiem

Jedną z najnowszych atrakcji miasta jest Góra Markowca. To niegdyś zaniedbane miejsce, dziś przyciąga rodziny z dziećmi na spacery i wspólną zabawę.  Czeka tu na Was wieża widokowa (wejście bezpłatne!), są też ścianki wspinaczkowe oraz mały plac zabaw z tyrolką. Widoki z wieży o wysokości 92 m n.p.m. są warte wspinaczki po setkach schodów!

wieża widokowa Rumia Wzgórze Markowca opinie atrakcje dla dzieci W Centrum Handlowym Port Rumia czeka na Was ciekawa sala zabaw. Port Rumia to też doskonałe miejsce na rodzinne zakupy, jest uwielbiany przez dzieci Smyk, sporo też miejsc w których skorzystacie z oferty gastronomicznej. Warto też śledzić aktualne wydarzenia odbywające się w Porcie Rumia. Bardzo często można bezpłatnie skorzystać z spektakli czy warsztatów dla dzieci oraz atrakcyjnych wystaw (np. makiet kolejowych czy starych samochodów). plac zabaw port rumia atrakcje dla dzieci Rumia-atrakcje dla calej rodziny Port Rumia oferuje jeszcze jedną ciekawą atrakcję. Park trampolin JUMP CITY (wejście od tyłu Centrum) to miejsce doskonałe na "niepogodę". Olbrzymia przestrzeń zachęca zarówno do profesjonalnych ćwiczeń jak i świetnej rodzinnej zabawy. Co ważne, w Jump City Wasze dzieci będą pod opieką profesjonalnych trenerów. opinie jumpcity rumia park trampolin atrakcje Dobrą pogodę można wykorzystać na spacer w Parku  przy ul. Starowiejskiej. Poza alejkami spacerowymi, czekają tu świetne miejsca do zabawy np. plac zbaaw Smok ze Smoka. rumia atrakcje dla dzieci plac zabaw park Kolejną atrakcją dla dzieci w Rumii jest Lemur Park. To multitematyczny park rozrywki, w którym dzieci poznają wiele egzotycznych zwierząt, poznają smak życia na wsi, poznają rycerskie zwyczaje, pobawią się wielkimi klockami czy wyszaleją na dmuchańcach. park rozrywki Lemur Park Rumia atrakcje dla dzieci opinie atrakcje dla dzieci Rumia Reda opinie gdzie z dzieckiem Z kolei centrum handlowym "Galeria Rumia" działa Multikino, które zaprasza na rodzinne seanse. W tym samym miejscu jest też Project Zero - czyli kosmiczna sala zabaw z ultrafioletowym paintballem. Więcej o tym miejscu przeczytacie tutaj.

Reda z dzieckiem

Sąsiadująca z Rumią Reda ma również sporo do zaoferowania dla rodzin z dziećmi. Najbardziej znaną atrakcją jest oczywiście Aquapark Reda. To miejsce atrakcyjne cały rok. Świetny wodny plac zabaw dla dzieci, mnóstwo zjeżdżalni, w tym ta w tunelu z rekinami czy obrotowa "AquaSpinner". Aquapark Reda wakacje atrakcje dla dzieci opinie 2022 W budynku Aquapark Reda czeka na Was jeszcze kilka dodatkowych atrakcji. Są tu m.in. Papugarnia, Gadoland, Akademia Drifitngu czyli mini samochodziki "crazy carts" pozwalające na świetną zabawę niezależnie od umiejętności. Jest też Planeta VR i Kino 7D oraz spora oferta gastronomiczna.  Rodzice młodszych dzieci z pewnością ucieszą się z oferty Edu-Fun wraz z salą zabaw Kids Fun Reda. reda atrakcje dla dzieci opinie sala zabaw Reda kids fun atrakcje dla dzieci kino 7d Reda atrakcje dla dzieci papugarnia Reda atrakcje dla dzieci opinie gdzie W Redzie podobnie jak w Rumii działa park miejski. To świetne miejsce na rodzinny piknik, rekreacyjny spacer czy zabawę na sporym i ciekawie wyposażonym placu zabaw. Tuż obok parku w Redzie znajdziecie Skate-Park -idealny do sprawdzenia swoich umiejętności na deskorolce czy hulajnodze. W parku znajduje się też przystań kajakowa, najczęściej wykorzystywana przez dzieci do karmienia pływających w rzece kaczek. sala zabaw Reda kids fun atrakcje dla dzieci plac zabaw dla dzieci Reda atrakcje 1 atrakcje dla dzieci Reda place zabaw park plac zabaw dla dzieci Reda atrakcje opinie najlepsze miejsca park miejski Reda atrakcje dla dzieci rzeka Reda atrakcje dla dzieci przystań kajakowa Znacie inne ciekawe miejsca godne polecenia w okolicy?  Czekamy na wiadomość redakcja@dzieckowpodrozy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *