Kleks. Magia Kina – wystawa audiowizualna w Katowicach

kleks magia kina Katowice atrakcje dla dzieci

Kleks. Magia Kina to jedyna w Polsce audiowizualna wystawa, która odkryje przed Tobą sekrety produkcji filmowych. Odwiedź katowicką Fabrykę Porcelany i poznaj kulisy powstania Akademii Pana Kleksa w reżyserii Macieja Kawulskiego. Kleksowe komnaty przeniesione wprost z planu zdjęciowego, oryginalne kostiumy i autentyczna scenografia, a to wszystko na ponad 1150m2 interaktywnej przestrzeni. To miejsce, w którym znany z Akademii Pana Kleksa świat niezwykłej wyobraźni staje się rzeczywistością. Partnerem strategicznym tego wyjątkowego miejsca jest Miasto Katowice. Witajcie w naszej bajce!

Wejdź do magicznego świata filmu, poznaj sekrety efektów specjalnych i zobacz mechatroniczne wilkusy. Bądź jak Ada Niezgódka - zatańcz układ w magicznych sześcianach i przenieś się wprost do Akademii. Usiądź na tronie Vincenta i stań oko w oko z Królową Wilkusow. Odwiedź komnatę Mateusza i znajdź swój zaginiony guzik. Zajrzyj do wszystkich bajkowych furtek i zobacz co kryje się po drugiej stronie. Zrób profesjonalne zdjęcie z Profesorem Kleksem i Ptakiem Mateuszem. Na koniec weź udział w warsztatach z projektowania kostiumów i poczuj się jak prawdziwy uczeń Akademii Pana Kleksa!

Katowice Magia Kina atrakcje dla dzieci Pan Kleks

W ramach wystawy odwiedzający odkryją tajniki tworzenia scenariusza filmowego. Niewątpliwą gratka dla wszystkich fanów kinematografii będzie pokaz sztuki filmowej, który odkryje sekrety efektów specjalnych. Dodatkowo na ekspozycji znajduje się 9 miejsc do tworzenia profesjonalnych materiałów foto i video.

Pan-Kleks-Katowice-Magia-kina-atrakcje-z-dzieckiem

KLEKS. MAGIA KINA - wyjątkowe urodziny!

Zapraszamy na niezapomniane urodziny w jedynym takim miejscu w Polsce! Solenizant zabierze swoich gości w filmową podróż i wspólnie odkryją magię kina. Podczas urodzin dzieci będą miały okazję stworzyć profesjonalny materiał zdjęciowy lub video na swoje social media za pomocą dedykowanych photo pointów. Wezmą także udział w filmowych warsztatach, podczas których stworzą własne rekwizyty prosto z planu zdjęciowego.

W stylizowanym na lata 20-te amerykańskim kinie na gości będzie czekał oryginalny poczęstunek! TO NIE WSZYSTKO! Tylko uczestnicy urodzin będą mieli dostęp do sekretnego pokoju Profesora Kleksa, w którym ukryte są oryginalne kostiumy prosto z planu. Dodatkowo solenizant otrzyma wyjątkowy giftpack od firmy Herlitz jako pamiątkę z tego magicznego przyjęcia urodzinowego.

 • Urodziny dedykowane dzieciom 7+
 • 7 dni w tygodniu - o godz. 17:00
 • rodzice mogą brać czynny udział w urodzinach
 • Kontakt: +48 691 058 333 Martyna1@bajkapanakleksa.pl

wystawa Pan Kleks Magia Kina Katowice atrakcje dla dzieci

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Kleks. Magia Kina to wystawa, która pozwoli pobudzić dziecięcą wyobraźnię oraz rozwinie ich kreatywność, miłość do świata filmu. To idealne miejsce, które pomoże ukierunkować ścieżkę zawodową młodego pokolenia. Do dyspozycji oddajemy 1150 m2 fantastycznej przestrzeni prosto z planu filmowego. Mechatroniczne Wilki oraz realistyczna figura samego Profesora Kleksa to atrakcje, które na długo zapadną w pamięć. Podczas specjalnego pokazu uczestnicy odkryją sekrety efektów specjalnych oraz wezmą udział w warsztatach z tworzenia concept artów.

W PROGRAMIE:

 • kulisy powstania Akademii Pana Kleksa w reżyserii Macieja Kawulskiego
 • oryginalne kostiumy i rekwizyty wykorzystane w filmie
 • sceny, które nie pojawią się na dużym ekranie
 • oryginalna scenografia filmowa
 • sekrety i tajniki powstawania filmu
 • stanowiska do nagrywania profesjonalnych materiałów na social media oraz do tworzenia pamiątkowych zdjęć

 Kleks. Magia Kina

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek- piątek 9:00-19:00
 • Sobota-niedziela 10:00-19:00

Cena Biletów:

 • Bilet normalny - 59 zł
 • Bilet ulgowy – 49 zł
Kontakt: +48 663 046 777 / bilety@kleksmagiakina.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *