Park Krasnala w Nowej Soli – DARMOWA ATRAKCJA

Park Krasnala
Zwierzęta większe i mniejsze. Do tego mnóstwo krasnali różnej wielkości. Place zabaw na powietrzu i w pomieszczeniu. Dinozaury, Kino 7D, tyrolka, huśtawki, a nawet mini-zoo . A to wszystko, a nawet więcej znajdziecie w Nowej Soli w Parku Krasnala. Sprawdźcie dlaczego warto odwiedzić tę atrakcję województwa lubuskiego.

Na początek opinie Gości

„Wspomnienie największego krasnala ogrodowego na świecie, ruchomy i wydający dźwięki Tyranozaura do dzisiaj sprawia, że uśmiech moich i dzieci pojawia się ustach.”

„To świetne miejsce gdzie można dobrze spędzić czas z dziećmi. Jedynej rzeczy, której mi tam zabrakło, to piknikowego miejsca, w który moglibyśmy rozłożyć koc i coś zjeść’.

„Być może to największy plac zabaw dla dzieci. Super, że władze miasta postanowiły w tak atrakcyjny sposób zagospodarować teren”.

To tylko nieliczne opinie na temat Parku Krasnala w Nowej Soli. A co czeka na dzieci i ich rodziców w tym miejscu? Wymieniać można długo. Tak więc po kolei.

Park Krasnala Nowa Sól opinie Park Krasnala

Zobacz też:

->Park Dzieje-Park rozrywki i widowisko<-

Atrakcje w Parku Krasnala

Zaczniemy od  Mini Zoo. Mieszkają w nim: pawie, kozy, lamy, owce, zające oraz konie. Które z dzieci nie chciałoby spróbować się z nimi przywitać. Ale gwarancji, że dadzą się dotknąć lub nakarmić nie możemy dać nikomu. Choć my z tym problemów nie mieliśmy wcale. Lama nawet wciągnęła od nas małe co nieco. To żywi lokatorzy parku, ale oczywiście nie jedyni. Najwięcej jest tych w kolorowych czapkach. Tak, macie rację. Krasnali. Bo to w końcu Park Krasnali w Nowej Soli. Są duże, większe i największe. A jeden to nawet wydaje dźwięki niczym dinozaur. Są zabawne, choć nieżywe.

Park Krasnala

Na terenie całego obiektu znajdują się cztery place zabaw. Jeden przeznaczony dla najmłodszych. Piaskownice, tyrolka, huśtawki i inne oczywiste sprzęty. Innymi atrakcjami  są Kino 8D, elektryczne samochody, dmuchańce oraz automaty do zabaw.  Można także popływać… łódeczką w płytkim basenie.

Park Krasnala

Specjalna atrakcja dla najmłodszych 

Specjalnie dla najmłodszych pociech przygotowana jest trzypoziomowa konstrukcja do zabawy w sali zabaw Solusiowa Przystań. W jej skład wchodzi między innymi: suchy basen z piłeczkami, zjeżdżalnia tubowa (do basenu z piłeczkami), tor przeszkód, trampolina. Do tego dochodzą trzy mega zjeżdżalnie oraz salka urodzinowa. Jest możliwość uczestnictwa rodziców w zabawie z dziećmi. W Park Krasnala oferują także opiekę nad dziećmi. Tak więc jak widzicie jest to ciekawe miejsce do odwiedzenie. Można tam pojechać po drodze, ale także wybrać się specjalnie. Naszym zdaniem jest co tam robić. Jest jedno ale. Najlepiej, aby świeciło słońce.

Park Krasnala Park Krasnala Nowa Sól opinie

Oferta urodzinowa

W ramach organizacji urodzin trzeba zapłacić 30 złotych za osobę. W zestawie urodzinowych atrakcji dla dzieci jest:

– wynajęcie gościa specjalnego (klaun Myszka Miki, SpongeBob) – cena 70 zł.

– malowanie buziek 5zł/dziecko

– solusiowe zaproszenia 2zł/ sztuka

– fontanna na tort 5zł/szt.

– wystrzałowe konfetti 10zł/szt.

– szampan 10zł

– stół dla dorosłych do pięciu osób 30zł; powyżej pięciu osób 50zł z poczęstunkiem

Godziny otwarcia

Codziennie atrakcje są otwarte w godzinach 10 – 19, a Park 8 – 21.

1 comment

Leave Comment
1