Iluminacje w Parku Oliwskim 2019

Przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – tradycyjnie już Park Oliwski otwiera dla nas swoje bramy, by uraczyć nas przepięknymi, świątecznymi iluminacjami.

trójmiasto atrakcje dla dzieci iluminacje świąteczne park oliwski opinie

Park Oliwski – Iluminacje 2019 do kiedy?

Okres zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia niesie za sobą moc różnorodnych rodzinnych atrakcji, takich jak Jarmarki (więcej o Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku) czy spotkania ze Świętym Mikołajem. Na to wszystko możemy liczyć odwiedzając stolicę województwa Pomorskiego – Gdańsk. Jednak jedną z atrakcji, która cieszy się największym zainteresowaniem zarówno samych gdańszczan, jak i turystów – są coroczne Iluminacje w Parku Oliwskim.

Po zwiedzaniu atrakcji Parku zapraszamy do
Gdańsk-centrum-przyjazne-dzieciom-styczen-2019a

Z racji tego, że Iluminacje już od dwóch lat cieszą się ogromnym powodzeniem, w tym roku będzie można podziwiać już od 1 grudnia 2018 roku, aż do 2 lutego 2019 r.. Tradycyjnie już zobaczymy przepiękną świetlną bramę i magiczny świetlny tunel. To doskonałe miejsce, aby poczuć magię nadchodzących wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

gdańsk rodzinne atrakcje dla dzieci iluminacje opinie

Park Oliwski Iluminacje godziny otwarcia 2019

  • Iluminacje w Parku Oliwskim będziemy mogli podziwiać od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:00 do 22:00, a w soboty i niedziele od 16:00 do 22:00.

W Wigilię iluminacje rozpoczną się o 16:00 i zakończą o 2:00 w nocy. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia iluminacje zobaczymy od godziny 16:00 do 2:00 w nocy dnia następnego. Zatem wielbiciele nocnych, świątecznych spacerów z pewnością będą zadowoleni.

park oliwski czas z dzieckiem w gdańsku iluminacje atrakcje dla dzieci opinie

Iluminacje w Parku Oliwskim – lokalizacja

rodzinne atrakcje dla dzieci gdańsk iluminacje park oliwski opinie

Przy okazji wizyty w Parku Oliwskim warto zobaczyć również:

>> Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku <<

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *