Iluminacje w Parku Oliwskim 2020

iluminacje park oliwski Gdańsk świąteczne oświetlenie 2019 2020

Przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – tradycyjnie już Park Oliwski otwiera dla nas swoje bramy, by uraczyć nas przepięknymi, świątecznymi iluminacjami.

Park Oliwski – Iluminacje 2020 do kiedy?

Okres zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia niesie za sobą moc różnorodnych rodzinnych atrakcji, takich jak Jarmarki (więcej o Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku) czy spotkania ze Świętym Mikołajem. Na to wszystko możemy liczyć odwiedzając stolicę województwa Pomorskiego – Gdańsk. Jednak jedną z atrakcji, która cieszy się największym zainteresowaniem zarówno samych gdańszczan, jak i turystów – są coroczne Iluminacje w Parku Oliwskim.trójmiasto atrakcje dla dzieci iluminacje świąteczne park oliwski opinie

Sprawdź również:

Gdańsk atrakcje dla dzieci - zakupy

Z racji tego, że Iluminacje już od trzech lat cieszą się ogromnym powodzeniem, w tym roku będzie można podziwiać już od 1 grudnia 2019, aż do 2 lutego 2020 r.. Tradycyjnie już zobaczymy przepiękną świetlną bramę i magiczny świetlny tunel, podświetlone zostaną też drzewa, rośliny i główne aleje. To doskonałe miejsce, aby poczuć magię nadchodzących wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Parkowe dekoracje oglądać będzie można w dni powszednie w godz. 16 – 22; w soboty, niedziele i święta (tj. 25-26.12.2019 r.) w godz. 16-22; w Wigilię (24 grudnia) w godz. 16 – 2 (dnia następnego tj. 25 grudnia).

gdańsk rodzinne atrakcje dla dzieci iluminacje opinie

Park Oliwski Iluminacje godziny otwarcia 2020

  • Iluminacje w Parku Oliwskim będziemy mogli podziwiać od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 22:00, a w soboty i niedziele od 16:00 do 22:00.

W Wigilię iluminacje rozpoczną się o 16:00 i zakończą o 2:00 w nocy.  Zatem wielbiciele nocnych, świątecznych spacerów z pewnością będą zadowoleni.

park oliwski iluminacje świąteczne 2019 2020 kiedy godziny otwarcia plan

park oliwski czas z dzieckiem w gdańsku iluminacje atrakcje dla dzieci opinie

Iluminacje w Parku Oliwskim – lokalizacja

rodzinne atrakcje dla dzieci gdańsk iluminacje park oliwski opinie

Przy okazji wizyty w Parku Oliwskim warto zobaczyć również:

>> Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku <<

2 comments

Leave Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *