Iluminacje w Parku Oliwskim 2022

iluminacje park oliwski Gdańsk świąteczne oświetlenie 2019 2020

Przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – tradycyjnie już Park Oliwski otwiera dla nas swoje bramy, by uraczyć nas przepięknymi, świątecznymi iluminacjami.

iluminacje Park Oliwski 2022 atrakcje godziny daty

Park Oliwski – Iluminacje 2022 od kiedy?

Okres zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia niesie za sobą moc różnorodnych rodzinnych atrakcji, takich jak Jarmarki (więcej o Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku) czy spotkania ze Świętym Mikołajem. Na to wszystko możemy liczyć odwiedzając stolicę województwa Pomorskiego – Gdańsk. Jednak jedną z atrakcji, która cieszy się największym zainteresowaniem zarówno samych gdańszczan, jak i turystów – są coroczne Iluminacje w Parku Oliwskim.trójmiasto atrakcje dla dzieci iluminacje świąteczne park oliwski opinie

Najlepsze miejsce na wypoczynek w Trójmieście:

Najlepsze miejsce na rodzinny wypoczynek w Sopocie:

Gdańsk atrakcje dla dzieci - zakupy

Z racji tego, że Iluminacje już od trzech lat cieszą się ogromnym powodzeniem, w tym roku będzie można podziwiać prawdopodobnie już od 5 grudnia 2022, aż do 2 stycznia 2023 r.. Tradycyjnie już zobaczymy przepiękną świetlną bramę i magiczny świetlny tunel, podświetlone zostaną też drzewa, rośliny i główne aleje. To doskonałe miejsce, aby poczuć magię nadchodzących wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Gdańsk świąteczne iluminacje Park Oliwski do kiedy godziny

Parkowe dekoracje oglądać będzie można w dni powszednie w godz. 16 – 22; w soboty, niedziele i święta w godz. 16-22; w Wigilię (24 grudnia) w godz. 16 – 2 (dnia następnego tj. 25 grudnia).

ogrody światła park oliwski iluminacje Gdańsk kiedy otwarcie godziny

Iluminacje będą także możliwe do zobaczenia na Targu Węglowym, gdzie rozbłyśnie gwieździsty dach i nie tylko oraz na placu Kobzdeja.

Park Oliwski Iluminacje godziny otwarcia 2022

  • Iluminacje w Parku Oliwskim będziemy mogli podziwiać od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 22:00, a w soboty i niedziele od 16:00 do 22:00.

W Wigilię iluminacje rozpoczną się o 16:00 i zakończą o 2:00 w nocy.  Zatem wielbiciele nocnych, świątecznych spacerów z pewnością będą zadowoleni.

park oliwski iluminacje świąteczne 2021 kiedy godziny otwarcia plan

park oliwski czas z dzieckiem w gdańsku iluminacje atrakcje dla dzieci opinie

Iluminacje w Parku Oliwskim – lokalizacja

Przy okazji wizyty w Parku Oliwskim warto zobaczyć również:

> Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Gdańsku <<

Park Oliwski Iluminacje 2021 2022 1

4 comments

Leave Comment