Ogród Świateł Łódź – Park Źródliska 2023

"Alicji w Parku Miliona Świateł" pod taką nazwą otwarto nowy ogród świateł w Łodzi. Aż 15 hektarów wypełnionych kolorowymi iluminacjami, efektami dźwiękowymi oraz animacjami. To wszystko czeka na Was w zabytkowym Parku Źródliska.  Alicja w Parku Miliona Świateł Łódź Źródliska ceny otwarcie godziny opinie

Alicja w Parku Miliona Świateł -  Łódź Park Źródliska

Ogrody Świateł z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego na mapie tych atrakcji miałoby zabraknąć Łodzi? To atrakcja wyjątkowo lubiana przez rodziny z dziećmi. Tysiące świateł i barw, w ciemne jesienne i zimowe wieczory przenoszą nas w zaczarowaną krainę.  Ogród Świateł z baśniowymi postaciami z Alicji w Krainy Czarów to okazja do spotkania ogromnych kolorowych owadów czy zwierząt, które przy okazji opowiadają bajki. Nie zabraknie tez sali Królowej czy alei czerwonych serc ze świetlnym labiryntem.

Sprawdź również: Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Polsce

Tegoroczną nowością jest widowisko świetlno-muzyczne "Motyle" oraz klimatyczna Aleja pod Palmowymi Liśćmi. Świetnym miejscem do wspólnych zdjęć będą....uśmiechnięte kolorowe sztućce. Atrakcja jest czynna w terminie 15 października 2022 - 28 lutego 2023.

Ceny Biletów - Park Miliona Świateł - Łódź

  • Bilet Normalny - Pon-Czw 35 zł | Pt-Niedz + Święta 39 zł
  • Bilet Ulgowy - Pon-Czw 29 zł | Pt-Niedz + Święta 35 zł Przysługuje dzieciom w wieku 3-18 lat, emerytom, osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom.
  • Bilet Rodzinny - Pon-Czw 110 zł | Pt-Niedz + Święta 135 zł Dla 4 osób - 2 os. dorosłe + 2 dzieci w wieku 3-18 lat.
  • Darmowy Bilet Dziecięcy - Przysługuje dzieciom do 3 roku życia.

Dojazd - Ogród Świateł Łódź

dojazd - ogrody światła Łódź - mapa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *