Ogród Świateł Łódź – Park Źródliska 2024

"Baśniowa kraina Królowej Śniegu" - to motyw przewodni tegorocznej edycji Parku Miliona Świateł w Łodzi. Aż 15 hektarów wypełnionych kolorowymi iluminacjami, efektami dźwiękowymi oraz animacjami. To wszystko czeka na Was w zabytkowym Parku Źródliska.  Alicja w Parku Miliona Świateł Łódź Źródliska ceny otwarcie godziny opinie

Park Miliona Świateł -  Łódź Park Źródliska

Ogrody Świateł z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego na mapie tych atrakcji miałoby zabraknąć Łodzi? To atrakcja wyjątkowo lubiana przez rodziny z dziećmi. Tysiące świateł i barw, w ciemne jesienne i zimowe wieczory przenoszą nas w zaczarowaną krainę.  Ogród Świateł z baśniowymi postaciami to okazja do spotkania ogromnych kolorowych owadów czy zwierząt, które przy okazji opowiadają bajki. Nie zabraknie tez sali Królowej czy alei ze świetlnym labiryntem.

Sprawdź również: Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Polsce

Tegoroczną nowością jest widowisko świetlno-muzyczne "Motyle" oraz klimatyczna Aleja pod Palmowymi Liśćmi. Świetnym miejscem do wspólnych zdjęć będą....uśmiechnięte kolorowe sztućce. Atrakcja będzie  czynna w terminie 13 października 2023 - 3 marca 2024.

Ceny Biletów - Park Miliona Świateł - Łódź

  •  Bilet normalny - 45 zł
  • Bilet ulgowy - 39 zł
  • Bilet rodzinny -149 zł (rodzinny: 2 dorosłych + 2 dzieci w wieku 3–18 lat).
  • Darmowy Bilet Dziecięcy - Przysługuje dzieciom do 3 roku życia.

Dojazd - Ogród Świateł Łódź

dojazd - ogrody światła Łódź - mapa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *