Wyniki Konkursu „Wasze Podróże” III edycja

Musicie nam uwierzyć - to nie było łatwe zadanie, dlatego tym bardziej chcielibyśmy podziękować za wszystkie zgłoszenia do III edycji konkursu "Wasze Podróże". 

Po raz kolejny udowodniliście, że Wasze doświadczenie potrafi być najlepszym drogowskazem dla innych rodziców. Po raz kolejny udowodniliście, że Wasza kreatywność potrafi zaskoczyć. To właśnie dlatego, po raz kolejny możemy stwierdzić, że WYGRALIŚCIE WSZYSCY! Gratlujemy Wam wspaniałych rodzinnych podróży.

Wiemy też, że większość z Was brała udział w konkursie nie ze względu na możliwość wygrania skromnych nagród, a bardziej z chęci podzielenia się doświadczeniem i inspiracją dla innych rodziców. My natomiast żałujemy, że budżet konkursu nie jest z gumy, bo nie ukrywamy, że chcielibyśmy nagrodzić WSZYSTKICH. Po godzinach czytania Waszych zgłoszeń, po porównaniach emocji które ze sobą niosą z aspektem praktycznym, który był dla nas bardzo istotny postanowiliśmy o wynikach. 

1 nagroda – 500 pln oraz publikacja w e-Magazynie Dzieckowpodrozy.pl

Tajlandia Kocha Dzieci - zimowe wakacje w Tajlandii i Malezji

Za wyjątkowo zgrabne połączenie emocji, wspomnień i dużej dawki informacji praktycznych. Za pokazanie, że można - z niemowlakiem i dwójką małych dzieci ciekawie i bez problemów podróżować po Azji.

2 nagroda – 300 pln oraz publikacja w e-Magazynie Dzieckowpodrozy.pl 

1000 km dookoła pólnocno-wschodniej Polski

Za potwierdzenie, że "Polska jest fajna!"  i ma naprawdę wiele do zaoferowania!

Ex aequo

Stany Zjednoczone z dzieckiem

Za udowodnienie, że "daleko" wcale nie musi oznaczać ogranizacyjnie "trudno" 

Wyróżnienia – każde wyróżnienie zostanie nagrodzone 100 pln oraz publikacją w e-Magazynie Dzieckowpodrozy.pl (kolejność alfabetyczna):

Dzieciaki na pokład - autem na Sardynię!

Kto ukradł słoneczniki? Arles

Mały Pirat na Kubie - co fascynuje 8 latka :)

Szwecja jak w mgnieniu oka. Co warto wiedzieć i zobaczyć?

Tatrzański debiut

GRATULUJEMY!
z laureatami skontaktujemy się mailowo w pierwszych dniach listopada