Toskania: Agroturystyka i Apartamenty z basenem -Pistoia

Mamy niezmierną przyjemność rekomendacji Gospodarstwa Agroturystycznego BARBICAIO, leżącego w miejscowości Pistoia w samym sercu Toskani. Osobiście poznaliśmy gospodarzy tego wyjątkowego miejsca i możemy zapewnić, że znajdziecie tam nie tylko spektakularne widoki toskańskiego krajobrazu, ale też serdeczną atmosferę i wyjątkową gościnność.

agroturystyka z basenem toskania apartamenty przyjazne dzieciom

Agroturystyka, a raczej komfortowe apartamenty Barbicaio znajdują się na wzgórzu w niewielkim miasteczku Saturnana, ok. 10 minut od centrum miasta Pistoia. To wyjątkowe miejsce -okolicę charakteryzuje typowy oskański krajobraz wzgórz porośniętych drzewami oliwnymi, a pejzaże zapierają dech w piersiach. To miejsce jest również strategicznie położone do zwiedzania Toskanii. Do Flornecji dojedziecie w około 30 minut, do Pizy w ok. 45 minut, a Livorno w godzinę.

agroturystyka toskania pistoia apartamenty z basenem

Agroturystyka - Apartamenty - Opinie - Przyjazne Dzieciom

apartamenty z kuchnią agroturystyka toskania

apartamenty pokoje pistoia toskania

Obiekt zaprasza do niezależnych apartamentów (każde z osobnym wejściem), własnym grillem, zadaszonym miejscem parkingowym i przestronnym miejscem do opalania. Co ważne, obiekt jest ogrzewany, więc możecie tu wypocząć przez cały rok. Wizytówką tej bazy noclegowej jest położony na wzgórzu basen zapewniający widok na całą dolinę.

toskania apartamenty z basenem agroturystyka

Dzieci też zakochają się w Barbicaio. Ekologiczny, drewniany domek na drzewie to miejsce, w którym spędzą niezapomniane chwile.

domek na drzewie atrakcja dla dzieci toskania agroturystyka

toskania noclegi z atrakcjami dla dzieci agroturystyka

O jakości apartamentów i wyjątkowej gościnności niech świadczą opinie wystawione w serwisie Tripadvisor - na ponad 100 opinii, 75 to opinie rodzin z dziećmi, a wszystkie z nich z oceną "Doskonale" lub "Bardzo dobrze". Agroturystyka Barbicaio Pistoia jest w serwisie Tripadvisor od 2009 roku i od tego czasu zbierała wyłącznie pozytywne opinie i komentarze - czy potrzebujecie lepszej rekomendacji aby wybrać się tam z dziećmi?

Dodatkowe Atrakcje 

Warto dodać, że właściciele gospodarstwa agroturystycznego Barbicaio pomogą Wam w zaplanowaniu wycieczek. Na miejscu znajdziecie materiały informacyjne ale również zniżki do okolicznych atrakcji np. Zoo w Pistoi czy Parku Pinokia w Collodi.

  Agriturismo Pistoia - Barbcaio Via Saturnana, 50 51030 Saturnana, Pistoia t. +39 0573.1780479 / 0573.471140 c. +39 333.2152517 / 347.8218833 info@agriturismopistoia.com www.agriturismopistoia.com pistoia toskania atrakcje opinie agroturystyka