Nowości od Scooby-Doo i Tom i Jerry

Nowa wakacyjna kolekcja niesamowitych przygód Scooby-Doo oraz fantastyczne przygody Tom i Jerry już na DVD. To świetny zestaw wakacyjnej rozrywki dla Waszych dzieci. Sprawdźcie czym tym razem będą zajmować się bohaterowie jedynych z bardziej lubianych bajek.

SCOOBY-DOO! 13 STRASZNYCH OPOWIEŚCI:NA FALI

Brygada Detektywów wyjeżdża na zasłużone wakacje do kurortu na Florydzie, jednak bohaterom nie będzie dane nacieszyć się słońcem i piaskiem... Rajska plaża, chłodne napoje, ciepłe promienie słońca na skórze i przyjemne kąpiele w oceanie... Niestety, liczne badania wykazały, że wszelkiej maści przestępcy i potwory nie potrafią się zrelaksować, spokojnie wyciągnąć na piasku i wysmarować olejkiem do opalania. Uroczy psi detektyw będzie miał łapy pełne roboty nawet na urlopie! Przekonaj się, jak spędza wakacje Scooby-Doo w 13 słonecznych odcinkach pełnych zabawy, zagadek, potworów i nawiedzonych latarni morskich. Wyjątkowa Brygada Detektywów będzie musiała się uporać z uwolnionym z lodu jaskiniowcem, upiornym kapitanem statku oraz legendarnym duchem nękającym więzienną wyspę, rozwikła przypadek znikających delfinów, rozwiąże zagadkę zjawy w kostiumie płetwonurka, a na deser odkryje tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego!

klub-scooby

Nowa odsłona KLUBU FANÓW SCOOBY-DOO to okazja do dodatkowej zabawy i szansa na zdobycie wspaniałych nagród. Kupuj płyty DVD ze Scooby-Doo, rejestruj kody na stronie Klubu (w każdym wydaniu DVD znajduje się unikalny kod), i zgarniaj supernagrody: tablety Acer, zestawy LEGO oraz książki, plecaki i zabawki ze Scooby-Doo!

Tom i Jerry: Superagenci

Tom i Jerry powracają w zupełnie nowej, ekscytującej pełnometrażowej przygodzie, która podbije serca widzów w każdym wieku! Tym razem słynny duet rozrabiaków zostanie wplątany w prawdziwą szpiegowską intrygę z udziałem legendarnego Jonny'ego Questa! Wróg numer jeden rodziny Questów, dr Zin, odkrywa, że dr Benton Quest dysponuje niezwykłym urządzeniem, które ma szansę rozwiązać problemy energetyczne świata. Wysyła więc swoją armię kocurów, aby wykradła wynalazek i uwięziła naukowca. Tymczasem Tom i Jerry spędzają na plaży kolejny typowy dzień, wypełniony leniuchowaniem i rozrabianiem. Błogie plażowanie przerywa im dopiero pojawienie się dwóch młodych szpiegów – Jonny’ego Questa i Hadji’ego – oraz ich psa, Bandita...Jonny wraz z nowymi niesfornymi sojusznikami będzie musiał wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż, by odnaleźć ojca i ocalić świat! 
bajka tom jerry 1