Kids & Go – miejsca przyjazne dzieciom

No to mamy dla Was kolejną perełkę! Z cyklu z bloga wzięte prezentujemy „Kids & Go” - blog mamy bliźniaków prezentujący przetestowane w boju miejsca przyjazne dzieciom.

Autorka Kasia sama o sobie pisze:

„zawieszona między Prowansją i Katalonią, od dwóch lat częściej powracam do Trójmiasta. Mama dwóch małych istot, które towarzyszą nam w bliższych i dalszych wyjazdach. W drodze od drugiego miesiąca życia, mam nadzieję, że pokochają podróże już na zawsze.”

kids-go-blog-z-dziecmi

To „zawieszenie w podróży” skutkuje niesamowitymi wpisami, które w 100% opierają się na własnym, bogatym doświadczeniu. Niekiedy można odnieść wrażenie, że miejsca takie jak Prowansja czy Katalonia są bardziej bliskie i znane autorce niż rodzime Trójmiasto. Jednak nic w tym dziwnego skoro kawałek życia spędziła właśnie w Hiszpanii. Właśnie dlatego Kids & Go to wyjątkowa gratka dla osób wybierających się w wymienionych kierunkach – to tu dowiecie się: które hotele są godne uwagi, gdzie są najlepsze plaże w Barcelonie, które restauracje w Barcelonie są kids friendly (nawet z podziałem na dzielnice!), czy w końcu gdzie wybrać się na spacer.

barcelona-z-dziecmi2-1

Redakcja Dzieckowpodrozy.pl z pewnością skorzysta z rekomendacji Kids & Go, tym bardziej, że już wkrótce planuje wizytę studyjną w stolicy Katalonii. Korzystając z okazji polecamy również nasz mini-przewodnik po atrakcjach: Barcelona z dzieckiem