Zakopane po raz pierwszy na wakacje

Drodzy rodzice wakacje z dziećmi wcale nie są takie męczące! Obawiałam się sama tej podróży ale jestem mega zaskoczona. Mamy piękne zdjęcia, wspomninia i przeżycia! Dzieci były bardzo dzielne, tyle kilometrów mamy za sobą aż sama w to nie wierzę!

Sama podróż autem trwała prawie 12 godzin ale daliśmy wspólnie wszyscy radę! Rodzina ze wszystkim sobie poradzi! Zakopane to piękne miejsce nie tylko dla dzieci ale również i dla nas.. My z mężem byliśmy pierwszy raz w górach, wcześniej nie mieliśmy okazji tam jechać. Polecamy Morskie Oko - oczywiście spacer nózkami ! Satysfakcja nieziemska- mimo że pogoda nam nie dopisała i zmokliśmy po same skarpetki. Polecamy również wyciąg narciarski przy Wielkiej Krokwi, Dolinie Kościeliską oraz baseny termalne Terma Bania - rewelacja!

Morskie Oko opinie z dzieckiem 12

Jeśli chcecie zobaczyć piękne krajobrazy i mieć piękne wspomnienia to nie czekajcie rezerwujcie pensjonat i ruszajcie z dziećmi, które są w stanie wejść na sam szczyt i zdobyć razem z Wami góry! Nasz syn Jakub ma 6 lat i o własnych nogach wszędzie chodził , córka roczna spacerowała w wózku czasem braliśmy na ręce wtedy tylko kiedy marudziła..

zakopane wakacje opinie 1234  (2)

zakopane wakacje opinie 1234  (3)

Proponuję również zabrać w góry nosidełko turystyczne - jest bardziej komfortowe dla dziecka i rodzica bo jednak wózek trzeba pchać pod górę a szlaki bywają różne i czasem już mieliśmy dość i się poddawiliśmy.. Lecz szybko braliśmy się w garść bo takich widoków nie można przegapić! Oczywiście proponuję na drogę wziąść dużo wody niegazowanej do picia bo wysiłek robi swoje.. Aby dużo pieniążków nie wydać warto jest skorzystać z busów które przyjadą bezpośrednio po Państwa na wskazany adres. Własnymi samochodami drożej to uczyni i po prostu się nie opłaca. Proponuję również wykupić pensjonat z wyżywieniem, gdyż posiłki w restauracjach są drogie! Polecam serdecznie pensjonat w Zakopanem "Ugory" pyszne jedzenie, piękne widoki na góry, pokoje czyste i ładne. Ponadto w ofercie jest dostawka czyli łóżeczko turystyczne gdzie nasza córeczka spała. Także śmiało ruszajcie na wakacje z dziećmi! 

zakopane wakacje opinie 1234  (4)

 


Można poznać dużo ludzi przy czym nawiązać nowe znajomości na kolejne lata.. My poznaliśmy właśnie starsze małżeństwo które poleciło nam na następne wakacje Bieszczady - dali nam wizytówkę pensjonatu gdzie warto się zatrzymać, cena jest satysfakcjonująca jak również i oferta. Do tej pory wspominamy wakacje i gdybyśmy mieli jechać bez dzieci to byśmy zrezygnowali.. To była najlepsza decyzja wakacyjna aby zabrać do Zakopanego nasze dzieciaczki! Świat stoi dla Was otworem - to wy decydujecie ile Wasze dzieci zobaczą i ile rzeczy dzięki Wam mogą zdobyć i przeżyć ;)