Nie rezygnuj z marzeń!

Nie rezygnuj z marzeń! To, że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że to nigdy nie nastąpi.

Nasze marzenie z córką się spełniło, obie lubimy Morze Bałtyckie, śpiew mew, szum fal. To tam odnajdujemy nasze cele w życiu,córkę wychowuję sama,lecz nasze pragnienie w tym roku się spełniło! Tam jest magia,każde miejsce jest wyjątkowe i pełen wrażeń. Odpoczywamy na plaży, zbieramy Nasze piękne muszelki, mamy ich mnóstwo! Nie wyobrażamy sobie z córką wakacji nad morzem bez gofrów!! Zawsze jemy dwa nawet trzy gofry dziennie z duża ilością bitej śmietany, polewy Naszej ulubionej truskawkowej .

marzenia wakacje relacja morze (1)

marzenia wakacje relacja morze (3)

I nie lada nam wyzwanie aby popłynąć statkiem z Kapitanem <3 Poznawać ludzi, zwiedzać i oglądać piękny zachód słońca na piasku.Nasze spacery, to chwile kiedy możemy razem porozmawiać ze Sobą, nacieszyć się wakacjami.Przeżywamy mnóstwo emocji bardzo pozytywnych. Rozrywki które córka miała były nie do opisania, piękne dmuchań ce ,,trampoliny które nie mogłyśmy razem ominąć, córka i mama skaczących to jest dopiero wyczyn! Kiedy się opalamy z niecierpliwością czekamy na ludzi, którzy brzegiem morza wędrują i sprzedają gotowaną kukurydzę, to jest dopiero super! Kiedy zjemy jedną już mamy ochotę na drugą i trzecią:)

marzenia wakacje relacja morze (5)

Wspólnie pływamy,tańczymy w kołach ratunkowych, czekamy na mega super falę która Nas uniesie,i ta chwila kiedy jesteśmy już całe mokre, suszymy się na plażowym kocyku zajadając się pysznymi kanapkami, które przed wyjściem same przygotowujemy. Sosnowe lasy, ich zapach towarzyszący przy wyprawie na plażę jest dla Nas nieodłącznym elementem wakacji. Złociste pola.pochylone drzewa,malownicze drogi, bocianie gniazda.Nasze miejsce jest malownicze, posiadamy czapki kapitańskie i ubieramy się po marynarsku kiedy wiemy, że statek na nas czeka z dobrym pachnącym obiadem i podwieczorkiem.Tam jest to "coś" co Nas przyciąga, magnetyzuje Mamy siebie i cieszymy się każdą chwilą spędzoną razem.

marzenia wakacje relacja morze (4)

Karolina Wentrys Młoszowa Woj. Małopolskie

Polecamy: Hotele przyjazne dzieciom nad morzem