Primavera Jastrzębia Góra

Wybierając się na wakacje z dziećmi szukamy miejsca, które przede wszystkim oferuje dla nich pełen atrakcji odpoczynek. Takim miejscem jest Primavera Jastrzębia Góra, w którym rodziny z dziećmi czują się wyjątkowo i komfortowo. Lokalizacja sprawia, że zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku nad morzem, jak i szukający spokoju oraz wytchnienia od codzienności, znajdą tu coś dla siebie.

Sprawdź aktualną ofertę Primavera Jastrzębia Góra

Park Wodny

Primavera Jastrzębia Góra to także niesamowity Park Wodny, jedyny taki na całym Półwyspie Helskim. Główne atrakcje Parku to: 3 baseny kryte, w tym brodzik dla najmłodszych gości ze zjeżdżalniami i zabawkami wodnymi, basen relaksacyjny oraz basen do aqua aerobicu. Ale to nie koniec - zjeżdżania Anakonda, rwącą rzeka, bicze wodne, jacuzzi, łaźnia turecka, sauna sucha to kolejne atuty Parku Wodnego, a co najważniejsze wszystkie te przyjemności dla gości Primavera są bezpłatne.

hotel z basenem dla dzieci Jastrzębia Góra opinie atrakcje Primavera hotel z aquaparkiem dla dzieci nad morzem Primavera Opinie basen jacuzzi Primavera Jastrzębia Góra opinie atrakcje wodne Dobra zabawa

Kolejną oferowaną atrakcją jest PLAYLAND o powierzchni 250m2, w którym dzieci odnajdą mnóstwo edukacyjnych zabawek, ściankę wspinaczkową, małpi gaj, klocki lego, a także baseny z piłeczkami. Grupa animatorów w ciągu dnia, 6 dni w tygodniu, przez cały rok, dba o dobrą zabawę najmłodszych gości, a wieczorem zaprasza na Kids Party z atrakcją wieczoru maskotkami obiektu Primusiem i Werką. Podczas, gdy rodzice relaksują się w SPA, dzieci mogą bawić się w mini-przedszkolu pod opieką wykwalifikowanej opieki. Na starsze dzieci czeka salon gier, a w nim : cymbergaje, bilard, piłkarzyki, symulatory samochodowe, Tekken i wiele innych. Dzieci mogą także uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych, które oprócz wiedzy praktycznej dostarczają mnóstwo świetnej zabawy. Jastrzębia Góra Primavera opinie hotel

hotel z animacjami dla dzieci Jastrzębia Góra Primavera opinie plac zabaw hotel primavera jastrzębia góra opinie

Z myślą o maluchach

Dodatkowo w recepcji obiektu dostępna jest biblioteka malucha, w której znajdują się najbardziej popularne pozycje wśród literatury dziecięcej. Nie brakuje także gier planszowych, karcianych czy edukacyjnych do wypożyczenia. W salach restauracyjnych i w kawiarni znajdują się kąciki zabaw dla maluchów. Dostępne są specjalne krzesełka, sztućce czy talerzyki dla dzieci. Menu w formie bufetu zostało przygotowane tak, aby nawet najmłodszy gość znalazł coś dla siebie. Nasi najmłodsi goście mogą liczyć na moc kulinarnych atrakcji, między innymi animatorzy wprowadzą młodych adeptów w sztukę gotowania. Dzieci mają szansę na wykonanie tarty czy pizzy samodzielnie.

hotel przyjazny dzieciom jastrzębia góra opinie

Dodatkowo w Primavera Jastrzębia Góra zostało czeka na Was zewnętrzny basen ze zjeżdżalniami oraz drewniane place zabaw, wyposażone między innymi w siatkę wspinaczkową – linearium. Chętni mogą także skorzystać z prywatnych lekcji pływania. W pokojach z myślą o maluchach, znajduje się mnóstwo praktycznych dodatków min. nakładka na sedes, mata antypoślizgowa, podnóżek, zatyczki do kontaktów, a w recepcji można wypożyczyć czajnik, podgrzewacz do butelek albo nianię elektryczną.

basen zewnętrzny primavera hotel opinie jastrzębia góra

Niezwykłe zabiegi

Atutem Primavery jest Sand Spa Health & Beauty z 29 gabinetami i bardzo bogatą ofertą rytuałów zabiegowych, masaży z całego świata, a także zabiegów intensywnie wyszczuplających. Synergia metod naturalnych terapii i nowoczesnych technologii sprawia, że specjaliści w Sand SPA są w stanie zdziałać prawdziwe cuda dla lepszego samopoczucia i wyglądu gości.

Primavera Jastrzebia Góra jest też miejscem oferującym wiele sposobów na aktywny wypoczynek. Tylko tutaj skorzystać można z zajęć Zumby, Zumby Aqua, Aqua aerobicu, TBC, siłowni, kortu tenisowego, a także rowerów górskich czy boisk sportowych. Dni tematyczne – dzień Hawajski i Meksykański – z tematycznym menu, dekoracjami, zabawą i nauką tańców Hula i Salsy w Night Clubie to tylko kilka z atrakcji oferowanych przez Primavera w ofertach specjalnych.

Primavera Spa Jastrzębia Góra opinie nad morzem

Bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych, możliwość korzystania z Parku Wodnego, bliskość morza, sprawią iż urlop spędzony w Primavera Jastrzębia Góra okaże się wyborem trafionym w DZIESIĄTKĘ!

Sprawdź aktualną ofertę Primavera Jastrzębia Góra

                                                                                                                                                        Obiekt rekomendowany przez Dzieckowpodrozy.pl

Primavera Jastrzębia GóraRekomendacja Dzieckowpodrozy.pl - hotele i noclegi przyjazne dla dzieci ul. Rozewska 40/42 84-104 Jastrzębia Góra Recepcja: +48 (58) 774 45 42 wew. 1