Czerwiec 2017 last minute – przegląd ofert Neckermann Podróże

last minute wakacje z dzieckiem

Jeszcze w czerwcu można wybrać się na rodzinny wyjazd do któregoś z typowo wakacyjnych krajów. Umożliwiają to propozycje last minute Neckermann Podróże.

Gdy planujemy wczasy z dzieckiem za granicą, czerwiec wydaje się idealnym rozwiązaniem. Temperatury na południu Europy czy w północnej Afryce nie są wówczas jeszcze tak wysokie jak w szczycie sezonu, ale zupełnie wystarczające do plażowania i kąpieli w morzu i basenie. Mniej jest też jeszcze wtedy turystów. A to oznacza krótsze kolejki i mniejszy tłok, co ma niebagatelne znaczenie szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Także ceny w czerwcu zazwyczaj są bardziej atrakcyjne niż w lipcu czy sierpniu. Zwłaszcza jeśli wybierze się coś z oferty last minute Neckermann Podróże.

Czerwcowe last minute – dojazd własny

Czarnogóra – Ville Oliva**** Petrovac

Niewielka Czarnogóra z roku na rok staje się coraz bardziej popularna wśród polskich turystów. W połowie czerwca w nadmorskim kurorcie Petrovac 3-osobowa rodzina (2 dorosłych z dzieckiem do lat 17) za 7-dniowe wczasy zapłaci 4928 zł (2 posiłki dziennie, dojazd własny). Oferta dotyczy pobytu w 4-gwiazdkowym hotelu Ville Oliva, 100 m od plaży i promenady, niedaleko pięknej starówki. Obiekt otoczony jest ogrodem oliwnym, w którym znajduje się basen i oddzielny brodzik dla dzieci. Działa tu także centrum spa z krytym basenem, saunami i jacuzzi. Dla dzieci przewidziano plac zabaw i miniklub.

Sprawdź oferty LAST MINUTE

czerwiec 2017 wczasy last minute oferty

last minute czerwiec Czarnogóra hotele oferty

Chorwacja – Aminess Grand Azur**** Orebic

Rodziny z dziećmi szukające czerwcowego last minute powinny zwrócić uwagę na ofertę hotelu Aminess Grand Azur położonego w chorwackim kurorcie Orebic, na półwyspie Pelješac w Dalmacji. Kompleks znajduje się bezpośrednio przy plaży, jest otoczony lasem piniowym, doskonale widać stąd wyspę Korčula, na którą kursują promy. Można tu korzystać z basenu, tarasu słonecznego, restauracji, baru i boisk sportowych. Dzieci będą się bawić w brodziku i w miniklubie. Przygotowano też program animacyjny w ciągu dnia i wieczorem. Tygodniowe wczasy z dojazdem własnym pod koniec czerwca dla 2 osób dorosłych z dzieckiem do lat 13 to koszt 5718 zł (w cenę wliczone śniadanie).

Sprawdź oferty LAST MINUTE

Czerwiec last minute wakacje oferty ceny

rodzinne wakacje Chorwacja czerwiec opinie

Czerwcowe last minute – przelot samolotem

Bułgaria All Inclusive – Hotel Aurora*** Sveti Konstantin

Jedną z najciekawszych propozycji wczasów w czerwcu jest krótki rodzinny wypad do Bułgarii. W okolicach znanego kurortu Złote Piaski nad Morzem Czarnym leży spokojna miejscowość Sveti Konstantin, a w niej rodzinny 3-gwiazdkowy Hotel Aurora. Znajduje się on 500 m od pięknej piaszczystej plaży i 8 km od Warny – 3. największego miasta Bułgarii pod względem liczby ludności. Na terenie hotelowego ogrodu są 2 baseny i taras słoneczny. Działa tu też brodzik i plac zabaw dla dzieci, można pograć w tenisa i bilard. 3-dniowe wczasy w tym hotelu dla 2 dorosłych z dzieckiem do lat 13 na początku czerwca to koszt 2850 zł. Cena obejmuje wyżywienie w formule All Inclusive.

Sprawdź oferty LAST MINUTE

oferty biur podróży last minute Bułgaria

hotele oferty Złote Piaski Bułgaria wakacje

Grecja All Inclusive – Hotel SunConnect Evita**** Faliraki, Rodos

Na słonecznej greckiej wyspie Rodos można wypoczywać spokojnie w hotelu SunConnect Evita na obrzeżach znanego kurortu Faliraki. Do piaszczysto-żwirowej plaży Kathara jest stąd około 600 m. Działa tu basen i taras słoneczny, a także brodzik dla dzieci, plac zabaw i miniklub. Można uprawiać aerobik i gimnastykę w wodzie, grać w tenisa, rzutki czy bilard. 6 razy w tygodniu odbywają się animacje (rano i wieczorem). 4-dniowy pobyt dla 2 dorosłych z dzieckiem do 13 lat z opcją All Inclusive w połowie czerwca to koszt 4830 zł.

Sprawdź oferty LAST MINUTE

Rodos wakacje w czerwcu hotele oferty

Rodos Faliraki rodzinne wakacje oferty

Hiszpania – Bahia De Alcudia**** Alcudia, Majorka

Wczasy last minute na Majorce w czerwcu powinny przypaść do gustu wielu rodzinom. Neckermann Podróże oferuje pobyt w hotelu Bahia De Alcudia w Alcudii, 500 m od portu i centrum miasta, oraz 200 m od piaszczystej plaży wyróżnionej Błękitną Flagą. W skład kompleksu wchodzi duży ogród, w którym znajduje się basen, taras słoneczny, Chill Out Lounge, łąka rekreacyjna, a także niewielki park z egzotycznym ptactwem. Można tu zagrać w bilard, minigolfa czy tenis stołowy. W trakcie dnia i wieczorem prowadzone są animacje. Maluchom udostępnia się brodzik, plac zabaw i miniklub. Tygodniowe wczasy na początku czerwca dla 2 dorosłych z dzieckiem do 14 lat kosztują 5475 zł. W cenę wliczone są 2 posiłki dziennie.

Sprawdź oferty LAST MINUTE

Hiszpania rodzinne wakacje hotele opinie

Majorka hotele ceny oferty noclegi

Maroko All Inclusive – Hotel Kenzi Europa**** Agadir

Maroko również cieszy się rosnącym zainteresowaniem Polaków. To świetne miejsce na wakacje w czerwcu, gdyż nie jest tam wówczas jeszcze tak upalnie jak w lipcu czy sierpniu. Najpopularniejszym kurortem jest tu Agadir nad Oceanem Atlantyckim. Właśnie w tym mieście  zlokalizowany jest proponowany przez Neckermann Podróże 4-gwiazdkowy Hotel Kenzi Europa. Leży niedaleko centrum miasta, mariny i 150 m od piaszczystej plaży (przejście przez ulicę). Na terenie kompleksu znajduje się kilka restauracji i barów, a także ładny ogród, w którym można korzystać z 2 basenów (w tym 1 ze zjeżdżalniami), brodzika dla dzieci z minizjeżdżalniami oraz tarasu słonecznego. Są tu także korty tenisowe, boiska sportowe, siłownia i centrum spa (dostępne za opłatą). Dzieciom spodoba się miniklub i plac zabaw oraz animacje i pokazy florystyczne. Pokój na tydzień z wyżywieniem w formule All Inclusive pod koniec czerwca dla 2 dorosłych z dzieckiem do 15 lat kosztuje 6881 zł.

Sprawdź oferty LAST MINUTE

Agadir Maroko hotele ceny opinie

MAroko hotele oferty noclegi dla dzieci

Turcja All Inclusive – Sentido Numa Bay***** Incekum

Ekskluzywny, nowo otwarty hotel z mnóstwem atrakcji, położony w niewielkim kurorcie Incekum, około 20 km od Alanyi. Znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Swoim gościom udostępnia restauracje i bary, a także kilka basenów i aquapark ze zjeżdżalniami. Jest tu też profesjonalne centrum fitness, w którym można korzystać za opłatą z sauny, łaźni parowej, zabiegów i masaży. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw, brodzik i miniklub. W ciągu dnia i wieczorem odbywają się animacje. Są też dyskoteki, pokazy taneczne i muzyka na żywo. Tygodniowe wczasy w połowie czerwca dla 3 –osobowej rodziny (2 dorosłych z dzieckiem do 12 lat) zamykają się w kwocie 5606 zł. Wyżywienie w opcji All Inclusive.

Sprawdź oferty LAST MINUTE

czerwiec last minute Turcja wakacje opinie

last minute Turcja czerwiec oferty ceny

Poza tym na stronie Neckermann Podróże znajdziecie całą masę ciekawych ofert last minute na rodzinne wczasy w czerwcu.

Neckermann Podróże oferty ceny hotele