Energylandia otwarta po raz 10!

Otwarcie Sezonu Energylandia nowe atrakcje 2024

Koniec odliczania! Uroczyste otwarcie nowego sezonu w Energylandii przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Pełne emocji wydarzenie przyciągnęło wielu Gości - zarówno tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli bramy Parku, jak i wiernych fanów. Niezawodna pogoda sprzyjała zabawie, dodając blasku tej wyjątkowej chwili. Jesteśmy przekonani, że rok 2024 będzie rokiem Energylandii, a otwarcie sezonu to dopiero początek niezapomnianych emocji, które na Gości czekają w Największym Parku Rozrywki w Polsce.

Otwarcie 2024 Energylandia nowości

Spektakularne otwarcie sezonu 2024 w Energylandii!

W dniu otwarcia, Park - który w tym roku świętuje 10-lecie istnienia - rozkwitł w pełni swojej okazałości, witając Gości na ekspedycji po sześciu tematycznych krainach, pełnych atrakcji dla każdego – bez względu na wiek. Od emocjonującego Roller Coastera RMF Dragon, przez szczyty adrenaliny w Strefie Ekstremalnej, aż po mokrą przygodę w Aqualantis z Double Launch Coaster Abyssus, Energylandia ponownie udowodniła, że jest miejscem, gdzie magia i zabawa nie mają granic. A my wciąż nie wiemy, czy najszersze uśmiechy widzimy na małych buziach, czy na twarzach dorosłych. Tutaj świetnie bawią się całe rodziny.

Pepsi Hyperion Energylandia 2024 atrakcje opinie otwarcie Energylandia otwarcie 2024 sezon nowe atrakcje  

Czekamy na otwarcie Sweet Valley! Co znajdziemy w nowej stefie?

Energylandia już czeka na Gości w kolejnych dniach, jednocześnie zapraszając na nadchodzące wydarzenie, które z pewnością zostanie zapisane złotymi literami w historii Parku. Już 27 kwietnia 2024 roku, Energylandia uroczyście otworzy bramy do krainy słodkich fantazji - Sweet Valley. Nowa strefa, która rozpościera się na 4 hektarach, to nie tylko raj dla miłośników słodyczy, ale przede wszystkim miejsce, gdzie lizaki, tabliczki czekolady i wata cukrowa tworzą niesamowite atrakcje. Wśród nich dwie flagowe rodziny rollercoasterów: Fluff Choco Chip Creek, wyróżniający się trasą o długości 1200 m i prędkością 55 km/h oraz Nacomi Honey Harbour, oferujący emocje przy prędkości 46 km/h na trasie 254 metrów. To niepowtarzalne przeżycia zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, które w towarzystwie opiekuna mogą cieszyć się wspólną zabawą.

Energylandia nowe atrakcje 2024 SWEET_VALLEY

Ale Sweet Valley to więcej niż emocjonujące rollercoastery. Dwupoziomowa karuzela Candy Carousel, wiejska stodoła Crazy Barn na obrotowej platformie i urocze gondole Bumble Boats to tylko niektóre z atrakcji, które zapewnią rozrywkę na każdym kroku. Centralnym punktem strefy jest multifunkcyjny teatr Sweet Valley Town Hall Theatre - serce rozrywki i spotkań dla rodzin, który zostanie otwarty już w II etapie. Sweet Valley to miejsce dedykowane najmłodszym Gościom Parku i nie mamy wątpliwości co do tego, że to właśnie oni pokochają je najbardziej.

Fliżanki Energylandia 2024 nowości dla dzieci

Zapinamy pasy i startujemy! To dopiero początek atrakcji w jubileuszowym sezonie

Celebrując dekadę niezapomnianych przygód, Energylandia kontynuuje swoją misję dostarczania radości i emocji. Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy byli z nami podczas tego uroczystego otwarcia i nie możemy się doczekać, aby podzielić się kolejnymi spektakularnymi chwilami. Zapraszamy do odwiedzania nas przez cały sezon jubileuszowy, obiecujący mnóstwo niespodzianek i specjalnych atrakcji, nie tylko podczas otwarcia Sweet Valley, ale również przez resztę roku, włącznie z obchodami 10. urodzin Parku 14 lipca. Do zobaczenia w Energylandii - miejscu, gdzie magia nigdy się nie kończy!

Sprawdź również: Najlepsze miejsca na wakacje z dzieckiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *