Odkryj Kosmiczne Ranczo! Nowy park rozrywki blisko Warszawy!

kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (8)

Nie w Nowym Jorku, nie w Roswell a w małej wsi Rososz niedaleko Warszawy jakiś czas temu wylądowali kosmici. Okazali się bardzo przyjaźni, mili i uwielbiający się przytulać, szczególnie ten największy, puchaty KosMiś, za to Tina i Ton razem ze swoimi ziemskimi przyjaciółmi postanowili wybudować nową, rodzinną atrakcję turystyczną. Zapraszają do niej wszystkich Ziemian - małych i dużych - i to już w te wakacje. 

ranczo kosmiczne rososz park rozrywki nowy blisko Warszawy

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

Ranczo jest usytuowane w pięknym miejscu wśród lasów, stawów i sadów jabłkowych. Przechodząc bramę terenu poczujemy się jak na typowej amerykańskiej farmie. W otoczeniu zieleni, drzew i wody możemy spędzić przynajmniej kilka godzin. Atrakcje można podzielić na rozrywkowe, edukacyjne i fantastyczne. Jest kilka placów zabaw, oczywiście kosmicznych. W tym - wyjątkowy w kształcie spodka kosmicznego utkany ze specjalnych lin. Dzieci wraz z rodzicami mogą przelecieć się gwiezdnymi rakietami, albo poczuć mocniejsze emocje na Grawitomacie - 12metrowej wieży spadania. Dla młodszych czeka przejażdżka kosmicznymi ( a jakże) świnkami.

nowy park rozrywki kosmiczne ranczo opinie blisko Warszawy gdzie z dzieckiem opinie wakacje kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (2) kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (3) kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (6)

Są też poduchy - wodna i powietrzna, basen z przezroczystymi kulkami podświetleniem LED, dmuchańce, mega klocki, piaskownice z kolorowymi piaskami. Dużo uwagi poświęcono edukacyjnej warstwie związanej z eksploracją kosmosu. Na Ranczu można zobaczyć jedyną w Europie replikę lądownika księżycowego - pełnej wielkości ( ponad 7metrów) ! Są tez rakiety  - w imponującej skali 1:10. Kolekcja, naszywek ze wszystkich załogowych misji NASA i wiele, wiele innych ciekawostek.

kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (13) kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (10) kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (4)

Dla fanów filmów fantastycznych jest to istny raj. Wyjątkowa w skali światowej kolekcja pełnowymiarowych figur kosmitów znanych z filmów ( m.in Neytiri z Avatara, Superman, Venom, Mandalorian, Darth Vader). Można sobie zrobić zdjęcie na rowerze lecąc razem z E.T. lunb przy grillu z ALFem. Znajdziecie też dekoracje filmowe żywcem przeniesione z filmów Gwiezdne Wojny i Star Trek. Niespodzianek filmowych i popkulturowych jest więcej. W tym na przykład tematyczne flipery, gry arcade Space Invaders i Galaga oraz gry zręcznościowe dla młodszych.

kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (12) kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (15)

Kosmiczne Ranczo jest spójne tematycznie. Ma swoją historię o której można przeczytać w książeczce. Ma swoich bohaterów, których w formie przepięknych maskotek można spotkań na terenie i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Jest też nawet ranczowa piosenka (jest dostępna na Youtube i Spotify) w wykonaniu Patrycji Lipińskiej i Mariusza Totoszko. Uwaga - refren wpada w ucho. W weekendy, a z czasem i w tygodniu dodatkowo na ranczu można obejrzeć dodatkowe pokazy, naukowe, rozrywkowe czy nawet magiczne, jednak zawsze w temacie kosmicznym.

kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (11)

Cały dzień na terenie działa ekipa animacyjna proponując dzieciom przeróżne gry i zabawy. Często są tez organizowane koncerty na prze kosmicznym instrumencie - handpan, którego dźwięki są bardzo relaksacyjne. Szczególnie, że koncertu można posłuchać bujając się na pobliskich hamakach. W sklepiku dominują pamiątki z wizerunkami kosmicznych bohaterów. Na miejscu jest oczywiście dostępna gastronomia. Hitem są ufoBurgery. Dania do stolika może przywieźć robot kelner - AstroKitek. Dla dzieci i dorosłych to dodatkowa wspaniała atrakcja.

kosmiczne ranczo Rososz park rozrywki blisko Warszawy opinie (7)

Można powiedzieć, że Kosmiczne ranczo to park rekreacyjno-edukacyjno-rozrywkowy dla całej rodziny. Dosłownie, bo każdy jej członek znajdzie tu coś ciekawego dla siebie.

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

Kosmiczne Ranczo Rososz 24, 05-650 Rososz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *