Hotel Astor Jastrzębia Góra

Hotel Astor *** położony jest w jednym z najpiękniejszych miejsc na polskim wybrzeżu, w Jastrzębiej Górze, zaledwie 100 m od brzegu Bałtyku. Dzieci mogą liczyć tu na masę atrakcji.

Hotel Astor

Oferuje 118 komfortowych pokoi i apartamentów (350 miejsc noclegowych) z balkonami, z których rozciąga się piękny widok na otaczające hotel lasy i Morze Bałtyckie. Wszystkie wyposażone są w łazienkę, suszarkę do włosów, galanterię hotelowa, TV, telefon, lodówkę, oraz mają zapewniony dostęp do wi-fi.

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

Astor Jastrzębia Góra

Warto też spróbować wyśmienitej kuchni w restauracji, która słynie nie tylko z doskonałych dań kaszubskich i międzynarodowych, ale przyciąga także stylowym letnim tarasem i profesjonalną, miłą obsługą. Z kolei lobby bar zapewnia relaks przy którymś z wyśmienitych alkoholi serwowanych na setki sposobów.

Hotel Astor restauracja

Jest tu również szereg innych udogodnień i atrakcji – centrum spa, w którym można korzystać z urządzeń fitness, basenu, sauny suchej i parowej, gabinetów masażu i odnowy biologicznej. Dla dzieci natomiast prowadzone są animacje, przygotowano pokój i plac zabaw oraz klub gier.

astor-hotel-jastrzebia

Cały czas działa tu też program „Twoje dziecko – ważny gość w naszym hotelu”, w ramach którego wprowadzono specjalne udogodnienia dla najmłodszych – m.in. łóżeczka, wanienki, maty antypoślizgowe, zabezpieczenia kontaktów czy śliniaczki jednorazowe. Z myślą o milusińskich opracowano także wyjątkowe menu.

Hotel Astor Jastrzębia Góra

Przyjazna atmosfera i gościnność sprawiają, że hotel sprawdza się w każdej sytuacji – bez względu na to, czy planujesz wakacje z dzieckiem, weekendowy pobyt, szkolenie czy konferencje - Hotel Astor *** to idealne miejsce dla Ciebie. Gwarantujemy, że dzięki nam zapomnisz o stresie i odpoczniesz od zgiełku miasta.

Hotel Astor Jastrzębia Góra Zapraszamy do Hotelu Astor *** – tutaj nigdy nie będziesz się nudzić. Hotel Astor ul.Rozewska 38 84-104 Jastrzębia Góra tel: +48 58 77 15 555 fax: +48 58 77 15 100 e-mail: astor@astorhotel.pl