GIVSKUD ZOO – Safari pełne atrakcji

Jeśli marzycie o prawdziwym safari, a wybieracie się w najbliższym czasie do Dani, gorąco polecamy Wam wizytę w Givskud Zoo. To miejsce na kilkugodzinną rodzinną wycieczkę, w której w niezwykły sposób będziecie mogli obserwować życie zwierząt.

Zoo Safari Givskud Dania opinie

Safari Zoo Givskud Dania

Już od wjazdu na teren Zoo czujecie, że to Wasza przygoda z safari. Kupując bilet nawet nie trzeba wychodzić z samochodu, wszystko odbywa się jak w McDrive. Wjeżdżając na teren Zoo otrzymacie dokładny plan zwiedzania, z zaznaczonymi trasami i wszystkimi atrakcjami rozmieszczonymi na ponad 6 500 m2. Świetnie zorganizowana obsługa rzucając okiem na Waszą rejestrację wręczy Wam informator i plan w języku polskim – to bardzo miły akcent na „dzień dobry”.

Zobacz plan ZOO Givskud - kliknij w obrazek poniżej:
Safari Givskud ZOO plan mapa Billund

Na terenie ZOO znajduje się kilka dużych parkingów, gdzie możecie pozostawić samochód i przejść do kolejnych stanowisk podglądania zwierząt. Jednak zdecydowanie największą frajdą będą przejażdżki wśród zwierząt swobodnie przechodzących obok Waszego samochodu. Jest takie miejsce, w którym poczujecie się jakbyście byli na afrykańskiej sawannie. Jest też takie miejsce, w którym poczujecie dreszczyk emocji - to specjalny park lwów (po duńsku Løveparken), w której kilkanaście sporych rozmiarów kociaków będzie w zaledwie kilka metrów od okien Waszego samochodu.

Lwy Safari Givskud ZOO -atrakcje blisko Legolandu Dania

Jeśli jednak wybieracie się tam bez własnego auta- nie ma problemu – możecie skorzystać z Safari Bus. W Zoo wydzielono również strefy piesze. To kolejna forma doświadczenia safari, gdzie kontakt ze zwierzętami jest najbliższy jak to tylko możliwe, oczywiście przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Zwiedzanie Givskud ZOO z dziećmi -ceny,opinie,atrakcje

Jakie zwierzęta zobaczycie w Zoo Givskud: słonie, wilki, szympansy, lwy, zebry, żyrafy, anylopy, lemury – łącznie ponad 70 gatunków.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci w Givskud Zoo

Podczas wizyty w Zoo będzie mieli okazję karmić zwierzęta, o ile z kozami spotkaliście się z pewnością nie raz, o tyle karmienie wielbłądów z ręki robi wrażenie szczególnie na dzieciach.
Karmienie zwierząt Safari GivskudSpecjalnie dla najmłodszych przygotowano również ogromny plac zabaw, źródełka w których mogą bawić się w poszukiwaczy złota czy indiańską strefę tipi.

atrakcje dla dzieci Givskud Safari Dania

Givskud Zoo Cennik

 

CENY BILETÓW

W kasie

Online

Dorosły

DKK 190 / € 26.75

DKK 175 / € 24.70

Dzieci (3 - 11 lat)

DKK 100 / € 14.10

DKK 95 / €13.40

Dzieci do lat 3

FREE

FREE

Samochód 🙂

FREE

FREE

Sprawdź godziny otwarcia w 2015 r. - kilknij w zdjęcie:
cennik i godziny otwarcia Givskud ZOOzoo-safari-givskud-dania1