Niesamowite budowle z klocków LEGO® – wystawa nad morzem!

Hitem ubiegłorocznych wakacji okazała się wystawa "Morze Klocków" organizowana w Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie k. Władysławowa. Już od 2016 roku do teraz, podczas wizyty na Półwyspie Helskim musicie odwiedzić to Muzeum. Zapraszamy was na nowe,wyjątkowe ekspozycje! 

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

To miejsce jest nieczynne do odwołania. O zmianach w otwarciu poinformujemy was możliwie jak najszybciej!

 

Atrakcja ta czeka na was już w drodze na przepiękny Półwysep Helski. Miejsce tej wystawy widać z daleka, gdyż kierowców jadących w stronę półwyspu powita... ponad 5 metrowy ludzik-marynarz w kształcie tego, wykonanego z Lego! To świetne miejsce na zdjęcie i najlepszy znak rozpoznawczy Muzeum Kocham Bałtyk. Same budowle są równie niesamowite i robiące wrażenie! Próżno szukać tu zestawów, które można kupić w sklepach! Znajdziecie tu tylko wyłącznie autorskie i kreatywne projekty dorosłych fanów najpopularniejszych klocków na Świecie! Na wystawie nie brakuje akcentów typowo marynistycznych czy związanych z nadmorskim regionem. W końcu nie bez powodu, wystawa ta jest położona w Muzeum Kocham Bałtyk. Poszukajcie tu przeróżnych akcentów związanych z wodą!

Sprawdź aktualny przewodnik:

Władysławowo atrakcje dla dzieci

Terminal Kontenerowy z LEGO Nadmorska Wystawa Klocków LEGO

Jakie jeszcze atrakcje na wystawie klocków?

Już od wejścia przywita Was makieta Półwyspu Helskiego z klocków, a na niej najpopularniejsze budynki czy atrakcje turystyczne. Jest też terminal kontenerowy, znany z miejsc, takich jak Gdynia lub Gdańsk czy świetnie odwzorowana makieta kolejowa z jeżdżącymi po niej pociągami, a to tylko początek listy kilkuset wyjątkowych budowli czekających na odwiedzających. Gwarantujemy wam, że tutaj nie ma miejsca na nudę! Wasze dzieci będą się tu świetnie bawić i kto wie - może zainspiruje je to do budowania własnych ciekawych budowli!

wystawa budowli z klocków- Półwysep Helski

Jako że mówimy o morzu, to swoje miejsce znalazły tu także oczywiście liczne statki, a wśród nich ORP Błyskawica czy ORP Burza. Jest też cała nadmorska wioska! Prawdziwą perełką jest gigantycznych rozmiarów kuter "Gwiazda Morza" - to właśnie nim dzień po zaślubinach Polski z morzem.

Nowość w Muzeum Kocham Bałtyk sprawdź >> WYSTAWA 3D

Gwiazda Morza Władysławowo

Władysławowo dworzec- Wystawa budowli z klocków LEGOŚwietnie przedstawiają się też repliki charakterystycznych budynków np. dworzec we Władysławowie czy nawet samego Muzeum Kocham Bałtyk Poza tym dziesiątki mniejszych i większych modeli budynków, samochodów, samolotów, ucieszy oko małych i dużych. 

kocham-baltyk-wystawa-klockow-lego-swarzewo Patronat nad wystawą objął Rzecznik Praw Dziecka. Gorąco polecamy! Więcej  www.morzeklockow.pl 

Cennik Muzeum Kocham Bałtyk

 
  • dzieci do lat 3: bezpłatnie
  • dzieci od 3 do 10 lat: 5 zł
  • dorośli: 10 zł
  • niepełnosprawni z 1 grupą inwalidzką: bezpłatnie

Godziny otwarcia Muzeum Kocham Bałtyk

 
  • poniedziałek - piątek:  8:00 - 18:00,
  • weekendy i święta:  10:00 - 18:00.

Dojazd Muzeum Kocham Bałtyk

  • ul. Władysławowska 39 (przy głównej trasie Puck-Władysławowo)

Sprawdźcie także: 

Półwysep Helski i okolice-atrakcje-co zobaczyć do 30 km od Władysławowa?