Niesamowite budowle z klocków LEGO® – wystawa nad morzem!

Hitem ubiegłorocznych wakacji okazała się wystawa "Morze Klocków" organizowana w Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie k. Władysławowa. W 2016 roku już od końca kwietnia Muzeum zaprasza na nowe,wyjątkowe ekspozycje. 

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

Miejsce wystawy widać z daleka, kierowców jadących w stronę Półwyspu Helskiego wita ponad 5 m ludzik marynarz! To świetne miejsce na zdjęcie i najlepszy znak rozpoznawczy Muzeum Kocham Bałtyk. Same budowle są równie niesamowite! Nie są to zestawy zestawy, które można kupić w sklepach, tylko zupełnie autorskie projekty dorosłych fanów najpopularniejszych klocków na Świecie! Na wystawie nie brakuje akcentów typowo marynistycznych czy związanych z nadmorskim regionem.

Sprawdź aktualny przewodnik:

Władysławowo atrakcje dla dzieci

Terminal Kontenerowy z LEGO Nadmorska Wystawa Klocków LEGO

Jakie jeszcze atrakcje na wystawie klocków?

Już od wejścia przywita Was makieta Półwyspu Helskiego z klocków, a na niej najpopularniejsze budynki czy atrakcje turystyczne. Jest też terminal kontenerowy czy makieta kolejowa z jeżdżącymi po niej pociągami, a to tylko początek listy kilkuset wyjątkowych budowli czekających na odwiedzających.

wystawa budowli z klocków- Półwysep Helski

Są oczywiście liczne statki, a wśród nich ORP Błyskawica czy ORP Burza. Jest też cała nadmorska wioska! Prawdziwą perełką jest gigantycznych rozmiarów kuter "Gwiazda Morza" - to właśnie nim dzień po zaślubinach Polski z morzem.

Nowość w Muzeum Kocham Bałtyk sprawdź >> WYSTAWA 3D

Gwiazda Morza Władysławowo

Władysławowo dworzec- Wystawa budowli z klocków LEGOŚwietnie przedstawiają się też repliki charakterystycznych budynków np. dworzec we Władysławowie czy nawet samego Muzeum Kocham Bałtyk Poza tym dziesiątki mniejszych i większych modeli budynków, samochodów, samolotów, ucieszy oko małych i dużych. 

kocham-baltyk-wystawa-klockow-lego-swarzewo Patronat nad wystawą objął Rzecznik Praw Dziecka. Gorąco polecamy! Więcej  www.morzeklockow.pl 

Muzeum Kocham Bałtyk ul. Władysławowska 39 (przy głównej trasie Puck-Władysławowo)