Niesamowite budowle z klocków LEGO® – wystawa nad morzem!

Hitem ubiegłorocznych wakacji okazała się wystawa "Morze Klocków" organizowana w Muzeum Kocham Bałtyk w Swarzewie k. Władysławowa. Już od 2016 roku do teraz, podczas wizyty na Półwyspie Helskim musicie odwiedzić to Muzeum. Zapraszamy was na nowe,wyjątkowe ekspozycje! 

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

To miejsce jest nieczynne do odwołania. O zmianach w otwarciu poinformujemy was możliwie jak najszybciej!

 

Atrakcja ta czeka na was już w drodze na przepiękny Półwysep Helski. Miejsce tej wystawy widać z daleka, gdyż kierowców jadących w stronę półwyspu powita... ponad 5 metrowy ludzik-marynarz w kształcie tego, wykonanego z Lego! To świetne miejsce na zdjęcie i najlepszy znak rozpoznawczy Muzeum Kocham Bałtyk. Same budowle są równie niesamowite i robiące wrażenie! Próżno szukać tu zestawów, które można kupić w sklepach! Znajdziecie tu tylko wyłącznie autorskie i kreatywne projekty dorosłych fanów najpopularniejszych klocków na Świecie! Na wystawie nie brakuje akcentów typowo marynistycznych czy związanych z nadmorskim regionem. W końcu nie bez powodu, wystawa ta jest położona w Muzeum Kocham Bałtyk. Poszukajcie tu przeróżnych akcentów związanych z wodą!

Sprawdź aktualny przewodnik:

Władysławowo atrakcje dla dzieci

Terminal Kontenerowy z LEGO Nadmorska Wystawa Klocków LEGO

Jakie jeszcze atrakcje na wystawie klocków?

Już od wejścia przywita Was makieta Półwyspu Helskiego z klocków, a na niej najpopularniejsze budynki czy atrakcje turystyczne. Jest też terminal kontenerowy, znany z miejsc, takich jak Gdynia lub Gdańsk czy świetnie odwzorowana makieta kolejowa z jeżdżącymi po niej pociągami, a to tylko początek listy kilkuset wyjątkowych budowli czekających na odwiedzających. Gwarantujemy wam, że tutaj nie ma miejsca na nudę! Wasze dzieci będą się tu świetnie bawić i kto wie - może zainspiruje je to do budowania własnych ciekawych budowli!

wystawa budowli z klocków- Półwysep Helski

Jako że mówimy o morzu, to swoje miejsce znalazły tu także oczywiście liczne statki, a wśród nich ORP Błyskawica czy ORP Burza. Jest też cała nadmorska wioska! Prawdziwą perełką jest gigantycznych rozmiarów kuter "Gwiazda Morza" - to właśnie nim dzień po zaślubinach Polski z morzem.

Nowość w Muzeum Kocham Bałtyk sprawdź >> WYSTAWA 3D

Gwiazda Morza Władysławowo

Władysławowo dworzec- Wystawa budowli z klocków LEGOŚwietnie przedstawiają się też repliki charakterystycznych budynków np. dworzec we Władysławowie czy nawet samego Muzeum Kocham Bałtyk Poza tym dziesiątki mniejszych i większych modeli budynków, samochodów, samolotów, ucieszy oko małych i dużych. 

kocham-baltyk-wystawa-klockow-lego-swarzewo Patronat nad wystawą objął Rzecznik Praw Dziecka. Gorąco polecamy! Więcej  www.morzeklockow.pl 

Cennik Muzeum Kocham Bałtyk

 
  • dzieci do lat 3: bezpłatnie
  • dzieci od 3 do 10 lat: 5 zł
  • dorośli: 10 zł
  • niepełnosprawni z 1 grupą inwalidzką: bezpłatnie

Godziny otwarcia Muzeum Kocham Bałtyk

 
  • poniedziałek - piątek:  8:00 - 18:00,
  • weekendy i święta:  10:00 - 18:00.

Dojazd Muzeum Kocham Bałtyk

  • ul. Władysławowska 39 (przy głównej trasie Puck-Władysławowo)

Sprawdźcie także: 

Półwysep Helski i okolice-atrakcje-co zobaczyć do 30 km od Władysławowa?