Władysławowo – dobre miejsce na wczasy z dzieckiem

Dobre miejsce na wczasy z dzieckiem: Władysławowo nad morzem

 

Szukasz odpowiedniego miejsca na wakacje nad morzem z Twoją pociechą? Pomyśl o wczasach z dzieckiem we Władysławowie. To miejscowość u nasady Półwyspu Helskiego dostarczy wiele rozrywek zarówno rodzicom, jak i najmłodszym.

Zobacz jak pięknie jest we Władysławowie latem:
 

Dlaczego akurat Władysławowo? Ta miejscowość jest idealną bazą wypadową na zwiedzanie Trójmiasta oraz popularnych miejscowości na Półwyspie. Atrakcji dla dzieci tu nie brakuje: park linowy, mnóstwo salonów z grami multimedialnymi itp, stary bo stary – ale nadal ciekawy lunapark, oczywiście piękna plaża ze zjeżdżalnią wodną, muzeum motyli, basen ze zjeżdżalniami w ośrodku w Cetniewie oraz wiele innych rozrywek oferowanych przez lokalnych przedsiębiorców. Warto wybrać dobry nocleg we Władysławowie – może nie w samym centrum, a w cichej dzielnicy jednak taki, w którym będziecie czuć się swobodnie – z atrakcjami dostosowanymi do wieku naszego dziecka.

NOWOŚĆ !!! –  OCEAN PARK Władysławowo – Wieloryb !!!

Pogoda nad morzem bywa kapryśna (choć ostatnie lata nas rozpieściły), jednak w razie niepogody możecie swobodnie wyskoczyć do Trójmiasta, gdzie imprez i ciekawych wydarzeń nie brakuje np.:
Jarmark Dominikański w Gdańsku
Zlot Żaglowców w Gdyni
Aquapark Sopot
Zoo Gdańsk Oliwa
Sala zabaw dla dzieci Gdańsk
Oceanarium Gdynia
Największy plac zabaw dla dzieci nad morzem

I wiele wiele innych! Zapraszamy na wczasy z dzieckiem do Władysławowa -to zdecydowanie dobre miejsce na urlop z dziećmi.
Dobre miejsce na wczasy z dzieckiem: Władysławowo nad morzem
Sprawdź na mapie: noclegi Władysławowo

Pensjonat Wojciech Noclegi ul. Łąkowa 5 Władysławowo, tel. 602 369 305