Alfa Park Władysławowo

atrakcje dla dzieci Władysławowo

Nad morzem we Władysławowie działa park linowy, który zapewnia dawkę adrenaliny dla małych i dużych i stanowi świetną rozrywkę na świeżym powietrzu.

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

System parków linowych Alfa Park (dawniej Tarzan) został zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła cieszyć się niezwykłą przygodą. Wiek i doświadczenie nie mają tutaj znaczenia! Każde dziecko uwielbia chodzić po drzewach, a tu dodatkowo nauczy się odpowiedzialności, opanowania i walki ze słabościami. Wszystko w przyjaznych i bezpiecznych warunkach.

park linowy Władysławowo atrakcje dla dzieci

Na rozwieszonych między drzewami linach, drabinkach i platformach pokonuje się trasy o różnym stopniu trudności, by wszyscy mieli możliwość aktywnego radosnego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Przygotowano łącznie 8 tras - 2 dla malutkich dzieci, 2 dla osób powyżej 110 cm i 4 dla osób powyżej 140 cm wzrostu (w tym jedna trasa tandemowa). Na ścieżkach czekają również dodatkowe atrakcje, takie jak kolejki tyrolskie, slalomy, schody, siatki, zjeżdżalnie i wiele innych. Uczestnicy wyposażeni są w zabezpieczenia oraz atestowane uprzęże i kaski. Kadra została przeszkolona przez doświadczonych alpinistów i jest w stanie doradzić i pomóc na każdym etapie trasy.

Godziny otwarcia Tarzan Park Władysławowo

Park jest czynny od maja do końca września

w maju, czerwcu i wrześniu w weekendy od 11 do 18

w lipcu i sierpniu od 10 do 20

Władysławowo

ul. Żeromskiego 37

(na terenie ośrodka wypoczynkowego Neptun)

Poza tym parki linowe Tarzan Park działają także w Łebie, Szymbarku, Barlinku oraz Jastarni.

Sprawdź: Atrakcje dla dzieci Władysławowo

Czy ktoś z Was miał okazję odwiedzić już Tarzan Park we Władysławowie? Zostawcie na tej stronie swoją opinię!

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia