Alfa Park Władysławowo

atrakcje dla dzieci Władysławowo

Wyjazd nad morze w rodzinnym gronie to nie lada wydarzenie, ale i wyzwanie... dla rodziców. nie chcemy przecież, aby nasze dzieci w jakikolwiek sposób nudziły się podczas wyjazdu, czyż nie! Oczywiście nie brak tu ciekawych opcji na spędzanie czasu! Nad morzem we Władysławowie działa park linowy, który zapewnia dawkę adrenaliny dla małych i dużych i stanowi świetną rozrywkę na świeżym powietrzu. Sprawdźmy wspólnie, co czeka na was na miejscu!

System parków linowych Alfa Park (dawniej Tarzan) został zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła cieszyć się niezwykłą przygodą. Wiek i doświadczenie nie mają tutaj znaczenia! Każde dziecko uwielbia chodzić po drzewach, a tu dodatkowo nauczy się odpowiedzialności, opanowania i walki ze słabościami. Wszystko w przyjaznych i bezpiecznych warunkach. Taka nauka przez zabawę zawsze okaże się dobrym wyborem na spędzenie czasu!

park linowy Władysławowo atrakcje dla dzieci

Na rozwieszonych między drzewami linach, drabinkach i platformach pokonuje się trasy o różnym stopniu trudności, by wszyscy mieli możliwość aktywnego radosnego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Przygotowano łącznie 8 tras - 2 dla malutkich dzieci, 2 dla osób powyżej 110 cm i 4 dla osób powyżej 140 cm wzrostu (w tym jedna trasa tandemowa). Poniżej znajdziecie mapkę pokazującą rozplanowanie wszystkich tras w parku zlokalizowanym we Władysławowie!

alfapark-wladyslawowo-mapka atrakcje dla dzieci

Na ścieżkach czekają również dodatkowe atrakcje, takie jak kolejki tyrolskie, slalomy, schody, siatki, zjeżdżalnie i wiele innych. Uczestnicy wyposażeni są w zabezpieczenia oraz atestowane uprzęże i kaski. Kadra została przeszkolona przez doświadczonych alpinistów i jest w stanie doradzić i pomóc na każdym etapie trasy. Dzięki temu zabawa będzie całkowicie bezpieczna!

 

Godziny otwarcia Alfa Park Władysławowo

  • W maju i czerwcu w weekendy (w tym w weekend majowy i Boże Ciało): 11:00 - 19:00
  • w sezonie wakacyjnym (do 30 sierpnia): 11:00 - 19:00
  • od września do kwietnia: nieczynne

Lokalizacja Alfa Park Linowy Władysławowo

Park linowy Alfa Władysławowo znajduje się na ulicy Żeromskiego 37, na terenie ośrodka wypoczynkowego Neptun. Poza tym parki linowe Tarzan Park działają także w Łebie, Szymbarku, Barlinku oraz Jastarni. Poniżej znajdziecie mapę lokalizacji tego miejsca.

Sprawdź: 

Atrakcje dla dzieci Władysławowo

Czy ktoś z Was miał okazję odwiedzić już Tarzan Park we Władysławowie? Zostawcie na tej stronie swoją opinię!

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny