Alfa Park Władysławowo

atrakcje dla dzieci Władysławowo

Wyjazd nad morze w rodzinnym gronie to nie lada wydarzenie, ale i wyzwanie... dla rodziców. nie chcemy przecież, aby nasze dzieci w jakikolwiek sposób nudziły się podczas wyjazdu, czyż nie! Oczywiście nie brak tu ciekawych opcji na spędzanie czasu! Nad morzem we Władysławowie działa park linowy, który zapewnia dawkę adrenaliny dla małych i dużych i stanowi świetną rozrywkę na świeżym powietrzu. Sprawdźmy wspólnie, co czeka na was na miejscu!

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

System parków linowych Alfa Park (dawniej Tarzan) został zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła cieszyć się niezwykłą przygodą. Wiek i doświadczenie nie mają tutaj znaczenia! Każde dziecko uwielbia chodzić po drzewach, a tu dodatkowo nauczy się odpowiedzialności, opanowania i walki ze słabościami. Wszystko w przyjaznych i bezpiecznych warunkach. Taka nauka przez zabawę zawsze okaże się dobrym wyborem na spędzenie czasu!

park linowy Władysławowo atrakcje dla dzieci

Na rozwieszonych między drzewami linach, drabinkach i platformach pokonuje się trasy o różnym stopniu trudności, by wszyscy mieli możliwość aktywnego radosnego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Przygotowano łącznie 8 tras - 2 dla malutkich dzieci, 2 dla osób powyżej 110 cm i 4 dla osób powyżej 140 cm wzrostu (w tym jedna trasa tandemowa). Poniżej znajdziecie mapkę pokazującą rozplanowanie wszystkich tras w parku zlokalizowanym we Władysławowie!

alfapark-wladyslawowo-mapka atrakcje dla dzieci

Na ścieżkach czekają również dodatkowe atrakcje, takie jak kolejki tyrolskie, slalomy, schody, siatki, zjeżdżalnie i wiele innych. Uczestnicy wyposażeni są w zabezpieczenia oraz atestowane uprzęże i kaski. Kadra została przeszkolona przez doświadczonych alpinistów i jest w stanie doradzić i pomóc na każdym etapie trasy. Dzięki temu zabawa będzie całkowicie bezpieczna!

Godziny otwarcia Alfa Park Władysławowo

 • W maju i czerwcu w weekendy (w tym w weekend majowy i Boże Ciało): 11:00 - 19:00
 • w sezonie wakacyjnym (do 30 sierpnia): 11:00 - 19:00
 • od września do kwietnia: nieczynne

Cennik Alfa Park Linowy Władysławowo

 • Trasa "Zielona"*: 15 zł
 • Trasa "Biała"**: 20 zł
 • Trasa "Pomarańczowa": 25 zł
 • Trasa "Żółta": 25 zł
 • Trasa "Niebieska": 30 zł
 • Trasa "Czerwona": 35 zł
 • Trasa "Czarna": 35zł
 • Trasa "TANDEM": 40zł
*na trasie zielonej 1 bilet upoważnia do 3 przejść. **na trasie białej rodzic/opiekun jest szkolony i pomaga dziecku na trasie.

Lokalizacja Alfa Park Linowy Władysławowo

Park linowy Alfa Władysławowo znajduje się na ulicy Żeromskiego 37, na terenie ośrodka wypoczynkowego Neptun. Poza tym parki linowe Tarzan Park działają także w Łebie, Szymbarku, Barlinku oraz Jastarni. Poniżej znajdziecie mapę lokalizacji tego miejsca.

Sprawdź: 

Atrakcje dla dzieci Władysławowo

Czy ktoś z Was miał okazję odwiedzić już Tarzan Park we Władysławowie? Zostawcie na tej stronie swoją opinię!

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia