Gwiazda Morza Apart Hotel Władysławowo

apartamenty Władysławowo

Luksusowe apartamenty położone nad samym morzem są gwarancją udanego rodzinnego wypoczynku. A kiedy dodamy do tego jeszcze wyjątkowe atrakcje Władysławowa, możemy być pewni, że nasze maluchy będą miło wspominać taki wyjazd.

Polecamy: atrakcje dla dzieci we Władysławowie

Gwiazda Morza Władysławowo apartamenty (6)

Władysławowo należy do najpopularniejszych kurortów na polskim wybrzeżu. Gwiazda Morza zlokalizowana jest w letniskowej dzielnicy Hallerowo. Jej nazwa wzięła się od nazwiska polskiego generała Józefa Hallera, który dokonał symbolicznych zaślubin Polski z morzem. Z postacią generała związana jest też nazwa hotelu – Gwiazda Morza to kuter rybacki, którym Haller wypłynął w krótki przybrzeżny rejs po uroczystościach w 1920 roku.

Gwiazda Morza Władysławowo apartamenty (2)

Hotel leży tuż przy plaży, bardzo blisko stąd też do portu rybackiego, dworca kolejowego i rozrywkowej części miasta, a mimo to zachowany został kameralny charakter obiektu. Malownicze widoki zapewnia Nadmorski Park Krajobrazowy.

hotel dla dzieci nad morzem

Rodziny z dziećmi w Gwieździe Morza znajdą wszystko, czego im potrzeba. Część apartamentów posiada widok na morze, a wszystkie indywidualnie sterowaną klimatyzację, nowoczesne, przystosowane do potrzeb dzieci meble, oraz telewizory LCD z dużą ilością kanałów. Dużym plusem jest też świetnie wyposażona kuchnia, w której na pewno łatwiej będzie przygotowywać posiłki dla maluchów. W recepcji można wypożyczyć łóżeczka dziecięce, nocniki i inne akcesoria potrzebne najmłodszym. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia bagażu, pralnia oraz parking. Można także korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu.

Sprawdź: Władysławowo - Pensjonat przyjazny dzieciom

wczasy z dzieckiem nad morzem

Atrakcje dla dzieci Gwiazda Morza Władysławowo

Gwiazda Morza Władysławowo apartamenty (4)

W Gwieździe Morza zadbano o to, aby nasze pociechy mogły miło spędzać czas, ale jednocześnie nie zapomniano o ich bezpieczeństwie. Dzięki prywatnemu zejściu na plaże poprzez zaledwie 100-metrowy odcinek sosnowego lasu (jedyne takie udogodnienie we Władysławowie) rodzice nie muszą martwić się, że ich dzieci zgubią się w drodze do „największej piaskownicy świata”.

Gwiazda Morza Władysławowo apartamenty (1)

W wybrane dni organizowane są animacje, można też wypożyczyć książki, gry planszowe, zabawki czy sprzęt sportowy. Cały teren hotelu jest ogrodzony, znajduje się na nim dodatkowo niewielki park i atestowany plac zabaw. W planach jest budowa basenu i centrum spa.

hotel przyjazny rodzinie nad morzem

Bogata oferta kulturalna i rozrywkowa Władysławowa z całą pewnością przypadnie do gustu dzieciom i ich rodzicom. W okolicy nie brak atrakcyjnych ścieżek rowerowych i pieszych, jest tu też doskonale rozwinięta infrastruktura sportowa, korty tenisowe, baseny, oraz doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Można też zdecydować się na rejsy morskie, loty widokowe albo jazdę konną. Na pewno warto odwiedzić górującą nad miastem wieżę widokową w Domu Rybaka, muzeum motyli, Aleję Gwiazd Sportu czy pobliską latarnie morską w Rozewiu.

Polecamy: 20 najlepszych hoteli dla rodzin z dziećmi w Polsce

 

1 comment

Leave Comment