Ocean Park Władysławowo

Mieszczący się we Władysławowie, otwarty w 2012 r. Ocean Park jest niezwykłą gratką dla wszystkich dzieci. Znajdą tu dla siebie mnóstwo ciekawych rzeczy, a przy tym mogą dowiedzieć się czegoś nowego.

 

Główną ekspozycję w parku stanowią modele żyjących pod wodą ssaków i ryb, które odwzorowane zostały, trzeba przyznać, z dużą dbałością o szczegóły. Jedne z nich śmieszą, inne przerażają, ale wszystkie przyciągają uwagę. Są tu więc rekiny, delfiny, foki czy ośmiornice, ale największe wrażenie robi ogromny wieloryb w naturalnej wielkości. Nie tylko dzieci, ale i rodzice muszą przy nim zadzierać głowę do góry. Warto zwiedzać park z przewodnikiem, gdyż ciekawie opowiada o poszczególnych gatunkach zwierząt i dzieciom nie powinny się znudzić jego zabawne historyjki i ciekawostki. Co więcej, może to być całkiem pouczające, nawet dla dorosłych i może dzięki temu nabiorą więcej szacunku dla podwodnego życia.

Ale oczywiście cała ta nauka nie byłaby wiele warta, gdyby nie możliwość zabawy. Na szczęście w Ocean Park jest jej pod dostatkiem, głównie za sprawą wielkiego placu, na którym stoją różne huśtawki, zjeżdżalnie, trampoliny i mnóstwo innych tak uwielbianych przez dzieci przyrządów. Można też spróbować swoich sił na ściankach wspinaczkowych. Wszystko to sprawia, że dzieci na pewno chętnie spędzą tu wiele czasu. Na miejscu jest też bar i sklepik z pamiątkami, więc może to być naprawdę miła wyprawa dla rodzin spędzających akurat wczasy z dzieckiem nad morzem, albo też pomysł na pouczającą wycieczkę .

Zobacz galerię zdjęć i opinie Ocean Park Władysławowo

Dojazd i Godziny otwarcia Ocean Park Władysławowo:       
            
                                               poniedziałek – piątek              soboty, niedziele i święta

maj – czerwiec                            9.00 – 18.00                                10.00 – 20.00

lipiec – sierpień                          9.00 – 21.00                                10.00 – 21.00

październik – wrzesień             10.00 – 17.00                               10.00 – 17.00

listopad – marzec                      10.00 – 16.00                               10.00 – 17.00

Ceny biletów do Ocean Park Władysławowo:

dzieci do 3 lat – 0 zł
dzieci 3-18 lat – 15 zł
dorośli – 20 zł
bilet grupowy – 10 zł/os. (powyżej 20 os.)

dla grup i szkół przewidziany jest przewodnik, a dla dzieci do lat 4 animator prowadzący specjalny program zabaw, konieczna wcześniejsza rezerwacja

e-mail: rezerwacje@oceanpark.pl
tel. +48 606 422 994

ul. Żwirowa, 84-120 Władysławowo (dojazd od ul. Żwirowej)

Polecamy również inne
atrakcje dla dzieci we Władysławowie

Na rodzinne zakupy zapraszamy do Portu Rumia

rumia-sala-zabaw-dla-dzieci