Labirynt w Polu Kukurydzy Swarzewo/Władysławowo

władysławowo labirynt w polu kukurydzy swarzewo 2021

Tuż obok popularnego Władysławowa powstała nowa atrakcja turystyczna – ogromny labirynt w polu kukurydzy. Sprawdziliśmy osobiście czy warto tam zajrzeć. Wbrew pozorom, wyjście z niego nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać... a czy wam uda się ta sztuka?

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

Sprawdź również: Władysławowo z dzieckiem - najlepsze atrakcje

Jadąc na Półwysep Helski, w Swarzewie, 3 km przed Władysławowem natrafimy na rodzinny park rozrywki, którego główną atrakcją jest labirynt utworzony z roślin szybkorosnącej kukurydzy o wysokości 3 m. Rozciąga się na powierzchni 2,5 ha, a łączna długość jego korytarzy to 3,5 km. Do zasiania labiryntu użyto 260000 nasion. Dzięki temu wcale nie jest łatwo go pokonać i trzeba wykazać się nie lada sprytem. A w trakcie błądzenia krętymi ścieżkami można trafić na niespodzianki – spotkać sympatyczne zwierzątka, odkryć zakamuflowany samolot (a nawet kilka z nich), monster trucka, a gdy dobrze poszukamy, to także znajdziemy tam... UFO. Labirynt przechodzi się z otrzymaną przy wejściu mapą, ale miłośnicy adrenaliny mogą spróbować bez niej, choć nie jest to łatwe.

Ekipa Dzieckowpodrozy.pl spędziła w Labiryncie godzinkę i musimy przyznać, że bawiliśmy się świetnie!

labirynt w kukurydzy swarzewo opinie (3)

władysławowo labirynt w polu kukurydzy opinie ceny atrakcje (1)

władysławowo labirynt w polu kukurydzy opinie ceny atrakcje (2)

labirynt w kukurydzy swarzewo opinie (4)

władysławowo labirynt w polu kukurydzy opinie ceny atrakcje (3)

władysławowo labirynt w polu kukurydzy opinie ceny atrakcje (4)

władysławowo labirynt w polu kukurydzy opinie ceny atrakcje (5)

labirynt w kukurydzy swarzewo opinie (1)

Poza głównym labiryntem w Swarzewie działają też inne – np. labirynt drewniany zbudowany z bali. Są tu także inne atrakcje – dom luster w odwróconym „do góry kołami” autobusie, „zaczarowany rower”, na którym trudno przejechać choćby 5 m.

Przejazdy Monster Truckiem Jedną z dodatkowych atrakcji jaką przygotowali właściciele Labiryntu w Polu Kukurydzy jest możliwość przejażdżki (oczywiście jako pasażerowie!) Monster Truckiem. Olbrzymie koła, kurz i moc silnika od STARa robią wrażenie.  Nadwozie popularnego kiedyś "dużego Fiata" w połączeniu z takimi kołami wygląda wyjątkowo ciekawie. monster truck swarzewo przejazdy opinie

Zdjęcia z 2021:

władysławowo labirynt w polu kukurydzy swarzewo opinie atrakcje władysławowo labirynt w polu kukurydzy swarzewo opinie atrakcje władysławowo labirynt w polu kukurydzy swarzewo opinie atrakcje władysławowo labirynt w polu kukurydzy swarzewo 2021

Godziny otwarcia Labirynt w Polu Kukurydzy Swarzewo

Labirynt działa od lipca do końca września.

  • lipiec-sierpień – codziennie: 9:00 do 21:00
  • wrzesień – codziennie: 9:00 do 19:30

labirynt w kukurydzy swarzewo opinie (2)

Na miejscu obowiązuje  płatność gotówką oraz kartą. Osoby niepełnosprawne wchodzą bezpłatnie, a ich opiekunowie w cenie biletu ulgowego.

Mapa dojazdu Labirynt Kukurydzy

Dojazd do labiryntu jest niezwykle prosty. Wystarczy kierować się na Półwysep Helski, a po dojechaniu do Swarzewa, po prawej stronie zauważymy oznaczenia prowadzące nas na miejsce. Naprawdę trudno ominąć tą atrakcje!

Sprawdź również: Reda Aquapark - z rekinami

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

5 comments

Leave Comment