Kosmiczna Sala Zabaw dla dzieci AIRO Kids

Twoje dziecko jest ogromnym fanem kosmosu? Mieszkacie w Warszawie i poszukujecie ciekawego parku rozrywki? A może planujecie wyjazd do stolicy i zastanawiacie się nad atrakcjami na niepogodę? Z pomocą nadchodzi Airo Kids – kosmiczna sala zabaw dla dzieci!

Kosmiczna Sala Zabaw dla dzieci AIRO Kids atrakje opinie

Kosmiczna Sala Zabaw

W Warszawie znajdziemy sporo miejsc dla rodzin z dziećmi i nic w tym dziwnego – w końcu mówimy o drugim w kraju największym mieście. W efekcie tego atrakcji dla dzieci naprawdę nie brakuje, a osoby pragnące otworzyć jakąś salę zabaw – muszą wpaść na naprawdę niebanalny pomysł, aby zachęcić gości do wizyty.

Sprawdź koniecznie:
warszawa-z-dzieckiem-Smart-Kids-2023

 

Jeśli Wasze dzieci lubują się w tematyce kosmosu i macie ochotę kreatywnie spędzić czas – koniecznie zabierzcie je do Airo Kids – kosmicznej sali zabaw! Maluchy mogą tutaj wcielić się w rolę małych odkrywców i przeżyć prawdziwą, kosmiczną przygodę!

Kosmiczna Sala Zabaw dla dzieci AIRO Kids atrakje opinie

Airo – atrakcje dla dzieci

Na małych gości rządnych emocji nie z tej ziemi w Airo Kids czeka cała masa atrakcji! Pierwszą z nich jest 3-poziomowa konstrukcja, w której aż roi się od kraterów, gór i kosmicznych zakamarków. Jeśli maluchy lubią wyzwania – spodoba im się pełen ślepych zaułków labirynt.

W kosmicznej sali zabaw nie zabraknie też bardzo długich zjeżdżalni, strefy interaktywnej, fantastycznych trampolintorów z przeszkodami! Na  samym środku Airo Kids znajduje się fantastyczny  mini tor gokartowy, z nierównościami na drodze i kraterami! Kosmiczna przygoda gwarantowana!

W tej sali zabaw nie zapomniano też o najmłodszych odkrywcach – specjalnie dla nich przygotowano tam bezpieczną strefę Toddler Zone, która znajduje się bardzo blisko kawiarni – Air Cafe, z której rodzice mogą podglądać poczynania swoich pociech.

Kosmiczna Sala Zabaw dla dzieci AIRO Kids atrakje opinie

Sprawdź:

Warszawa – najlepsze atrakcje dla dzieci 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *