Jarmarki Bożonarodzeniowe Warszawa 2021

Już od  22 listopada w Warszawie rozpoczną się Jarmarki Bożonarodzeniowe. Grzane wino, świąteczne dekoracje i pyszne jedzenie to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowała dla nas stolica.

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Warszawie został odwołany przez panującą pandemię koronawirusa!

O orientacyjnym terminie jarmarku w 2021 poinformujemy was tak szybko, jak to możliwe!

Jarmark Barbakan Rzemiosłem Zdobiony

22 listopada rozpocznie się Jarmark Rzemiosłem Zdobiony. Ten Jarmark Świąteczny ma już swoją tradycję i udało mu się odczarować niechlubne oblicze tandetnych jarmarków, jakie pamiętamy jeszcze z lat 90′ – otrzymał za to nominację w plebiscycie „Grube Ryby 2018„, organizowanym przez Radio Kolor. Wydarzenie odbędzie się na Starym Mieście i potrwa aż do 6 stycznia 2019 roku.

Podczas Jarmarku będziemy mogli podziwiać wyroby rzemieślnicze wystawców polskich i zagranicznych. W ofercie znajdziemy między innymi ubrania, nakrycia głowy, dekoracje świąteczne czy ręcznie malowane bombki. Nie zabraknie także zabawek dla najmłodszych.

Na Jarmark, zakupy i rodzinną rozrywkę zaprasza:

warszawa z dzieckiem atrakcje na wakacje 4

Miłośnicy jedzenia również znajdą coś dla siebie podczas Jarmarku. Będziemy mogli uraczyć się grzanym winem i gorącą czekoladą, wędlinami litewskimi, turecką chałwą, kurtoszem węgierskim czy naleśnikami. Bez względu na kulinarne upodobania z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Będą one mogły wziąć udział w warsztatach ceramicznych, wysłać list do Świętego Mikołaja czy obejrzeć pokaz tradycyjnego kowalstwa.

Taki Jarmark Świąteczny jest świetną okazją ku temu, aby przyjemnie spędzić czas w rodzinnym gronie i odpocząć od codziennych problemów. W świątecznym klimacie możemy także zakupić podarunki dla najbliższych.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Warszawie atrakcje Jarmark 2018 Warszawa

Jarmark Świąteczny Arkadia (info z 2018)

Centrum Handlowe Arkadia jest jednym z największych tego typu obiektów w kraju. Już 6 grudnia – w Mikołajki – rozpocznie się Jarmark Świąteczny umiejscowiony przed budynkiem. Znajdziemy tam dwadzieścia pięknie wystrojonych domków handlowych, wśród których skrywać będą się prawdziwe skarby. Jak na większości jarmarków – tak również tutaj znajdziemy bogatą i różnorodną ofertę gastronomiczną. Bez względu na to czy wolimy słodyczy czy tradycyjną polską kuchnię – z pewnością będziemy zadowoleni. Wśród wystawców znajdziemy także rękodzielników i rzemieślników. Przepiękne świąteczne ozdoby i stroiki z pewnością nie umkną naszym oczom. Jarmark potrwa do 23 grudnia 2018 r.

Warto podkreślić, że na cały grudzień Arkadia przygotowała mnóstwo świątecznych atrakcji:

jarmark świąteczny warszawa 2018 Arkadia atrakcje

1-8 grudnia: INTERAKTYWNY KALENDARZ ADWENTOWY MILKI
Każdy będzie mógł ożywić ten wyjątkowy kalendarz w świątecznej strefie czekolady Milka! Na uczestników zabawy czekają oczywiście słodkie podarunki. Spotkacie tu też Świętego Mikołaja, a bałwanek będzie rozdawał świąteczne kartki, które można na miejscu wypisać, zaadresować i wrzucić do świątecznej skrzynki!

6 grudnia: DOMKI Z CZEKOLADY Milka
W mikołajki Milka zaproponuje wszystkim aktywności w dodatkowej strefie. Tego dnia ruszy produkcja bożonarodzeniowych domków z czekolady!

6-23 grudnia: JARMARK ŚWIĄTECZNY
Tu zaopatrzycie się w wyroby z różnych stron Polski. Do kupienia będą zarówno produkty spożywcze (m.in. ręcznie robione świąteczne słodycze, kołacze, sery, wędliny, wyroby ekologiczne, regionalne alkohole), jak i wytwory rękodzieła (m.in. bombki i ozdoby choinkowe, stroiki, biżuteria artystyczna, ceramika, mydła i kosmetyki). Więcej szczegółów na stronie wydarzenia Jarmark Świąteczny w Arkadii.

6 grudnia: JARMARK – SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM
W mikołajki organizatorzy Jarmarku zaproszą dzieci na animacje ze Świętym Mikołajem i elfami.

6 grudnia: KULA ŚNIEŻNA Coca-Cola
Również w mikołajki w Arkadii pojawi się wielka kula śnieżna, do której będzie można wejść! W środku każdy będzie mógł zrobić zdjęcie.

8 grudnia: CIĘŻARÓWKA Coca-Cola I SZLACHETNA MASZYNA NA NAPOJE
W sobotę w godz. 15:00-20:00 przed Arkadią zaparkuje kultowa ciężarówka, która od lat na całym świecie przypomina, że „coraz bliżej Święta”! W ciężarówce będzie można sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem (wydruk na miejscu), personalizowaną puszkę Coca-Coli Zero lub wybrać się na emocjonującą przejażdżkę saniami Mikołaja w pneumatycznym fotelu z goglami VR. Przed Arkadią stanie też maszyna na napoje w specjalnym, świątecznym wydaniu. Każdy, kto kupi puszkę z napojem, przyczyni się do rozświetlenia choinek, zobaczy też siebie w roli Świętego Mikołaja na wielkim ekranie i pomoże zwiększyć kwotę , która zostanie przekazana na rzecz Szlachetna PACZKA.

8-23 grudnia: ZAKUPY ZE STYLISTĄ + DORADZTWO PREZENTOWE
Specjalna usługa Arkadii – Zakupy ze stylistą – w grudniu zostanie wzbogacona o doradztwo prezentowe. Posiadacze Karty Stałego Klienta będą mogli skorzystać z porad stylizacyjnych lub otrzymać pomoc w zakresie wyboru gwiazdkowych prezentów dla najbliższych.

2 i 8 grudnia godz. 12:00-19:00: WARSZTATY Z INSTYTUTEM INNOWACJI
W grudniu zapraszamy na nasze cykliczne warsztaty dla dzieci prowadzone przez Instytut Innowacji. W niedzielę 2 grudnia zaprosimy maluchy na słodkie zajęcia pod tytułem „Nadziane gofry”, a w sobotę 8 grudnia warsztaty będą miały tematykę mikołajkową.

7-8 grudnia: – OPASKI-NIEZGUBKI DLA DZIECI
W piątek i sobotę funkcjonariusze policji przeprowadzą w Arkadii akcję edukacyjną mającą na celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci. Rodzice będą mogli otrzymać specjalne opaski, dzięki którym zmaleje ryzyko zagubienia się dzieci.

9 i 16 grudnia: ARKADIA NA WIDELCU
Podczas cieszących się dużą popularnością zajęć z cyklu Arkadia na Widelcu tematem przewodnim będą oczywiście świąteczne potrawy. Zapisy na warsztaty będą dostępne na

mikołajki arkadia Warszawa Jarmar Bożonarodzeniowy 2018

Szukasz Jarmarku w innej lokalizacji? Sprawdź koniecznie inne

Jarmarki Bożonarodzeniowe w Polsce