Jarmarki Bożonarodzeniowe Warszawa 2018

Już pod koniec listopada w Warszawie rozpoczną się Jarmarki Bożonarodzeniowe. Grzane wino, świąteczne dekoracje i pyszne jedzenie to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowała dla nas stolica.

Jarmark Bożonarodzeniowy Warszawa 2018 gdzie kiedyjarmark bożonarodzeniowy warszawa 2018 otwarcie barbakan

Jarmark Barbakan Rzemiosłem Zdobiony

23 listopada rozpoczął się Jarmark Rzemiosłem Zdobiony. Ten Jarmark Świąteczny ma już swoją tradycję i udało mu się odczarować niechlubne oblicze tandetnych jarmarków, jakie pamiętamy jeszcze z lat 90′ – otrzymał za to nominację w plebiscycie „Grube Ryby 2018„, organizowanym przez Radio Kolor. Wydarzenie odbędzie się na Starym Mieście i potrwa aż do 6 stycznia 2019 roku.

Podczas Jarmarku będziemy mogli podziwiać wyroby rzemieślnicze wystawców polskich i zagranicznych. W ofercie znajdziemy między innymi ubrania, nakrycia głowy, dekoracje świąteczne czy ręcznie malowane bombki. Nie zabraknie także zabawek dla najmłodszych.

Na Jarmark, zakupy i rodzinną rozrywkę zaprasza:
Warszawa centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci

AdvertisementMiłośnicy jedzenia również znajdą coś dla siebie podczas Jarmarku. Będziemy mogli uraczyć się grzanym winem i gorącą czekoladą, wędlinami litewskimi, turecką chałwą, kurtoszem węgierskim czy naleśnikami. Bez względu na kulinarne upodobania z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Będą one mogły wziąć udział w warsztatach ceramicznych, wysłać list do Świętego Mikołaja czy obejrzeć pokaz tradycyjnego kowalstwa.

Taki Jarmark Świąteczny jest świetną okazją ku temu, aby przyjemnie spędzić czas w rodzinnym gronie i odpocząć od codziennych problemów. W świątecznym klimacie możemy także zakupić podarunki dla najbliższych.

warszawa jarmark bożonarodzeniowy 2018 świąteczny barbakan

Jarmark Bożonarodzeniowy w Warszawie atrakcje Jarmark 2018 Warszawa

Jarmark Świąteczny Arkadia

Centrum Handlowe Arkadia jest jednym z największych tego typu obiektów w kraju. Już 6 grudnia – w Mikołajki – rozpocznie się Jarmark Świąteczny umiejscowiony przed budynkiem. Znajdziemy tam dwadzieścia pięknie wystrojonych domków handlowych, wśród których skrywać będą się prawdziwe skarby. Jak na większości jarmarków – tak również tutaj znajdziemy bogatą i różnorodną ofertę gastronomiczną. Bez względu na to czy wolimy słodyczy czy tradycyjną polską kuchnię – z pewnością będziemy zadowoleni. Wśród wystawców znajdziemy także rękodzielników i rzemieślników. Przepiękne świąteczne ozdoby i stroiki z pewnością nie umkną naszym oczom. Jarmark potrwa do 23 grudnia 2018 r.

Warto podkreślić, że na cały grudzień Arkadia przygotowała mnóstwo świątecznych atrakcji:

jarmark świąteczny warszawa 2018 Arkadia atrakcje

1-8 grudnia: INTERAKTYWNY KALENDARZ ADWENTOWY MILKI
Każdy będzie mógł ożywić ten wyjątkowy kalendarz w świątecznej strefie czekolady Milka! Na uczestników zabawy czekają oczywiście słodkie podarunki. Spotkacie tu też Świętego Mikołaja, a bałwanek będzie rozdawał świąteczne kartki, które można na miejscu wypisać, zaadresować i wrzucić do świątecznej skrzynki!

6 grudnia: DOMKI Z CZEKOLADY Milka
W mikołajki Milka zaproponuje wszystkim aktywności w dodatkowej strefie. Tego dnia ruszy produkcja bożonarodzeniowych domków z czekolady!

6-23 grudnia: JARMARK ŚWIĄTECZNY
Tu zaopatrzycie się w wyroby z różnych stron Polski. Do kupienia będą zarówno produkty spożywcze (m.in. ręcznie robione świąteczne słodycze, kołacze, sery, wędliny, wyroby ekologiczne, regionalne alkohole), jak i wytwory rękodzieła (m.in. bombki i ozdoby choinkowe, stroiki, biżuteria artystyczna, ceramika, mydła i kosmetyki). Więcej szczegółów na stronie wydarzenia Jarmark Świąteczny w Arkadii.

6 grudnia: JARMARK – SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM
W mikołajki organizatorzy Jarmarku zaproszą dzieci na animacje ze Świętym Mikołajem i elfami.

6 grudnia: KULA ŚNIEŻNA Coca-Cola
Również w mikołajki w Arkadii pojawi się wielka kula śnieżna, do której będzie można wejść! W środku każdy będzie mógł zrobić zdjęcie.

8 grudnia: CIĘŻARÓWKA Coca-Cola I SZLACHETNA MASZYNA NA NAPOJE
W sobotę w godz. 15:00-20:00 przed Arkadią zaparkuje kultowa ciężarówka, która od lat na całym świecie przypomina, że „coraz bliżej Święta”! W ciężarówce będzie można sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem (wydruk na miejscu), personalizowaną puszkę Coca-Coli Zero lub wybrać się na emocjonującą przejażdżkę saniami Mikołaja w pneumatycznym fotelu z goglami VR. Przed Arkadią stanie też maszyna na napoje w specjalnym, świątecznym wydaniu. Każdy, kto kupi puszkę z napojem, przyczyni się do rozświetlenia choinek, zobaczy też siebie w roli Świętego Mikołaja na wielkim ekranie i pomoże zwiększyć kwotę , która zostanie przekazana na rzecz Szlachetna PACZKA.

8-23 grudnia: ZAKUPY ZE STYLISTĄ + DORADZTWO PREZENTOWE
Specjalna usługa Arkadii – Zakupy ze stylistą – w grudniu zostanie wzbogacona o doradztwo prezentowe. Posiadacze Karty Stałego Klienta będą mogli skorzystać z porad stylizacyjnych lub otrzymać pomoc w zakresie wyboru gwiazdkowych prezentów dla najbliższych.

2 i 8 grudnia godz. 12:00-19:00: WARSZTATY Z INSTYTUTEM INNOWACJI
W grudniu zapraszamy na nasze cykliczne warsztaty dla dzieci prowadzone przez Instytut Innowacji. W niedzielę 2 grudnia zaprosimy maluchy na słodkie zajęcia pod tytułem „Nadziane gofry”, a w sobotę 8 grudnia warsztaty będą miały tematykę mikołajkową.

7-8 grudnia: – OPASKI-NIEZGUBKI DLA DZIECI
W piątek i sobotę funkcjonariusze policji przeprowadzą w Arkadii akcję edukacyjną mającą na celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci. Rodzice będą mogli otrzymać specjalne opaski, dzięki którym zmaleje ryzyko zagubienia się dzieci.

9 i 16 grudnia: ARKADIA NA WIDELCU
Podczas cieszących się dużą popularnością zajęć z cyklu Arkadia na Widelcu tematem przewodnim będą oczywiście świąteczne potrawy. Zapisy na warsztaty będą dostępne na

mikołajki arkadia Warszawa Jarmar Bożonarodzeniowy 2018

Szukasz Jarmarku w innej lokalizacji? Sprawdź koniecznie inne

Jarmarki Bożonarodzeniowe w Polsce

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *