Bez kategorii

Dzieci lubią wodę

Dla niektórych dzieci sam wyjazd nad morze czy nad jezioro może być spełnieniem marzeń. Dzieci po prostu kochają wodę i niemalże wszystko, co się z nią wiąże.

Loopy’s World Gdańsk

Loopy’s World to największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki. Na 3000m2 na pewno wszystkie dzieci w wieku 1 – 13 lat są w stanie znaleźć coś dla siebie.

Centrum Hewelianum

W Gdańsku koniecznie trzeba odwiedzić niezwykłe centrum nauki – Centrum Hewelianum, mieszczące się z zabytkowych budynkach dawnego militarnego fortu.

Władysławowo przyjazne dzieciom

Szybki rozwój Władysławowa i wręcz błyskawiczne tworzenie się nowej infrastruktury w tej okolicy dało możliwość stworzenia doskonałych warunków do wypoczynku dla naszych milusińskich. Dziecko już na pewno nie będzie dla nas balastem w trakcie wczasów.

Hotel Przyjazny Rodzinie – Jastrzębia Góra

 Gdzie pojedziemy w tym roku na urlop? Ilu rodziców codziennie zadaje sobie to samo pytanie, które często pozostaje bez odpowiedzi? Podejrzewamy, że mnóstwo i finalnie…

Wczasy dla matki z dzieckiem

Niektóre ośrodki wczasowe i hotele przygotowują specjalne oferty dla matki z dzieckiem, tak aby mogły one zająć się także sobą, a dziecko nic na tym nie straciło.

Gdzie z dzieckiem na wakacje

Kiedy zaczyna się zbliżać czas wakacji, wszyscy rodzice zastanawiają się, jakie miejsce wybrać, aby ich dzieci były zadowolone.

Forum turystów

Chyba każdy przeżył podczas wakacji rozczarowanie, gdy dotarł na miejsce i zobaczył, że warunki są diametralnie różne od tego, co obiecywały mu kolorowe foldery. Nierzadko też zdarza się, że musimy dodatkowo wydać jeszcze pieniądze, bo oferta czegoś nie obejmowała. Ale obecnie nie jesteśmy już skazani na taki czarny scenariusz.

Aktywny wypoczynek z dzieckiem

Aktywny wypoczynek z dzieckiem to dziś żaden problem -wszystko zależy od nas! Mamy do dyspozycji baseny, ścieżki rowerowe, paintball czy parki linowe i całe mnóstwo atrakcji dla dzieci. To od nas, od naszej ochoty i wyobraźni (czasami również porftela) zależy co będziemy robić, żeby nasze dzieci nie były „małymi wapniakami”.
1