Hotel Przyjazny Rodzinie – Jastrzębia Góra

 Gdzie pojedziemy w tym roku na urlop? Ilu rodziców codziennie zadaje sobie to samo pytanie, które często pozostaje bez odpowiedzi? Podejrzewamy, że mnóstwo i finalnie wychodzi na to, że urlop spędzamy w miejscu naszego zamieszkania, ewentualnie wyjeżdżając na krótkie 1, 2dniowe pobyty.  A gdyby istniało miejsce, do którego można przyjechać z dziećmi, czuć się w nim bezpiecznie, zapewniając swoim pociechom morze atrakcji? I najważniejsze, to miejsce byłoby czynne cały rok i położone jest nad samym morzem? Niemożliwe? A jednak.

Takim wyjątkowym miejscem jest Primavera Conference & SPA w Jastrzębiej Górze, tegoroczny laureat plebiscytu Hotel Przyjazny Rodzinie w kategorii Ulubiony Hotel dla Rodziny w głosowaniu internautów i gości hotelowych, zdobywca 5 gwiazdek w plebiscycie na Hotel Przyjazny Rodzinie oraz laureat dyplomu uznania od kapituły plebiscytu, „za to,  dziecko w tym hotelu jest najważniejszym gościem – prawdziwym VIPEM; za najbardziej niezwykły program animacji, który sprawia, że dzieci mają wspaniale zorganizowany czas i nie chcą wychodzić z hotelu!” Marta Kuligowska, źródło rodzinawhotelu.pl

Dlaczego to idealne miejsce do spędzenia czasu z rodziną? Bo przede wszystkim dba o wszystkich swoich klientów, tych najmniejszych, trochę większych oraz największych. Nie boi się wyzwań stawianych przez wymagających rodziców oraz ich bardzo wymagające pociechy. Zapewnia morze atrakcji, świetnych animatorów, przez jedyne w swoim rodzaju SPA, po niesamowity Park Wodny z wieloma atrakcjami dla całej rodziny. Co najważniejsze wszystko to jest w jednym miejscu!
To czym Primavera zaskakuje, to także wyśmienite menu bufetowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym obiekcie dzieci uczą się nowych rzeczy, nabywają nowe umiejętności w nowych, nieznanych im wcześniej dziedzinach. Rodzice wypoczywają jak nigdzie indziej oraz regenerują siły w trakcie długich spacerów brzegiem morza.
Czy udało nam się odpowiedzieć na typowe pytania każdego rodzica przed wyjazdem na urlop? Chętnie odpowiemy na każde Wasze pytanie, wątpliwość. I oczywiście zapraszamy do spędzenia kilku dni w tym niesamowitym miejscu – naprawdę warto!