Jarosławiec Aquapark Panorama Morska-pełen atrakcji dla dzieci

Aquapark w Jarosławcu jest obiektem, który szczególnie dba o potrzeby dzieci i posiada mnóstwo atrakcji przeznaczonych specjalnie dla nich. 

Zaledwie 350 m od brzegu morza powstał kompleks Panorama Morska. W jego skład wchodzi czterogwiazdkowy hotel z przyległą infrastrukturą, restauracje i aquapark. Łączna powierzchnia lustra wody w wewnętrznych i zewnętrznych basenach wynosi tutaj 1700 m2. Co ważne, w aquaparku stworzono kącik dla dzieci i przywiązuje się dużą wagę do tego, aby najmłodsi klienci byli zadowoleni.

aquapark-jaroslawiec-opinie-atrakcje dla dzieci brodzik

​Atrakcje Parku Wodnego w Jarosławcu

Kilka różnego rodzaju basenów rekreacyjnych pozwala na beztroską zabawę, która nigdy się nie nudzi. Jest tu basen z rwącą rzeką, basen ze zjeżdżalniami, 2 zewnętrzne baseny wielofunkcyjne i basen z falą morską. W basenach na powietrzu umiejscowione są punkty masażu wodnego, grzybki, gejzery powietrzne i leżanki rurowe. 2 niecki basenowe łączy zjeżdżalnia. Od niedawna dostępne są nowe atrakcje: zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia 3 torowa i rurowa.

jarosławiec aquapark opinie panorama morska baseny zewnętrzne (7)1 jarosławiec aquapark opinie panorama morska baseny zewnętrzne (7)1  

Dzieciom jednak najbardziej przypadnie do gustu podgrzewany basen dla dzieci "Wodna Bajka" (temperatura wody ok. 30 stopni) o głębokości 25 cm, w którym będą mogły zobaczyć kolorowe zwierzątka i postaci z bajek. Są tu też dwie bezpieczne zjeżdżalnie. Oprócz tego w aquaparku działa grota z wodospadami, inhalacją thalasso i łaźnia parową. Można skorzystać także z bogatej oferty Strefy Wellness, w której znajdują się różne sauny i wanny jacuzzi, prowadzi się zabiegi kosmetyczne i kąpiele zdrowotne. Warto też zaznaczyć, że w restauracjach przy aquaparku serwowane są specjalne dania dla dzieci.jarosławiec aquapark opinie panorama morska zjeżdżalnie kryte baseny

jarosławiec aquapark opinie panorama morska cennik

Park wodny Panorama Morska

jarosławiec aquapark Godziny otwarcia ceny biletów atrakcje

Sprawdź koniecznie nowość: Aquapark nad morzem z rekinami !

Ceny biletów Aquapark Panorama Morska

cennik aquapark jarosławiec 2019

Godziny otwarcia: park wodny jarosławiec panorama morska godziny otwarcia wakacje

Basen wewnętrzny z rwącą rzeką oraz 2 zjeżdżalniami czynny jest cały rok! Basen zewnętrzny z falą morską oraz 6 zewnętrznych zjeżdżalni wodnych czynne są od 16 czerwca do 9 września. Wielofunkcyjne baseny zewnętrzne czynne są od 29 maja do 16 września.

Aquapark Panorama Morska Jarosławiec Opinie

1 comment

Leave Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *