Jarosławiec Aquapark Panorama Morska-pełen atrakcji dla dzieci

Aquapark Jarosławiec

Aquapark w Jarosławcu jest obiektem, który szczególnie dba o potrzeby dzieci i posiada mnóstwo atrakcji przeznaczonych specjalnie dla nich. 

Zaledwie 350 m od brzegu morza powstał kompleks Panorama Morska. W jego skład wchodzi czterogwiazdkowy hotel z przyległą infrastrukturą, restauracje i aquapark. Łączna powierzchnia lustra wody w wewnętrznych i zewnętrznych basenach wynosi tutaj 1700 m2. Co ważne, w aquaparku stworzono kącik dla dzieci i przywiązuje się dużą wagę do tego, aby najmłodsi klienci byli zadowoleni.

Park Wodny Jarosławiec

​Atrakcje Parku Wodnego w Jarosławcu

Kilka różnego rodzaju basenów rekreacyjnych pozwala na beztroską zabawę, która nigdy się nie nudzi. Jest tu basen z rwącą rzeką, basen ze zjeżdżalniami, 2 zewnętrzne baseny wielofunkcyjne i basen z falą morską. W basenach na powietrzu umiejscowione są punkty masażu wodnego, grzybki, gejzery powietrzne i leżanki rurowe. 2 niecki basenowe łączy zjeżdżalnia. Dzieciom jednak najbardziej przypadnie do gustu podgrzewany kryty brodzik o głębokości 25 cm, w którym będą mogły zobaczyć kolorowe zwierzątka i postaci z bajek. Są tu też dwie bezpieczne zjeżdżalnie. Oprócz tego w aquaparku działa grota z wodospadami, inhalacją thalasso i łaźnia parową. Można skorzystać także z bogatej oferty Strefy Wellness, w której znajdują się różne sauny i wanny jacuzzi, prowadzi się zabiegi kosmetyczne i kąpiele zdrowotne. Warto też zaznaczyć, że w restauracjach przy aquaparku serwowane są specjalne dania dla dzieci.

Park wodny Panorama Morska

Sprawdź koniecznie nowość:
Aquapark nad morzem z rekinami i 500 m zjeżdżalni!

Ceny biletów Aquapark Panorama Morska

W sezonie (20.06-31.08)

1,5 godz. – 35 zł
2,5 godz. – 45 zł

Wejście bez ograniczeń czasowych:

od godz. 09:00 – 55zł
od godz. 16:15 – 45zł
od godz. 17:30 – 35zł

Poza sezonem

1,5 godz. – 25 zł
2,5 godz. – 30 zł

Wejście bez ograniczeń czasowych – 39 zł