Tatry – Ścieżka w koronach drzew Bachledka

Dolina Bachledowa opinie wczasy

Nie przestajemy się bawić, bo się starzejemy. Starzejemy się, bo przestajemy się bawić“ - G.B.Shaw.Królestwo Lasu Bachledka to nowy wymiar rozrywki dla wszystkich, którzy mają dość energii. Duży ubijak, wielopoziomowy zestaw linowy, pokuston czy duża trampolina to tylko kilka z ponad dwudziestu różnych atrakcji, z których można skorzystać na powierzchni prawie 5000 m2.

Królestwo Lasu – Zabawa dla całej rodziny

Cały plac zabaw wyrósł na górskiej łące i w środku lasu. Jego częścią jest także edukacja rozrywkowa czy interaktywne poznawanie przyrody. Podczas gdy dzieci szaleją na atrakcjach, rodzice mogą odpocząć na ławeczkach i podziwiać piękno czy widoki na otaczającą przyrodę.

Ścieżka w koronach drzew Bachledka atrakcje dla rodzin z dziećmi opinie 4

W obiekcie znajduje się i mały sklep z upominkami, w którym oferowane są pamiątki, zabawki oraz szereg produktów ekologicznych. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na miejsce można dojechać kolejką linową lub wejść pieszo od parkingu.

Ścieżka-w-koronach-drzew-Bachledka-atrakcje-dla-rodzin-z-dziećmi-opinie-2

Z miłości do natury

Już same usytuowanie multifunkcyjnego placu zabaw Królestwo Lasu na łonie natury Magury Spiskiej jest wyjątkowe. Z obu stron go otaczają Parki Narodowe Pienin i Tatr, dlatego chronić naturę jest naszym obowiązkiem.

Ścieżka w koronach drzew Bachledka atrakcje dla rodzin z dziećmi opinie 3

Plac zabaw i wszystkie jego części inspirowane są lasem i życiem leśnych mieszkańców. Zobacz, jak mrówka porusza się w małych korytarzach mrowiska lub pająk w swojej sieci. Większość terenu jest wykonana z materiałów naturalnych, elementy konstrukcyjne z drewna akacjowego bez powłok nawierzchniowych.

Ścieżka w koronach drzew Bachledka atrakcje dla rodzin z dziećmi opinie 5

Wytęż uszy i posłuchaj oryginalnego dendrofonu, poczuj dotykiem różnice między drzewami i poznaj ptaki leśne. Nasz plac zabaw to nie tylko rozrywka, lecz i edukacja przyrodnicza, w której nauczą się czegoś nowego nie tylko dzieci, jednak i mama, tata, babcia czy dziadek☺. Przyjrzyj się życiu niedźwiedzia, wilka, rysia czy majestatycznego orła i odkryj tajemnice ich życia.

Ścieżka-w-koronach-drzew-Bachledka-atrakcje-dla-rodzin-z-dziećmi-opinie-1

Godziny otwarcia Ścieżka w koronach drzew

  • Maj – Czerwiec: 9:00 – 17:00
  • Lipiec – Sierpień: 9:00 – 18:00

Ceny biletów Ścieżka w koronach drzew

  • Osoba dorosła – 11 euro
  • Dziecko od 3 do 14 lat, senior powyżej 65 lat oraz osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności – 9 euro
  • Bilet rodzinny (2 x osoba dorosła, 1-2 dzieci) – 28 euro
  • Dodatkowe dziecko pow. 14 lat do biletu rodzinnego – 7 euro

Sprawdź również: 10 miejsc na narty z dzieckiem w Polsce

1 comment

Leave Comment