Tatry – Ścieżka w koronach drzew Bachledka

Dolina Bachledowa opinie wczasy

Około 40 km od Zakopanego, po słowackiej stronie granicy, powstał jedyny w swoim rodzaju kompleks zapewniający niezwykłą rozrywkę i bezpośredni dostęp do pięknej tatrzańskiej przyrody.

Ścieżka w koronach drzew jest obiektem wyjątkowym. Została otwarta 29 września 2017 roku i stanowi połączenie wieży i tarasu widokowego oraz ścieżki edukacyjnej. Łączna długość trasy prowadzącej pomiędzy szczytami drzew to ponad 1200 m. Po drodze można korzystać z dodatkowych atrakcji i poznawać naturę korzystając ze specjalnych tablic informacyjnych. Doskonała lokalizacja w malowniczej Dolinie Bachledowej, na terenie ośrodka Bachledka Ski & Sun, zapewnia piękne widoki i świetną infrastrukturę turystyczną wokół (działa tu m.in. czterogwiazdkowy hotel spa).

Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na miejsce można dojechać kolejką linową lub wejść pieszo od parkingu.

Ścieżka w koronach drzew Słowacja Tatry opinie

Nowość: Ścieżka w koronach drzew

zjeżdżalnia tatry widokowa wieżaMaksymalna wysokość platform widokowych to 24 m, przechodząc po nich można dotrzeć do okrągłej wieży wysokości 32 m. Z góry łatwo dostrzec panoramę Pienin z Trzema Koronami i Tatr Bielskich, a także Zamek w Nidzicy. Na ścieżce czekają 3 zakątki adrenalinowe z przezroczystymi przejściami, przystanki edukacyjne, plac zabaw, rozciągnięta nad przepaścią sieć dla odważnych, a także sucha zjeżdżalnia o długości 61 m owinięta wokół wieży widokowej.

Ścieżka widokowa wieża Tatry w koronach drzew gdzie

Ale to nie koniec atrakcji. W ośrodku Bachleda Ski & Sun nie brakuje rozrywek na każdą porę roku. Latem można tu korzystać z boisk sportowych, toru rowerowego i bobslejowego, pola do golfa, trampolin, placów zabaw czy odwiedzić mini zoo. Natomiast zimą działają tu stoki i wyciągi narciarskie, także przeznaczone specjalnie dla dzieci, w tym Dziecięcy świat Misia Kubusia, a także tor do snowtubbingu.

Tatry Pieniny taras widokowy opinie

Godziny otwarcia Ścieżka w koronach drzew

wrzesień – 9.00-18.00
październik-listopad – 9.30-16.00 (od 6 do 19 listopada przerwa techniczna)
grudzień, styczeń, luty – 9.00-16.00

Ostatnie wejście na godzinę przed zamknięciem.

ścieżka w koronach drzew bachledka opinie

Ceny biletów Ścieżka w koronach drzew

Dzieci do 3 lat – wstęp wolny
Dzieci (3-14 l.), seniorzy (65 +) – 6,5 euro
Dorośli – 8 euro
Rodzinny – (2+2) – 21 euro
Dodatkowe dziecko pow. 14 lat do biletu rodzinnego – 5,5 euro
Zjeżdżalnia rurowa (od 120 cm) – 1,9 euro

Sprawdź również: 10 miejsc na narty z dzieckiem w Polsce

1 comment

Leave Comment