Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek Warszawa

rodzinne atrakcje Warszawa

Województwo mazowieckie, a szczególnie Warszawa skrywają w sobie ogromną ilość ciekawych atrakcji. Zapraszamy do najbardziej tajemniczego i urzekającego Muzeum w Polsce. Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek w Warszawie to miejsce warte odwiedzenia, a my pokażemy wam dlaczego! Sprawdźcie nasz artykuł o tej atrakcji dla rodzin z dziećmi!

Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek (dawniej: Muzeum Domków dla Lalek) otworzyło Oddział Wystaw Czasowych (adres znajdziecie na końcu artykułu. Oddział Główny jest obecnie w trakcie reorganizacji

Zapraszamy również na zakupy i rozrywkę:

Zbiory zgromadzone w tym niezwykłym muzeum zbiory obejmują ponad 100 historycznych domów, sklepików i pokoi dla lalek. W skład tych imponujących zbiorów wchodzi też unikatowa kolekcja zabawek sakralnych. Wszystkie te eksponaty to dziesiątki uroczych wnętrz, tysiące maleńkich drobiazgów w każdym z nich. Co najlepsze, każdy z nich ma za sobą niezliczoną ilość godzin wspaniałej zabawy, która dawno przeminęła, ale której czar urzeka nas do dziś. Warto więc niech przypomnieć sobie o tym, jak kiedyś prezentowały się zabawki!

rodzinne atrakcje mazowieckieatrakcje dla dzieci Warszawa

Wizyta w Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie to zachwyt, zaduma i wspaniała inspiracja do własnej twórczości. To także nostalgiczna wyprawa w przeszłość dla dzieci w wieku od 5 do 105 lat. Dziecko wewnątrz nas może zawsze o sobie dać znać! Gwarantujemy wam, że doskonale będą się tu bawić zarówno dorośli, dzieci... ale i seniorzy, którzy przypomną sobie o czasach zabawy w dzieciństwie! Koniecznie więc zajrzyjcie do tego niezwykłego muzeum, łączącego w sobie pokazywanie zabawy na przestrzeni lat!

atrakcje dla dzieci mazowieckie

Warto też wspomnieć o tym, że na miejscu są też organizowane są też liczne wystawy czasowe, które warto zobaczyć będąc tu na miejscu! Być może dowiecie się czegoś więcej o starych zabawkach? Właśnie dlatego, warto zastanowić się nad wizytą w tym miejscu!

Muzeum Domków dla Lalek Warszawa opinie

Cennik Muzeum Domków dla Lalek Warszawa

  • bilet normalny - 20 zł
  • bilet ulgowy - 15 zł
  • bilet seniora - 16 zł
  • bilet grupowy - 13 zł
  • bilet rodzinny - 60 zł

Godziny otwarcia Muzeum Domków dla Lalek Warszawa

Muzeum Domków dla Lalek jest czynne w następujących dniach i godzinach:
  • codziennie - 9:00-19:00

MUZEUM DOMKÓW DLA LALEK OD 1 LISTOPADA 2020 JEST TYMCZASOWO ZAMKNIĘTE W PKiN!

O ewentualnych zmianach poinformujemy was tak szybko, jak to możliwe!

rodzinne atrakcje Warszawa wystawa lalek

Sprawdź również nasz artykuł: Warszawa - najlepsze atrakcje dla dzieci 

Lokalizacja Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek Warszawa

Aktualna nazwa i siedziba placówki to: Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek (dawniej: Muzeum Domków dla Lalek) Oddział Wystaw Czasowych Rynek Starego Miasta ul. Krzywe Koło 2/4 (dawniej: Plac Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie). Oddział Główny w trakcie organizacji.

Sprawdź także nasz artykuł o Pałacu Kultury i Nauki:

Pałac Kultury i Nauki Warszawa- taras widokowy i inne atrakcje

1 comment

Leave Comment