Nowości DVD: LEGO SCOOBY-DOO i LEGO NINJAGO

Lego Scooby-Doo_Nawiedzone Hollywood_DVD_3D

Dzieciaki je uwielbiają - filmowe serie LEGO podbijają serca całych rodzin. 10 czerwca to data dwóch ważnych premier DVD.  Po raz pierwszy w historii możecie zobaczyć przygody Scooby-Doo w świecie LEGO®.  Tego samego dnia premierę miały również "Podniebne potyczki" bohaterów bestsellerowej serii LEGO® NINJAGO™.

LEGO SCOOBY-DOO: NAWIEDZONE HOLLYWOOD 

Takiego połączenia jeszcze nie było! Scooby-Doo – jeden z najbardziej lubianych przez najmłodszych widzów bohater animacji studia Warner Bros. debiutuje w świecie LEGO! Odwiedź wraz z najsłynniejszym psim detektywem świata i jego dzielną Brygadą legendarne studio filmowe Bricktona w słonecznym Los Angeles i rozwiąż zagadkę upiornego castingu. Film „LEGO Scooby-Doo: Nawiedzone Hollywood” – najgorętsza premiera letniego sezonu - zadebiutowała na DVD w ofercie Galapagos Films już 10 czerwca! Dołączcie do Klubu Fanów SCOOBY-DOO >>tutaj<<

KONKURS - wygraj płytę DVD LEGO Scooby-Doo: Nawiedzone Hollywood
- info na końcu-

 

LEGO NINJAGO: PODNIEBNI PIRACI 

LEGO NINJAGO: Podniebni Piraci to fascynująca kontynuacja uwielbianego przez młodych widzów serialu, która otwiera zupełnie nowy rozdział w życiu dzielnych wojowników ninja! Wysoko w chmurach rodzi się zła siła… Niesamowity latający statek zagraża światu NINJAGO. Lloyd, Zane, Kai, Jay, Cole i Nya będą musieli wykorzystać sztukę wirowania w powietrzu – airjitzu – by stanąć do walki ze złowrogim dżinem Nadakhanem i jego Podniebnymi Piratami. Najnowsze odcinki serii zadebiutowały na DVD już 10 czerwca! Film możecie zamówić >>tutaj<<.

LEGO NINJAGO PODNIEBNI PIRACI CZESC 1(13) DVD 3D

Zwycięstwo nad Morro i jego przerażającymi duchami sprawia, że wojownicy ninja zyskują ogromną popularność. Cieszą się zasłużonym odpoczynkiem oraz uwielbieniem fanów, zapominając, że zło nigdy nie śpi. Tymczasem nowe ciemne moce zaczynają zagrażać ich światu. Nikczemny dżin Nadakhan, niegdyś straszliwy pirat o nadprzyrodzonej mocy, wydostaje się na wolność i znów zaczyna kompletować załogę. Kiedy odkrywa, że jego królestwo – Djinjago – rozpadło się przypadkiem wskutek walk wojowników ninja z Morro, postanawia się na nich zemścić. Planuje odbudować swoją krainę kosztem świata NINJAGO. Ponownie obejmuje dowodzenie nad pirackim statkiem zwanym Twierdzą Nieszczęścia i czyni z niego okręt latający. Spełniający życzenia dżinn zamierza sprawić, że pragnienia wojowników obrócą się przeciwko nim. Planuje ich uwięzić i wykorzystać ich moce, by zyskać jeszcze większą potęgę. Konfrontacja z Nadakhanem zmusi dzielnych wojowników do przemyślenia swoich priorytetów i zrozumienia, że nieopanowane pragnienia potrafią osłabić ducha i narazić na niebezpieczeństwo. Bohaterowie odkryją również, że trzeba z uporem dążyć do realizacji swoich marzeń, a nie liczyć na to, że spełnią się same, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. 

KONKURS- WYNIKI

Dziękujemy za udział w zabawie - nagrody lecą do:
Agnieszka Piosik
Aleksandra Szczepańska
Marek Chojnowski
Agata Salwowska