Shrek’s Adventure – Świat Shreka Londyn

najlepsze rodzinne parki rozrywki

Wspólnie z wielkim zielonym ogrem i niesfornym osłem można przeżyć przygodę życia w samym centrum Londynu.

Nowy projekt Merlin Entertainments i wytwórni filmowej DreamWorks powstał tuż obok największych atrakcji Londynu – koła widokowego London Eye, muzeum Madame Tussaud czy akwarium SEA LIFE – i niedługo ma szansę stać się równie rozpoznawalny. Shrek’s Adventure to nie jest tylko kolejny park rozrywki z personelem przebranym za postaci z bajki. To dużo więcej. Tutaj ma się wrażenie, że faktycznie uczestniczy się w baśni, wspólnie ze Shrekiem i jego kompanami ratując królestwo Zasiedmiogórogrodu.

atrakcje dla dzieci Londyn

Atrakcje Shrek’s Adventure Londyn

Starannie zaprojektowany świat Shreka przeniesie Was w baśniowy klimat za pomocą nowoczesnych animacji i pokazów multimedialnych, doskonale dopracowanej scenografii i gry aktorskiej. Przygoda zaczyna się, gdy wsiądziecie do londyńskiego czerwonego autobusu 4D prowadzonego przez osła i wyruszycie w magiczną podróż do Zasiedmiogórogrodu. Jak to jednak często z osłem bywa, przytrafia mu się wypadek i musicie wędrować po bagnach, szukając Shreka, który jako jedyny może Wam pomóc wrócić. Będziecie zmuszeni uciekać przed Rumpelstiltskinem, traficie w różne znane z filmów miejsca, np. do pubu „Zatrute Jabłko”, spotkacie Kota w Butach, Ciastka, Esmeraldę, wiedźmy i wielu innych bohaterów. Każde zadanie okazuje się być jeszcze bardziej zaskakujące i musicie wykazać się nie lada sprytem. Na szczęście, jak to w bajce, wszystko dobrze się kończy.

Shrek's Adventure Londyn atrakcje opinie

Po zakończeniu przygody w Shrek’s Adventure podczas interaktywnego spaceru można zrobić sobie zdjęcie z sympatycznym ogrem i jego przyjaciółmi, a także z bohaterami bajek Madagaskar, Kung Fu Panda i Jak wytresować smoka.

Godziny otwarcia Shrek’s Adventure Londyn

codziennie – 10.00-17.00
czwartek – 11.00-17.00
sobota – 10.00-18.00