Roboty podbiją Gdańsk!Wystawa ROBOPARK

Robopark
70 robotów z całego świata zawita do Gdańska. Międzynarodowa interaktywna wystawa zostanie zaprezentowana od 27 września do 3 listopada. A wszystko to w Forum Gdańsk.

Robopark jest interaktywną wystawą i atrakcją dla całej rodziny. To wydarzenie łączy edukacje z zabawą. Dzieci będą mogły wejść w interakcje z 70 robotami z całego świata.

Zobacz też:

->[RANKING 2019] Poznaj najlepsze atrakcje dla dzieci w Polsce<-

Robopark

Wystawa Robotów – atrakcje ROBOPARK

Do Gdańska zostaną sprowadzone roboty z wystaw w Las Vegas, Pekinie oraz Berlinie. Dzieci będą miały do dyspozycji osiem stref rzeczywistości wirtualnej. Nie zabraknie niesamowitego pokazu Tesli, w którym odwiedzający wystawę zobaczą m.in.: tańczącego pioruna. Kolejną atrakcją będzie teatr robotów. Dzieci spotkają też roboty wielkości… człowieka. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych pasjonatów sportów. Zostaną zaprezentowane: roboboks, robofutbol oraz robosumo. Dzieci wraz z dorosłymi będą mogli wziąć udział w specjalnych warsztatach. Kursanci zrobią własny slajd albo hologram. Do tego będą rysować w powietrzu. Będzie także robozoo. Na arenie dronów do dyspozycji będzie prawdziwy kwadrokopter. To tylko niektóre z atrakcji, które będą mieli do dyspozycji odwiedzający wystawę.

Robopark

Ceny biletów

Bilet ulgowy kosztuje w dni powszednie 29 złotych, zaś w weekendy i święta 35. Bilet normalny można zakupić w cenie 35 złotych w dni powszednie, a w weekendy i święta za 39 złotych. Dzieci do lat 14 mogą zwiedzać wystawę tylko w towarzystwie osoby dorosłej. Dzieci do lat trzech mają wstęp wolny. Wszystkie atrakcje oprócz Warsztatów Mistrzowskich są w cenie biletu. Bilet jest ważny przez cały dzień. Można wejść i wyjść nieograniczoną liczbę razy. Rabaty nie sumują się.

Sprawdź również:
Gdańsk atrakcje dla dzieci - zakupy

2 comments

Leave Comment