Parku Wodny Moczydło-ceny,godziny,opinie

Zmęczeni upałami w Warszawie szukacie miejsca, w którym skutecznie ochłodzicie się z rodziną? Mamy dla Was świetną wiadomość Parku Wodny Moczydło został wyremontowany w ubiegłym roku i już teraz możecie planować dni pełne wodnych atrakcji. 

Warszawa Moczydło park wodny opinie

Park Wodny Moczydło 2020
Na ten moment mieszkańcy warszawskiej Woli czekali dwa lata – po gruntownym remoncie Park Wodny Moczydło nareszcie zostanie otwarty! Renowacja jednego z największych tego typu obiektów w Polsce kosztowała aż 25,9 mln złotych, jednak dzięki temu wodne szaleństwo nabierze całkowicie nowego wymiaru.

W parku wodnym wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne, oraz zainstalowano energetyczne oświetlenie i monitoring. Jednak zmiany, jakimi najbardziej zainteresowani są mieszkańcy, to oczywiście rodzinne atrakcje. Czego możemy spodziewać się w zmodernizowanym obiekcie?

warszawa park wodny moczydło kiedy otwarcie 2019 atrakcje dla dzieci opinie

Park Wodny Moczydło – wodny plac zabaw i inne atrakcje

Wszyscy goście parku będą mogli skorzystać ze zmodernizowanego basenu rekreacyjnego. Nie zabraknie tam fajnych zjeżdżalni, siatki wspinaczkowej i wielu innych atrakcji. Rodzicom z pewnością ucieszy fakt, że na terenie obiektu znajdą oni brodzik dla dzieciwodny plac zabaw! Maluchy na pewno będą zachwycone!

warszawa co robić z dzieckiem rodzinne atrakcje park wodny opinie

Do dyspozycji gości będzie także przestrzeń do gry w siatkówkę i  piłkę nożną, oraz coś dla miłośników słonecznych kąpieli – przestrzeń do opalania z leżakami. Ciekawostką jest również fakt, że z basenu bez problemu skorzystają również osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich!

Po wodnych szaleństwach zapraszamy do

WEST_ arkadia atrakcje przyjazne dzieciom Warszawa 2020

Nieopodal placu zabaw znajdziemy specjalną EMO strefę, przeznaczoną dla rodziców z małymi dziećmi. To właśnie tutaj spokojnie przewiniemy pieluszkę naszemu dziecku, a mamy znajdą wygodny fotel do nakarmienia swojej pociechy.

Sprawdź również:
Warszawa z dzieckiem – najlepsze atrakcje!

Godziny otwarcia

  • Park Wodny Moczydło czynny jest 7 dni w tygodniu w godz. 9-19

park wodny moczydło czy warto rodzinne atrakcje warszawa opinie

Cennik biletów – Moczydło

moczydło ceny biletów opinie park wodny baseny

Cco robić z dzieckiem w Warszawie Park Wodny Moczydło atrakcje opinie

Lokalizacja:

Opinie

Byliście już w Parku Wodnym Moczydło po remoncie?  Korzystaliście z nowych atrakcji? Czekamy na Wasze opinie!

5 comments

Leave Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *