Góralski Ślizg – Rodzinna Zjeżdżalnia Zakopane

Wasze dzieci lubią prawdziwe wyzwania, a słowo „adrenalina” nie jest im obce? Potrzebujecie alternatywy dla oczywistej atrakcji, jaką jest oczywiście chodzenie po szczytach górskich? A może po prostu sami macie ochotę przeżyć coś niesamowitego podczas urlopu w górach? Koniecznie sprawdźcie artykuł, który przygotowaliśmy o Mountain Slide w Zakopanem, a następnie zaplanujcie przygodę na miejscu! Zapraszamy do lektury!

Zakopane gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje opinie

Mountain Slide Zakopane – atrakcje dla dzieci

Większości z nas góry i atrakcje z nimi związane z pewnością z pięknymi widokami, wędrówkami, śniegiem, nartami czy snowboardem. Okazuje się jednak, że góry mają do zaoferowania znacznie więcej, a wystarczy jedynie poszukać czegoś, co nas Co powiecie na ogromną zjeżdżalnię, po której przejazd zapamiętacie do końca życia? To naprawdę trzeba spróbować na własnej skórze, niezależnie od wieku, czy tez miłości do dreszczyków emocji!

Górski Ślizg w Zakopanem to doprawdy wyjątkowa zjeżdżalnia, mogąca pochwalić się aż ośmioma torami! Cała konstrukcja ma wysokość aż pięciu pięter, podczas gdy jej długość to aż – uwaga – 50 metrów! Wyobraźcie sobie teraz, że zjazd tą zjeżdżalnią trwa około… 20 sekund, co gwarantuje niesamowite przeżycia! Zjazdy na tej niezwykłej zjeżdżalni odbywają się na specjalnych, przystosowanych do tego matach, z których mogą jednocześnie skorzystać nawet dwie osoby naraz! Oznacza to, że gdy zajdzie taka potrzeba, rodzeństwo może skorzystać z atrakcji jednocześnie! Oczywiście istnieje też też możliwość abyśmy my rodzice – mogli zjechać razem z naszą pociechą! Zjeżdżalnia jest całkowicie bezpieczna, a sama konstrukcja może udźwignąć ciężar nawet 150 dorosłych osób jednocześnie, stąd też zapomnijcie o ewentualnym długim oczekiwaniu na zjazd, nawet w szczycie sezonu letniego!

Zjazd na tej zjeżdżalni to z pewnością niesamowite przeżycie, niezależnie od pory dnia! Warto dodać, że po zmroku możemy podziwiać na zjeżdżalni przepiękne iluminacje, co z pewnością dodaje temu miejscu magii, a każdy zjazd jest tu jeszcze lepszy i ciekawszy.  Czy odważysz się na taki zjazd? Najmłodsi również będą również mogli liczyć tu na niemały zastrzyk adrenaliny, stad też koniecznie trzeba tu zajrzeć w gronie rodzinnym!

Ceny Góralski Ślizg Zakopane

Cennik zjazdów na Góralskim Ślizgu prezentuje się następująco:

  • 1 zjazd: 5 zł
  • 5 zjazdów: 15 zł
  • 10 zjazdów: 20 zł

Godziny otwarcia Góralski Ślizg Zakopane

Omawiana dziś atrakcja otwarta jest następujących godzinach:

  • Codziennie: 10:00 – 20:00

Zakopane rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Zakopane co robić z dzieckiem Góralski Ślizg czy warto opinie

Lokalizacja Góralski Ślizg Zakopane

Góralski Ślizg w Zakopanem znajdziemy na ulicy Na Gubałówkę, niedaleko Centrum Rozrywki Pod Gubałówką. Dokładną lokalizację tego miejsca znajdziecie na mapce poniżej.

Sprawdź też przygotowany przez nas artykuł:

Zakopane – atrakcje dla dzieci – TOP 18