Góralski Ślizg – Rodzinna Zjeżdżalnia Zakopane

Wasze dzieci lubią prawdziwe wyzwania, a słowo „adrenalina” nie jest im obce? A może sami macie ochotę przeżyć coś niesamowitego podczas urlopu w górach? Koniecznie sprawdźcie Mountain Slide w Zakopanem! 

Zakopane gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje opinie

Mountain Slide Zakopane

Większości z nas góry i atrakcje z nimi związane z pewnością z pięknymi widokami, wędrówkami, śniegiem, nartami czy snowboardem. Okazuje się jednak, że góry mają do zaoferowania znacznie więcej! Co powiecie na ogromną zjeżdżalnię, po której przejazd zapamiętacie do końca życia?

Górski Ślizg w Zakopanem do wyjątkowa zjeżdżalnia z ośmioma torami! Ma wysokość pięciu pięter, a jej długość to aż 50 metrów! Wyobraźcie sobie teraz, że zjazd tą zjeżdżalnią trwa około… 20 sekund! Zjazdy odbywają się na specjalnych matach, z których mogą jednocześnie skorzystać nawet dwie osoby! Oznacza to, że rodzeństwo może skorzystać z atrakcji jednocześnie, lub my możemy zjechać razem z dzieckiem! Zjeżdżalnia jest całkowicie bezpieczna, a sama konstrukcja może udźwignąć ciężar nawet 150 dorosłych osób jednocześnie.

Zjazd na tej zjeżdżalni to z pewnością niesamowite przeżycie! Warto dodać, że po zmroku możemy podziwiać na zjeżdżalni przepiękne iluminacje, co z pewnością dodaje temu miejscu magii.  Czy odważysz się na taki zjazd?

Ceny Górlaski Ślizg:

1 zjazd: 5 zł
5 zjazdów: 15 zł
10 zjazdów: 20 zł

  • Atrakcja otwarta jest codziennie w godzinach 10-20

Zakopane rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Zakopane co robić z dzieckiem Góralski Ślizg czy warto opinie

Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *