Termy Gorący Potok Szaflary

atrakcje dla dzieci baseny termalne Gorący Potok

Góralski kompleks termalny Gorący Potok niedaleko Nowego Tagu oferuje swoim gościom baseny z wodą o leczniczych właściwościach, a do tego relaks i świetną zabawę.

Surowa woda siarkowa w basenach termalnych Gorącego Potoku ma 34-40 °C i pomaga przy wielu schorzeniach. Można tu korzystać z 22 różnego rodzaju basenów, zarówno krytych, jak i odkrytych, odpowiednich dla całej rodziny. Jest też strefa spa i liczne dodatkowe atrakcje, w tym wiele dla najmłodszych. A naturalny, góralski wystrój tworzy wspaniałą atmosferę.

opinie Gorący Potok baseny

W skład zewnętrznej strefy rekreacyjnej wchodzi 10 niecek basenowych o różnych kształtach i wielkościach. Większości z nich nadano nazwy zaczerpnięte z gwary góralskiej. Np. rwąca rzeka to tutaj Wartki Potok. Jest też Górsko Riwiera, Ślebodny Bonior czy Zawaternik przy Smreku. W wielu miejscach znajdują się gejzery wodne, masażery i wodotryski. Działają tu także dwie duże zjeżdżalnie – czerwona Kamikadze i żółta Anakonda. Od maja do października czynny jest park linowy oraz najwyższa w Polsce drewniana huśtawka Big Swing. W tym czasie działają też dwa baseny specjalnie dla dzieci – Wodne Przedszkole z wieloma zabawkami, zjeżdżalniami, domkami i fontannami, oraz Dziecięce Źródełko z wielką piłką po środku i dwoma zjeżdżalniami-słoniami. Ciekawe gry i zabawki czekają na maluchy także w Bawialni. Wokół jest wiele elementów małej architektury, mosty, ławki, fontanny, plaża, boisko do siatkówki, las i zadbana trawa.

Grzysno Przyjemność to strefa relaksu, w której znajdują się 4 kameralne baseny, dostępne również do prywatnego użytku. Goście mogą korzystać tak że z saun parowych i suchych, tężni solankowej, jacuzzi i szerokiej oferty zabiegów i masaży. Ciekawostką jest podstrefa z kadziami przeznaczonymi do kąpieli borowinowych. Tutejsza borowina pochodzi z Czarnego Dunajca. Poza tym na terenie kompleksu działa restauracja i kilka barów sezonowych. Można też wynająć apartamenty.

Szaflary aquapark Gorący Potok opinie atrakcje

Godziny otwarcia Termy Gorący Potok

poniedziałek-czwartek – 11.00-22.00

piątek-niedziela – 9.00-22.00

Termy Gorący Potok

Osiedle Nowe 45

34-424 Szaflary